Prosím o radu ohledně rozpadu manželství

4
1.2.21 11:59

Muž, co prosí o radu?

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na radu ohledně rozpadu manželství a rozvodu. Začnu asi tím, že se s manželkou známe 22 roků a jsme asi 13 let manželé. Máme dva syny 8 a 5 roků. Trošku to zkrátím, manželka je docela náruživá a již dříve než jsme měli děti tak jsem ji dopřával milence, který k nám chodil když ja nebyl doma a pak odešel. Věřím že to fungovalo a bylo to tak. Je pravda, že nám to vztah asi spetřovalo. Potom jsme na jednom servru kde se vystavují akty zaregistrovali a začali fotit galerie kde byly erotické fotografie ženy. Byli jsem oblíbeni a fotek jsme vystavovali spousty. Vždy nás někdo oslovil že vy se chtěl k nám přidat pokud by jsme hledali. Jednoho de jsem našel jednoho muže co chtěl se přidat a po domluvě s manželkou že to bude společně ve třech. První dvě setkání jsem nedával a nešlo mi to a poouze se díval. Poté jsme se asi dvakrát sešli na hotelu. Kde už to potom šlo ve třech. celou dobu asi tři roky jsme měli založenou skupinu na Whatsap, kde jsme si psali no spíše manželka a on a někdy já. Manželka se hodně fotila erotická selfii které vždy dala na tu skupinu a vedla s ním erotické řeči. Dost jsem ji říkal proč mu píšeš až. Až v srpnu jsem zjistil že si píší sami mezi sebou. Od te doby mi lže že to není pravda apod. Dokonce mě donutila chodit k psychologovi a beru leky. Celou dobu zapírá že si to vymýšlím apod. Vždy se schovává s mobilem a kdž příjdu tak ho zavře apod. Měl jsme přístup k jejímu meilu věděl o penězích. Najednou nemám nic. Vyděl jsem meily s objednávkami které nebyly pro mě. Píší si spolu denně a pořád. Asi před měsícem jsem ji vytrhnul mobil z ruky a vyděl jejich konverzaci. Poté mi jako říkala že chce vše zahránit a pod. ale schovávala se a psala dále. Dokonce si myslím že bývá i u nás. Ted před týdnem jsem ji vzal mobil opět a viděl komplet konverzaci jak ho miluje a on ji ( má rodinu) jak mě má opustit apod. Ona je do něj zamilovaná, on rodinu neopusti a ona dle mě chce být sama s dětmi v bytě a on by za ní chodil. Jde mi o to že jsem znamení rak a rodina je pro mě moc důležitá, jí miluji stále a na všech i dětech jsem zavislí a starostlivý. Koupu je, stříhám nechty, chystám večeře snídaně apod. Vozím do školky ze školky. Prostě pro děti vše. A nechci o ně případně přijít. Jak mohu dokázat že v tom našem vtahu jsem já ta oběť a případně aby mi byly děti svěřeny? Co proto dělat ted když ještě žijeme spolu? Přihlíží vůbec nějaký soud na to že ona rozbila to manželství apod? Máte nějaké rady a nápady jak mi poci? Děkuji moc i když jsem muž ;-ů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1418
1.2.21 12:07

No tak jestli nejsi troll, tak potes koste 8o. Nevim, jestli jsem moc kontervativni, ale podle me je vas vztah spatne od zakladu. Jako dovolit milence a jeste k tomu, aby se valeli ve vasi spolecne posteli doma…to je prece jasne, ze sexualni aktivity tohoto razeni vztah mohou docela uspesne narusit, resp. znicit :roll:. Nevim, co sis od toho vseho sliboval. Na me to pusobi zcela jasne. Ted jde o to, zachovat si ten zbytecek sebeucty (pokud tam u tebe nekdy nejaka byla) a se zdvizenou hlavou ze vztahu odejit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3682
1.2.21 12:14

To sis teda nakálel do bot. Ona přílišná svoboda ve vztahu nedělá moc dobrotu a upřímně nechápu, proč si lidi, co spolu jsou, nenechávají ani v tělesném slova smyslu vzájemnou exkluzivitu, ale povolují si různé trojky, swingers, volné vztahy apod. Zvlášť ženy pak ty sexuální vztahy prostě většinou neukočírují, aby zůstaly jen čistě v tělesné rovině. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6942
1.2.21 12:17

Nazorna ukazka toho, jak take muze dopadnout, kdyz se otevreny vztah zvrtne. Tedy kdyz si zacnes rozumet s tim dalsim do party vic nez se svym partnerem.

Zakladateli, s manzelkou se domluvte na stridavce. At uz spi kdokoliv s kymkoliv, neni to duvod, aby byl trestany za neveru odebranim deti. A city k detem snad u rodicu rozchodem nezmizi. Navic si umim predstavit, jak bys touhle historkou pobavil soud. „Vite, my si takhle na Amaterech hledali chlapa do trojky a manzelce se to s jednim z nich libi vice nez se mnou. Ja jsem obet!“
Jedina rada, ktera ma smysl, domluvit se slusne jako dospeli lide na peci o deti tak, aby jim vas rozchod prinesl co nejmensi trauma. Tady ale take nazorne vidis, ze ne vzdy plati, ze deti se ponekud vice free lifestyle rodicu nijak nedotkne.

Příspěvek upraven 01.02.21 v 12:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
664
1.2.21 12:19

Ty nejsi oběť. :roll: Jen se vám ta vaše „zábava“ komplet vymkla kontrole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
1.2.21 12:19

NECHTY :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
1.2.21 12:23

A ptáš se jako na co?

Jestli chceš děti do své péče - mazej za právníkem.
Společenství z emimina o svěření do péče určitě rozhodovat nebude.

PS: počítej s tím, že po nějaké době se asi pokusí bývalá o návrat, Věř, že to nebude kvůli tobě, ale jen kvůli svému pohodlí :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3682
1.2.21 12:24
@holkazprahy1 píše:
Ty nejsi oběť. :roll: Jen se vám ta vaše „zábava“ komplet vymkla kontrole.

Není oběť, je rak. Pro spokojenost rodiny cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6766
1.2.21 12:28

A svoji sebeuctu jsi nechal kde? Ti neni ze sebe spatne, ze ze sebe delas takoveho debila a rohozku? Pokud chces deti a jsi schopny se o ne postarat, tak za ne bojuj. Na manzelku se uplne vykasli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
1.2.21 12:30

Na tebe platí Cimrmanovské…pořídil si hospodu, ale chodili mi tam lidi…
pořídil jsem manželce milence a ona má milence…boha jeho ty jsi ale vůl, CO JSI JAKO ČEKAL???

normálně si požádej o střídavku a budete o děti pečovat střídavě, to je přece jedno, kdo za co může,
byt je čí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4380
1.2.21 12:30
@Fluence píše:
Dobrý den,chtěl bych se zeptat na radu ohledně rozpadu manželství a rozvodu. Začnu asi tím, že se s manželkou známe 22 roků a jsme asi 13 let manželé. Máme dva syny 8 a 5 roků. Trošku to zkrátím, manželka je docela náruživá a již dříve než jsme měli děti tak jsem ji dopřával milence, který k nám chodil když ja nebyl doma a pak odešel. Věřím že to fungovalo a bylo to tak. Je pravda, že nám to vztah asi spetřovalo. Potom jsme na jednom servru kde se vystavují akty zaregistrovali a začali fotit galerie kde byly erotické fotografie ženy. Byli jsem oblíbeni a fotek jsme vystavovali spousty. Vždy nás někdo oslovil že vy se chtěl k nám přidat pokud by jsme hledali. Jednoho de jsem našel jednoho muže co chtěl se přidat a po domluvě s manželkou že to bude společně ve třech. První dvě setkání jsem nedával a nešlo mi to a poouze se díval. Poté jsme se asi dvakrát sešli na hotelu. Kde už to potom šlo ve třech. celou dobu asi tři roky jsme měli založenou skupinu na Whatsap, kde jsme si psali no spíše manželka a on a někdy já. Manželka se hodně fotila erotická selfii které vždy dala na tu skupinu a vedla s ním erotické řeči. Dost jsem ji říkal proč mu píšeš až. Až v srpnu jsem zjistil že si píší sami mezi sebou. Od te doby mi lže že to není pravda apod. Dokonce mě donutila chodit k psychologovi a beru leky. Celou dobu zapírá že si to vymýšlím apod. Vždy se schovává s mobilem a kdž příjdu tak ho zavře apod. Měl jsme přístup k jejímu meilu věděl o penězích. Najednou nemám nic. Vyděl jsem meily s objednávkami které nebyly pro mě. Píší si spolu denně a pořád. Asi před měsícem jsem ji vytrhnul mobil z ruky a vyděl jejich konverzaci. Poté mi jako říkala že chce vše zahránit a pod. ale schovávala se a psala dále. Dokonce si myslím že bývá i u nás. Ted před týdnem jsem ji vzal mobil opět a viděl komplet konverzaci jak ho miluje a on ji ( má rodinu) jak mě má opustit apod. Ona je do něj zamilovaná, on rodinu neopusti a ona dle mě chce být sama s dětmi v bytě a on by za ní chodil. Jde mi o to že jsem znamení rak a rodina je pro mě moc důležitá, jí miluji stále a na všech i dětech jsem zavislí a starostlivý. Koupu je, stříhám nechty, chystám večeře snídaně apod. Vozím do školky ze školky. Prostě pro děti vše. A nechci o ně případně přijít. Jak mohu dokázat že v tom našem vtahu jsem já ta oběť a případně aby mi byly děti svěřeny? Co proto dělat ted když ještě žijeme spolu? Přihlíží vůbec nějaký soud na to že ona rozbila to manželství apod? Máte nějaké rady a nápady jak mi poci? Děkuji moc i když jsem muž ;-ů

Nemám pocit, že by žena rozbila manželství. Dovolil jsi ji milence, pak dávate své erot. fotky online. Hodně nestandartní přístup. Do st jasné, že se to vymkne. Tvá žena se vůbec nechová nečekaně..Dělá to co jsi akceptovat. Tak že Tvůj boj. Ajelikož nefetuje a nemá jiné patologie, tak děti nejspíše dostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30383
1.2.21 12:33
@Fluence píše:
Dobrý den,chtěl bych se zeptat na radu ohledně rozpadu manželství a rozvodu. Začnu asi tím, že se s manželkou známe 22 roků a jsme asi 13 let manželé. Máme dva syny 8 a 5 roků. Trošku to zkrátím, manželka je docela náruživá a již dříve než jsme měli děti tak jsem ji dopřával milence, který k nám chodil když ja nebyl doma a pak odešel. Věřím že to fungovalo a bylo to tak. Je pravda, že nám to vztah asi spetřovalo. Potom jsme na jednom servru kde se vystavují akty zaregistrovali a začali fotit galerie kde byly erotické fotografie ženy. Byli jsem oblíbeni a fotek jsme vystavovali spousty. Vždy nás někdo oslovil že vy se chtěl k nám přidat pokud by jsme hledali. Jednoho de jsem našel jednoho muže co chtěl se přidat a po domluvě s manželkou že to bude společně ve třech. První dvě setkání jsem nedával a nešlo mi to a poouze se díval. Poté jsme se asi dvakrát sešli na hotelu. Kde už to potom šlo ve třech. celou dobu asi tři roky jsme měli založenou skupinu na Whatsap, kde jsme si psali no spíše manželka a on a někdy já. Manželka se hodně fotila erotická selfii které vždy dala na tu skupinu a vedla s ním erotické řeči. Dost jsem ji říkal proč mu píšeš až. Až v srpnu jsem zjistil že si píší sami mezi sebou. Od te doby mi lže že to není pravda apod. Dokonce mě donutila chodit k psychologovi a beru leky. Celou dobu zapírá že si to vymýšlím apod. Vždy se schovává s mobilem a kdž příjdu tak ho zavře apod. Měl jsme přístup k jejímu meilu věděl o penězích. Najednou nemám nic. Vyděl jsem meily s objednávkami které nebyly pro mě. Píší si spolu denně a pořád. Asi před měsícem jsem ji vytrhnul mobil z ruky a vyděl jejich konverzaci. Poté mi jako říkala že chce vše zahránit a pod. ale schovávala se a psala dále. Dokonce si myslím že bývá i u nás. Ted před týdnem jsem ji vzal mobil opět a viděl komplet konverzaci jak ho miluje a on ji ( má rodinu) jak mě má opustit apod. Ona je do něj zamilovaná, on rodinu neopusti a ona dle mě chce být sama s dětmi v bytě a on by za ní chodil. Jde mi o to že jsem znamení rak a rodina je pro mě moc důležitá, jí miluji stále a na všech i dětech jsem zavislí a starostlivý. Koupu je, stříhám nechty, chystám večeře snídaně apod. Vozím do školky ze školky. Prostě pro děti vše. A nechci o ně případně přijít. Jak mohu dokázat že v tom našem vtahu jsem já ta oběť a případně aby mi byly děti svěřeny? Co proto dělat ted když ještě žijeme spolu? Přihlíží vůbec nějaký soud na to že ona rozbila to manželství apod? Máte nějaké rady a nápady jak mi poci? Děkuji moc i když jsem muž ;-ů

Tak manželka je u vás ta, která nosí kalhoty, bych řekla…

Jedině se jít poradit s právníkem, potom si požádat o děti do střídavky.

Kdo u vás víc vydělává a čí je byt?

Jestli to manželka neutáhne, tak je dost možné, že Tě bude přemlouvat, aby sis to rozmyslel, pak to bude záležet jen na Tobě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4294
1.2.21 12:35

No tak jestli jsi rak a rodina pro tebe dost znamená, tak to úplně mění situaci. To pak erotická videa na internetu, trojky v hotelech, milenci a volná láska dávají mnohem lepší smysl. Zkusila bych se s manželkou dohodnout mimosoudně. Protože tohle je spíš na sociální dohled, než na to, že budou děti svěřeny výhradně jednomu, nebo druhému. Kdo vám hlídal to dvouleté a pětileté dítě, když jste vy*ukávali s cizím chlapem na hotelu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15413
1.2.21 12:40

No primárně nechceš vést válku o děti, ale hledat dohodu tak abyste svým přístupem děti poškodili co nejméně.

zároveň nejsi oběť. jsi dospělý a svéprávný chlap. Zato jak vám funguje anefunguje váš vztha jsi zodpovědný přesně 50 %. Dokud si tohlenepřiznáš a nebudeš řešit zodpovědnost za svoje vlastní činny a za to cosi raději nedělal a nečinnost taktéžškodila, tak se jen rozběhnou hnusné rozvodové války.

To jak jste toměli zkrachovalo. Obana tom máte podíl.

To co je teď potřeba není vyhrát nadpartnerkou a dokázat ji že ona je ta co rozbila rodinu. Potřebujete minimalizovat škody vzniklé zánikem vašeho partenerství a zachovat rodičovské role.

Zároveň když ty budeš ten kdo aktivně bude činit kroky vedoucí k dosažení dohody, tak to samozřejmě soud vezme v potaz.

Takže přestaň situaci řešit na internetu a najdi si rozvodového právníka. Zároveň si najdi mediátora a pokuste se o dohodu o tom, jak tedy budete fungovat.

a ne - fakt nemusíš psát podrobnosti o tom jaký máte či nemáte sexuální žívot.

Jinak fakt smyslulpné věci umí poradit a nabídnout na LOM -

buď přímo kurz

https://ilom.cz/…ntu-rozvodu/

a nebo se jenom ozvat do poradny

https://ilom.cz/poradna/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.2.21 12:46
8o 8o 8o

jde ti o to, že jsi rak a jsi fixován na rodinu… :mrgreen:

dětem stříháš „nechty“

8o 8o 8o

Jaká oběť? 8o

To ty jsi souhlasil na začátku s milencem… a tohle jsou důsledky!

Chtělo by to manželskou poradnu, ale nevím, zdá se, že tvá žena přemýšlí momentálně něčím jiným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat