Srovnávání s bývalou partnerkou

Anonymní
1.2.21 08:48

Srovnávaní s bývalou partnerkou

Ahoj všem.. Mám partnera, který má 12letého syna se svou první velkou láskou. Mají střídavou péči.. No a teď spolu čekáme miminko, pro mě první těhotenství, takže je to pro mě nové a už od začátku si poslouchám jak moc mě ještě narostou prsa, že ta bývalá to měla tak a tak.. Pak mě bylo ze začátku špatně, tak zase ať se nebojím, že by se to mělo kolem 4.měsíce uklidnit, že ona to tak taky měla.. Pak kde všude se mám mazat proti striím, kde všude popraskala ona.. Teď jsem se začala pomalu dívat na výbavičku a cokoliv ukážu, tak si hned poslechnu jak to měli oni a blabla.. Já chápu, že to myslí dobře, ale už mě to fakt nebaví poslouchat, když mu řeknu, že nemusím vědět jak moc měla rozkousaný bradavky a podobně tak řekne OK chápu, ale stejně se pak zas něco dozvím.. Ani ho snad nechci mít u porodu, protože si nechcu poslouchat jak to bylo u ní.. :roll:
Taky by vás to štvalo, nebo jsem jen přecitlivělá?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2249
1.2.21 08:54

Taky by mě to štvalo.
Důrazně bych mu řekla, že tohle teda ne, že ty mu taky neříkáš, jaký byl tvůj bývalý a jak se choval v situacích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
1.2.21 09:10

A to nad tím dokážeš jen tak v klidu premyslet? Koukej si ho srovnat do latě, ten musí mit asi v hlavě slušně vygumovano. Kdyby takhle mluvil můj chlap, tak už je dávno po smrti :mrgreen: tím spis, kdybych byla těhotná :P ale i jako netehotne by mi to vadilo a to jakoze hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15538
1.2.21 09:13

Rozhodně by mě to štvalo! Jakékoli srovnávání fakt nemusím, natož když by to mělo být s exkou a následně s jeho prvním dítětem. Důrazně mu to znovu připomeň. Můžete se zkusit domluvit na nějakém slově/gestu, které použiješ v momentě, kdy by zase sklouzl do srovnávání. Bojím se ale, že se toho těžko bude vyvarovávat a počkej, až se prcek narodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1434
1.2.21 09:25

No tak normalni to neni :roll:, asi ma v hlave vygumovano, anebo to dela umyslne, aby te popichl. Jedna znama tohle delala sveho priteli, ze furt mluvila o byvalem. My jsme si vsichni klepali na celo, ze ona fakt neni normalni. Tomu trubkovi to sice evidentbe vadilo, ale nejak se nedokazal efektivne ohradit. Byt tebou, tak si to s nim vyrikam dost narovinu. Mam ale takove tuseni, ze u urcitych lidi nepomuze vubec nic :nevim:. Jako preji ti pevne nervy, protoze tohle je na facku, fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
1.2.21 09:35

Slyset u porodu „V tuhle dobu byla otevrena na tolik a tolik!“, tak ho tam sejmu stojanem na kapacku a dam mu kopacku na solar.
Asi bych mu razne rekla, ze kazda zena je jina a at vas prestane srovnavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
1.2.21 09:45

Většinou tady holky, aspoň podle mě, hodně přehání. Ale toto je teda mazec. To bych nevydržela snášet, ještě navíc v období těhotenské hormonální bouře. Řekla bych mu to úplně natvrdo. Prostě mě nezajímá jak to měla tvoje ex. Nechci o tom slyšet. Ještě slovo o ní a já ti budu vyprávět jak to dělal ex v posteli. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2432
1.2.21 09:45

Nejsi přecitlivělá, on se chová jako debil. Ale zajímalo by mě, jestli tyto reference jsou jen v souvislosti s těhotenstvím (zde bych teoreticky chápala, že se chce „pochlubit“, že o tom něco už ví, i když je to trochu stupidní) nebo jestli vás už dříve srovnával i v jiných věcech? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 10:07

@Julča001 nesrovnával, právě že až v souvislosti s těhotenstvím.. Já mám právě taky pocit, že se chce pochlubit, že už o tom něco ví.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2432
1.2.21 10:14
@Anonymní píše:
@Julča001 nesrovnával, právě že až v souvislosti s těhotenstvím.. Já mám právě taky pocit, že se chce pochlubit, že už o tom něco ví.. :roll:

Jo, tak to asi tak bude, že on už má zkušenosti, tak tě chce poučit. Vybral si na to ovšem tu nejblbější oblast i formu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15538
1.2.21 10:16
@Anonymní píše:
@Julča001 nesrovnával, právě že až v souvislosti s těhotenstvím.. Já mám právě taky pocit, že se chce pochlubit, že už o tom něco ví.. :roll:
:roll: Zaprvé - ví už kulový, vždyť je to 12 let! A zadruhý si fakt nevidí do pusy. Klidně vytáhni to, co psala @berusa.m - jestli on bude srovnávat s bejvalkou, přispěj taky nějakou perličkou o svých bývalých :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60233
1.2.21 10:20
@Anonymní píše:
Ahoj všem.. Mám partnera, který má 12letého syna se svou první velkou láskou. Mají střídavou péči.. No a teď spolu čekáme miminko, pro mě první těhotenství, takže je to pro mě nové a už od začátku si poslouchám jak moc mě ještě narostou prsa, že ta bývalá to měla tak a tak.. Pak mě bylo ze začátku špatně, tak zase ať se nebojím, že by se to mělo kolem 4.měsíce uklidnit, že ona to tak taky měla.. Pak kde všude se mám mazat proti striím, kde všude popraskala ona.. Teď jsem se začala pomalu dívat na výbavičku a cokoliv ukážu, tak si hned poslechnu jak to měli oni a blabla.. Já chápu, že to myslí dobře, ale už mě to fakt nebaví poslouchat, když mu řeknu, že nemusím vědět jak moc měla rozkousaný bradavky a podobně tak řekne OK chápu, ale stejně se pak zas něco dozvím.. Ani ho snad nechci mít u porodu, protože si nechcu poslouchat jak to bylo u ní.. :roll:

k porodu bych si ho opravdu nebrala a řekla mu, ze na jeho bejvalku nejsem zvědavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 10:23

Nojo jenže jak mu to říct aby to fakt pochopil? Když mu řeknu, že mě to nezajímá, tak stejně zase něco vytáhne.. Napadlo mě, že mu řeknu, že ho kvůli tomu nechcu u toho porodu.. To by ho snad mohlo trknout :think:

• Citovat
  • Nahlásit
8454
1.2.21 11:04
@Anonymní píše:

To by vadilo každé :nevim: ať si nechá takové trapné řeči…hezký rázně mu řekni že si neprejes aby o ní pořád mluvil. A když to nepomůže přejdi do protiútoku začni říkat něco o svém ex…to někdy pomůže protože bude na vlastní kůži cítit jak je to nepříjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
1.2.21 11:12
@Anonymní píše:
Nojo jenže jak mu to říct aby to fakt pochopil? Když mu řeknu, že mě to nezajímá, tak stejně zase něco vytáhne.. Napadlo mě, že mu řeknu, že ho kvůli tomu nechcu u toho porodu.. To by ho snad mohlo trknout :think:

Tak mu to musíš říct důrazněji, klidne zvýšeným hlasem, řekni mu, že to myslíš opravdu vazne, že je to naprosto nevhodné takto mluvit, ze se chová jako buran a ze to to začíná už opravdu hodně štvát. Zdůrazní, ze dosud jsi to říkala slušně a ze evidentně nepochopil, že když reknes, ze te to nezajima, tak už to nechces nikdy víc slyšet. Musíš proste rázně, přijde mi, ze si neumíš moc dupnout :nevim:

Pokud by toho nenechal, vytáhla bych to před jeho kamarády, jen tak mezi řečí bych se zeptala na jejich názor a klidne si z nej udělala v tom smyslu srandu (tedy pokud se zdají byt normální).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat