Vložná taška

Anonymni
13.8.07 21:04

Vložná taška

Zdarec těhule,
vybírám kočárek (líbí se mi Freestyle 3XL od Quinny),ale je to hodně peněz ,obzvlášť za hluboké lůžko(6 000,–),a tak jsem se chěla zeptat,jestli by nešlo nahradit vložnou taškou,ale od jiného výrobce,protože tady ji nenabízí.
Nemáte někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17711
13.8.07 22:15

My meli do Quinny Fashion misto Dreami vloznou tasku od Emitex s pevnym dnem, stala asi tisicovku. Ale meli jsme letni miminko a kocarek polohovaci do uplne roviny a otocnou sportovni sedackou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
13.8.07 22:40

Já se vyjádřím k vložné tašce všeobecně.

Když se narodila první holka, nebyla povinnost vozit dítě v autosedačce. A na to byla taška fakt bezvadná. Dítě mělo u porodu 1,30 a celou zimu jsme jezdili po doktorech, takže jsem jí doma navlíkla, uložila do fusaku do tašky, tašku do auta, z auta tašku do kočárku a do ordinace po schodech zas jenom tašku. Za tímto účelem je nutné, aby taška měla pevné dno, jinak by se prohýbala.
Jak se narodila druhá, žádnou tašku jsem nekupovala (tu původní jsem i s kočárkem prodala). Připadlo mi naprosto zbytečné, aby dítě na zimní - max. hodinové procházce muselo ležet na fošně? Jestli jde kočárek až do lehu, je dle mého názoru taška zbytečná. A jestli budete kombinovat s autem, stejně vás nemine překládka do sedajdy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
14.8.07 10:39

Já zase myslím, že taška je super…
Mám zimní miminko (sice letos nijak zvlášť nemrzlo) a tašku jsem využila hodně dlouho. Mimčo chce už spát, ty ještě nejsi hotová, tak ho dáš do tašky k otevřenému oknu a pak ho jenom přeneseš do kočárku, stejně tak zpátky. Určitě s pevným dnem. dokonce jsme jednou jeli s ní v autě místo sedačky(manžel na ní zapomněl) :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5697
5.9.07 13:17

ahojte maminy,
vložnou tašku jsme neměly - letošní zima byla opravdu mírná a v březnu bych už s ní moc parády nenadělala. Já jsem místo ní využila odklikávání hl.korby a naklikávání autosedačky. Mimi se nevzbudilo a já jsem si manipulovala, jak bylo potřeba. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.9.07 11:31

Já taky myslím, že vložná taška je dobrá věc…

Máme taky zimní mimi a kočárek čtyřkombinaci právě s vložnou taškou. Já tu tašku používala i místo fusaku, když byla velká zima, tak jsem do ní dala ještě deku. Nějak si nedovedu představit vozit mimi od narození přímo ve sportovním kočárku bez tašky, jak tu nějaký holky píšou. Už kvůli tomu, že na mimčo musí víc táhnout a není chráněné ze stran. A určitě mu bude líp v menším prostoru než když kolem sebe bude mít spoustu volnýho místa. Toť můj názor. Pokud máš vybraný sportovní kočárek a jde dát do úplnýho lehu, tak pokud nechceš dávat peníze za korbu, určitě do tý vložný tašky jdi.

A na tašky od Emitexu jsem slyšela taky samou chválu…

K.

• Nahlásit
  • Citovat
6.5.16 14:11

Vložná taška do hluboké korby

Ženy myslíte, že se mi vložná taška vleze do hluboké korby? Mám termín 26.10. a bydlím v bytovce, ráda bych si nechávala kočár dole a braly mimčo jen s taškou, jde mi hlavně o zimní období… Díky za rady :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
401
6.5.16 14:17

Dost záleží na tom, jaký máš kočár, tedy jak velká je korba a jak velká je taška. Já mám starší kočár, tam byla přímo vložná taška ve výbavě. Myslím, že by to neměl být problém, pokud nemáš úplně malou korbičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
6.5.16 14:25

To musíš mluvit v konkrétních výrobcích. Jsou korby, do kterých nedáš skoro ani to dítě. Neměla bys lepší vybírat kočár s lehkou nacvakávací korbou a přenášet v ní?

• Nahlásit
  • Citovat
6.5.16 14:29

@Tunrida budu mít kočár od švagrové, která měla dvojkombinaci a já chtěla troj a včera mi volala, že mi k tomu koupila i tu autosedačku jako dárek od ní, tak už si ho vzít musím :) ale značku nevím, ještě nemám kočár doma :mrgreen: a nevím jak je korba těžká, a tak jsem si tímto chtěla ušetřit tahání celé korby do schodů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
6.5.16 14:41

@IrenaKřížová Mám Inglesina Magnum a vlož. tašku Emitex. Taška je naprosto super. Nemusela jsem používat ani fusak. Ještě stále jí používám a to je klukovi 6 měsíců. Teď už jí asi uklidím, protože začíná být horko, ale doteď jí měl v kočárku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
6.5.16 14:49

No jo, to těžko radit, když nevíš, co budeš mít za kočár :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
831
6.5.16 15:10

Tahat dite v korbě do schodů není dobrý nápad…ja to mela v planu a pak objednavala vloznou tasku po příchodu z porodnice. Bydlime ve třetím patře bez výtahu…po porodu bylo každý kilo jak deset…Taška paráda. Jak v létě tak v zimě :palec: měla jsem od emitexu. Má tvrde dno vyndavaci ale přes je měkoučka vložka. Tedy malej neležel na fosne ;) V kočárku usnul a pak hajal třeba ještě doma. Máme docela burta a užili jsme ji do sedmi m určite…Bez ni si to neumím představit. Ono je něco jiného dum a nebo nechávat kočár mimo byt…my ho nechávali v garáži…Pěkně v teploucke tašce z domova do kočáru a naopak. Za mě nezbytnost. Ty tašky jsou univerzální velikosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6565
6.5.16 15:15

KORBA má obvykle okolo 4kg, je to dost, s dítětem se to opravdu pronese.
Bohužel obvykle se vložné tašky do hluboké korby co na to není stavěná nevleze.

emitex vložná taška
délka tašky vnější 80cm šířka tašky vnější 40cm
výška boku tašky 18cm

Obvykle bývá dno kočárků 76*36cm, samozřejmě jsou i větší, ale to už musíš pohledat a hlavně si to sama změřit, obvykle se udává velikost nahoře korby, ale dno je o poznání menší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
6.5.16 15:22

To je ona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu