Sunar 4 může ho 18timěsíční dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

panti
Kecalka 368 příspěvků 03.03.18 23:08
Sunar 4 muze 18ti mesicni dite?

Ahoj zeny, mam dotaz. Syn 18 mesici ma rano a vecer sunar 3. Manza ale koupil omylem Sunar 4. Rano v 7 hod se mi malej vzbudi na mliko a ja nevim jestli mu to muzu dat kdyz ta ctyrka je az od 24 mesicu. A pruser je, ze se do pondelka nikam nedostanu pro tu trojku. Myslite, ze mu to muzu da?? :roll:

Reklama

Reakce:

Sofierules
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 03.03.18 23:12

Jasně že můžeš - nic se nestane- měsíce na krabici jsou orientační - v um jde o vyzivnost daného mléka tun ze 4 je “ slabší” než 3 tot vše… :)

panti
Kecalka 368 příspěvků 03.03.18 23:25
@Sofierules píše:
Jasně že můžeš - nic se nestane- měsíce na krabici jsou orientační - v um jde o vyzivnost daného mléka tun ze 4 je “ slabší” než 3 tot vše… :)

Dekuji za uklidneni :hug: ja uz tady videla scenare jak to rano bude :zed: :hug: :lol:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31577 příspěvků 04.03.18 01:09

U 18m dítěte, který jí téměř vše, bych to fakt neřešila, neboj

Laddmie
Závislačka 3340 příspěvků 14 inzerátů 04.03.18 01:44

Můžeš, v klidu :mavam: Ať prckovi chutná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Monacký princ Hrdlička: Nejšťastnější ženáč pod sluncem je v obležení žen

Tomu se říká štěstí! Krátce poté, co si Michal Hrdlička (29) vzal úspěšnou... číst dále >

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama