PegPérego

12.8.07 20:42

PegPérego

Ahojky, ráda bych se podělila o zkušenost s kočárkem zn.PegPérego. Koupila jsem si kombinaci podvozek Classico,korba young + sportovní nástavba. Opravdu tento kočárek splňoval všechny moje kritéria, korba je naprosto skvělá, s kočárkem se jezdí moc hezky, všechno by bylo super do té doby než jsem na:,–(ila sportovní nástavbu,,,,a ejhle, sportovní nástavba je dost úzká a můj syn se tam v šesti měsících vejde tak tak. Jinak je tento kočárek bezvadný, ale dle mé zkušenosti, určitě bez sportovní nástavby. Zatím v tom syna vozím, ale myslím, že v takto stísněném stavu asi dlouho nevydrží. A já nyní stále přemýšlím, jak toto co nejlépe řešit. Koupit nový? Ale jaký? Těch kočárků je tolik a já zatím nenašla ten pravý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13.8.07 10:55

Ahoj Moni,

tak sporťák jsem řešila tak před 3týdny.Kočárek hluboký mám ten samý,ale bez sporťáku a jak vidím,tak jsem udělala dobře.Jinak hluboký peg perego super,nám je 7,5měsíce a ještě se do něho vejdem,ale už chceme koukat,tak jsme pořídíli sporťák X lander xa 2007.Je super jak do terénu,tak do města,ale řekla bych,že by mohl být taky větší.Já spoléhám na to,že na jaře koupíme golfáče.pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.07 11:23

Ahojky,,,tak to jsi udělala opravdu dobře, já teď řeším, jestli koupit nějaké golfky s většími koly, ale všechny se dají vozit po směru jízdy, a já bych chtěla na malého ještě vidět, tak budu asi hledat mezi kočárky s přehazovací rukojetí, ale zatím jsem takový, jaký by se mi líbil neviděla. Hrozně se mi líbí sporťák od Jane nomad, ale ten se také vozí už od sebe. Tak uvidím, jaký nakonec vyberu. ahojky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.8.07 18:52

Ahojky

S přehazovací rukojetí je třeba sporťák Babypoint Jupiter http://www.caryfuk.cz/…-ruzne-vzory Ten sice není z nejlehčích, ale má celkem velké lůžko. A od Peg Perega jsou s přehazovací rukojetí Venezia a Uno. Ale u těch zas nevím jak je to s velikostí lůžka… :roll: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
13.8.07 19:09

Anebo jsou kočárky, kde není přehazovací rukojeť, ale sportovní sedačka jde na:,–(it oběma směry - viděla jsem např. Cam nebo Neonato.

Záleží jaké máš ostatní požadavky - trojkolka, čtyřkolka, cena, délka lůžka, skladnost, pro jak velké mimi… Spousta sportovních kočárků má hodně krátké lůžko, takže menší děti by v něm moc dlouho nemohly spát, na to je potřeba dát si pozor…

• Nahlásit
  • Citovat
15.8.07 22:54

Děkuji za rady, nakonec jsem koupila na rady kamarádky kočárek Mutsy od jedné maminky používaný rok. Tak snad bude o.k. Dnes už ho mám doma, zítra s ním poprvé vyjedu ven. tak uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama