Donucen k nevěře

Anonymní
1.2.21 06:08

Donucen k nevěře

Zdravím, s přítelem jsem šest let a máme čtyřletou dceru. Nemáme teď nejlepší období, ani doba tomu moc neřispívá. O víkendu mě cosi přimělo kouknout mu do pošty ns otevřeném noťasu. Nekecam, šla jsem do kolen. Založené tři seznamky a komunikace asi s 50 zenami co nabízí sex. Píše jim, že ma vztah na bodu mrazu a nebýt dítěte, nebyl by se mnou.
Když jsem ho vzbudila a doznala se, ze jsem mu koukla do pc a jestli mi nechce neco vysvetlit. Vysiloval, rval na me, ze ja za vsechno muzu a on, ze si chtel jednou zasukat a zasukal. Jednou a chtel toho nechat. Vsichni to delaji.atd. Jsem uplne v haji, ale je tady nase dite. Neomluvil se, jen by rad s nama zustal, protoze je to skvela varianta, levnejsi bydlrni nesezene. Nabidka sexu je dnes na urovni nakupu v sámošce. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5366
1.2.21 06:13

Určitě to bylo jen jednou a ještě omylem :lol: zcela jistě. :palec: Byt je jen tvůj? Jestli ano, tak nemáš co řešit, pokud na něm nejsi finančně závislá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1952
1.2.21 06:16

Počkej a ty vážně uvažuješ, že s takovým zůstaneš? Je až s podivem co hodlají ženy obětovat jen kvůli tomu že je to třeba „otec“ dítěte.. Jako, aby mi chlap řekl že udělal chybu, ale neomluvil se a ještě to hodil na mě, jako bych mu držela pistoli u hlavy.. V žádném případě..

Hlavně mi není jasné co chceš slyšet. Myslím si, že většina se tady pohorší nad tímto přístupem..

Proč máte sex tak málo? Nemůže to dělat jen proto že je nespokojený v sexu, bude tam ještě pár dalších bodů, proč to udělal.. Nechtěla bych s ním žít. fakt ne. Možná si teď řekneš že jsi mu odpustila, ale pochybuju, že by ses toho držela.. Neodpustila bys mu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3687
1.2.21 06:20

Ano. Bohužel. Sex je velice snadno dostupný a spousta lidí ho má na úrovni sportu a zábavy a hlavně má pocit, že mají nárok si tajně odskočit jinam, když jim protějšek něčím nevyhovuje nebo třeba mají nějakou vlastní krizi a myslí si, že tajný zásun jinde ji vyřeší.
Hloupé je, že to hodil na tebe a ještě vyšiluje místo toho, aby si nasypal popel na hlavu, omluvil se a začali jste spolu hledat nějaké řešení do budoucna. Nachytala jsi ho na švestkách, hodně lidí při tom reaguje útokem, když jsou zahnaní do kouta. Možná se mu to rozleží a za dva tři dny bude reagovat jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
1.2.21 06:36

Nedostatek sexu se přeci neřeší nevěrou. :nevim: Aspoň ne u normalnich lidi. Jestli máš nějakou hrdost, tak mu sbal igelitku a zamavej. Věř že Vaše dítě neztratí ani jednoho rodiče, akorát se na Vás doma bude koukat jak se hadate, a budete zit v dusnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
1.2.21 06:39

Ty uvažuješ, že s ním budeš dál? Když ti nevadí, že tě bude podvádět, všichni nepodvádí. Neumí uznat vlastní selhání, snaží se to hodit na kolektivní vinu. Zůstat chce, kvůli levnějšímu bydlení, skvělá varianta. Vážíš si sama sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
1.2.21 06:44

Chudacek, nekdo mu drzel pistoli u hlavy?
Na vztahu se ma pracovat a ne piglovat cicu jine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
444
1.2.21 07:06

Z toho krátkého textu je těžké zjistit, proč váš vztah nefunguje. Buď to překousneš a půjdete dál nebo rozchod. Co jiného tady chceš slyšet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3687
1.2.21 07:12
@mackA159 píše:
Nedostatek sexu se přeci neřeší nevěrou. :nevim: Aspoň ne u normalnich lidi. Jestli máš nějakou hrdost, tak mu sbal igelitku a zamavej. Věř že Vaše dítě neztratí ani jednoho rodiče, akorát se na Vás doma bude koukat jak se hadate, a budete zit v dusnu.

Ty asi nečteš zdejší diskuse ohledně nevěry, co? Je tu celkem početná skupina lidí s názorem, že pokud není ve vztahu sex, tak si ten strádající má právo najít sex jinde a ten odpírač se nemá divit, že to došlo tak daleko.

Ono zabalit igelitku a vyhodit toho člověka je velmi jednoduché (někdy taky ne, pokud je napsaný ve smlouvě o bydlení nebo je byt jeho). Protloukat se pak jako máma samoživitelka, pokud třeba zrovna nemáš za zadkem rodinu nebo někoho jiného, kdo ti pomůže, je pak ovšem složitější. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
1.2.21 07:16

Kopla bych ho do řitě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8469
1.2.21 07:22

@akavi Přesně tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15410
1.2.21 07:23

No a ubylo tě nějak? Když si štrejchnul bokem? Nijak. Kdybys nebyla zvědavá, tak můžeš být v pohodě. Do cizího počítače se nikdy nedívám, nepřinese to nic dobrého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7247
1.2.21 07:34

Vy spolu nespite? Jak dlouho a proc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5243
1.2.21 07:59

Ona ta nevěra nebude asi jediný problém ve vašem vztahu. On s tebou nechce být a zůstává jen kvůli dítěti a ty taky píšeš „ale je tady naše dítě“. Nevím jestli je pro dítě nejlepší žít s rodiči co se budou věčně hádat, podvádět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
1.2.21 08:03

Vy spolu nespite?
Byt je čí? Na koho je nájemní smlouva? Utáhla by jsi to sama? Přispívá ti na domácnost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat