Muž býk a žena blíženec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
melori
Kecalka 283 příspěvků 22.01.19 22:30
Muž býk a žena blíženec

Ahojky, máme tu někoho takového? Pojďme si vyměnit zkušenosti :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mrazik6
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 22:33

Ano s manželem jsme v této kombinaci. Myslím, že perfektní.

melori
Kecalka 283 příspěvků 22.01.19 22:35

Jak prožívá vztek respektive- taky pak nemluví? :joy:

kornelije
Kelišová 5391 příspěvků 22.01.19 22:39
@melori píše:
Jak prožívá vztek respektive- taky pak nemluví? :joy:
:mrgreen: ano, nemluví..
růžový achát
Kelišová 6153 příspěvků 22.01.19 22:39

Znamení jsou blbost, není v tom kus logiky, není možne a realné to používat jako šablonu, osobně mi to přijde jako pitomost na entou a divím se, že to v dnešní době někdo takhle bere. Pak si chlapi nemaj ťukat na čelo a myslet si že jsme pitome husy.

Beckyttine5
Kecalka 379 příspěvků 22.01.19 22:46

Já bych to nepodcenovala… za mě osobně to není ideální kombinace, býk je konzervativní, stojí nohama na zemi, blíženec je vzdusne znamení.. málokdy se tak potkají… s bykem jsem měla zkušenost dvakrát a vždy to na tomto ztroskotalo.. ale určitě bude dost párů, kterým to bude fungovat :)

manka30
Povídálka 44 příspěvků 22.01.19 22:49

U nás je to obráceně. Já jsem býk a manžel blíženec. Klape nám to. Jsme spolu už 15 let :-) A máme jednoho syna (4 roky)

vaks
Kecalka 246 příspěvků 22.01.19 23:03

Mí rodice jsou v tomto znameni(tatka byk,mamka blizenec)..jsou s spolu sice uz pres 30let,ale casto to skripalo…otec-snilek,klidas,fleg­matik,samotar,kdyz se teda nastve ci urazi,nemluvi i tyden a vic,matka-cilevedoma,vudci typ,vybusna,na­ladova,spolecen­ska…

mrazik6
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 23:05

@růžový achát Jestli si nějací chlapi ťukají na čelo, je mi upřímně fuk. Mám podobný názor, žádná šablona neexistuje. Ale myslím, že zrovna tato diskuze je jen taková odpočinková, prostě tlachání …

Barčítko
Stálice 69 příspěvků 23.01.19 06:43

@růžový achát
Tak se, prosím, nezapojuj do této diskuze. :zed:

Barčítko
Stálice 69 příspěvků 23.01.19 06:46

@Beckyttine5
To právě může být dobře, každý dá druhému, co potřebuje. Vzdušné znamení „rozhýbe“ zemské a zemské „uklidňuje“ to vzdušné. Často to funguje :palec: My jsme s manželem taky zemské a vzdušné.

@melori
Jinak moje máma je býk a nevlastní táta blíženec a taky jim to už skoro dvacet let klape ;)

růžový achát
Kelišová 6153 příspěvků 23.01.19 07:09
@Barčítko píše:
@růžový achát
Tak se, prosím, nezapojuj do této diskuze. :zed:

Tak někdo vam to tady vysvětlit musí, že to je blbost :P

mrazik6
Zasloužilá kecalka 897 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 07:20

@Barčítko U nás je to tak, jak píšeš. Jsem vzduch - rychlá, v pohybu. Nicméně stálá a naprostá „necestovatelka“. Manžel je pomalý, při zemi. I když mě dráždí jeho pomalé rozjezdy a jeho zase moje zbrklé poletování, ve finále je to fajn pro nás oba.

Barčítko
Stálice 69 příspěvků 23.01.19 07:29

@růžový achát
Aha, tak děkujeme :mrgreen: :mavam:

melori
Kecalka 283 příspěvků 23.01.19 13:00

Jo, samozřejmě se toho nikdo držet nemusí :-). Já jsem jako blíženkyne z býkovo klidu skoro až nervózní. Neznám to u sebe :mrgreen:. Ovšem naštvání u mě trvá chvilku a u něj týden…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >