mutsy - váha

Anonymni
17.8.07 11:47

mutsy - váha

četla jsem že kočárek mutsy je lehký a skladný - korička s podvozkem ale váží 16 kg podle výrobce - je to tak?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

926
17.8.07 12:26

No, nikdy jsem ho nevážila, ale docela bych tomu věřila. S korbičkou to má určitě.
Skládá se velice dobře, ale nenazvala bych ho až tak úplně skladným … pořád v kufru auta zabírá více místa, než třeba kamarádčin Casualplay, i když mu třeba sundám kolečka.
Je to bezva kočár, jsem s ním moc spokojená, ale pokud chceš opravdu lehký a skladný, tak jsou na trhu určitě vhodnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
17.8.07 13:37

Tak tak.
Samotný podvozek má asi 10kg, korba něco kolem pěti, tak to sedí. Mně zas tak strašně těžkej nepřijde, je to stejný jako třeba Quinny Speedi a oproti těm polským kočárům je to pohoda.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.8.07 13:55

diky za odpoved a jeste jedna vec, korbicka asi neni polohovaci?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.8.07 13:55

diky za odpoved a jeste jedna vec, korbicka asi neni polohovaci?

• Nahlásit
  • Citovat
Sarik78
17.8.07 14:04

Ja jsem si MUTSY tezkala v krame (podvozek s korbickou) a prisel me dost tezkej a i velkej (robustni). Zal ezi na tom, kde bydlis. Pokud na vesnici, tak asi zadny problem, do mesta me prijde ten kocar dost „neohrabanej“.

• Nahlásit
  • Citovat
20
17.8.07 14:18

Korba není polohovací. Jinak kočárek máme od narození, cca od 7měsíců se sporťákem a jsme spokojení. Přijde mi, že se sním dobře manipuluje, pokud jezdíme v nerovném terénu, kolečka zaaretujeme a je to v pohodě. Pravda je, že poud cestujeme autem a vozíme s seboukočá, je kufr plný. Chystáme se na dovču, tak doufám, že pobereme vše potřebné :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7121
19.8.07 16:37

No váha podvozku je tuším kolem 11 kg a korbička má 5 kg a sportovní asi 4,5 kg. Je docela těžký,ale z vlastní zkušeností znám i o hodně těžší!!!! :D je ale pravda,že i když teď používám sporťák tak bych ho i s dítětem třeba z autobusu sama nevytáhla. (myslím tím nízkopodlažním :D ). Plánuji si ho nechat tak do jara a pak ho prodám a koupím si nějaký lehoučky sporťáček. :D Ale jinak skoro spokojenost!!!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama