CAM MB X6 x CAM X3 evolution

Anonymni
14.8.07 11:34

CAM MB X6 x CAM X3 evolution

Moc prosím o radu. Mám 7-mi měsíčního chlapečka a chci mu pořídit pořádný sporťák. Už jsem byla rozhodnuta pro tříkolku CAM X3 evolution, ale hrozně mě zviklalo to najíždění na obrubník, že se to docela naklání a nevím co by to udělalo, kdyby se tam malej nějak „hnízdil“. Tak jsem začala uvažovat o šestikolce CAM MB X6, ale nevím, jestli ty dvojkolečka nemůžou dělat nějaké potíže. Jsem opravdu bezradná............ :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3148
14.8.07 11:46

Ahoj, snad trošku poradím, i když tento kočárek nevlastním.V sobotu jsme se vrátili z dovolené na Šumavě, kde jezdili dokonce 3 cortiny x3, musím je pochválit, že terén a kořeny(vesměs jsem je potkala v lese) zvládaly bez problémů. Stabilita bez problémů.Taky polní cesty a dřevěné hrbolaté chodníčky byly v pohodě. U Té 6kolky, bych se bála zimy, určitě bude stabilnější, ale ve sněhu s ní neprojedeš, vím o čem mluvím :D Vždycky na zimu jsem vytahovala starý kočár se 4 koly(zato na jízdu s 3kolkou si podle diskusí tady mamči ani moc nestěžují).Je to na tobě a osobním pocitu- já bych šla raději do té 3 kolky. (je moc krásná)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama