Je šetřílek nebo lakomec

Anonymní
31.1.21 21:05

Je setrilek nebo lakomec

Ahoj holky, jdu si pro rozbor na muze, jsme spolu 2 roky, nezijeme spolu, ja mam deti a zijeme si tak nejak normalka, nevim co si myslet, muz 34 let, vidime jak to jde, mluvi stale o to co je drahe, kolik me stoji svaciny pro deti, ma pronajem jedne mistnosti, auto takovy skoro vrak a plat mensi nez ja, kdyz mu neco reknu tak rika, ze mu to staci, ze bych mela taky tak zit a myslet ekonomicky, anonym chodi sem kamaradky…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
3148
31.1.21 21:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu si pro rozbor na muze, jsme spolu 2 roky, nezijeme spolu, ja mam deti a zijeme si tak nejak normalka, nevim co si myslet, muz 34 let, vidime jak to jde, mluvi stale o to co je drahe, kolik me stoji svaciny pro deti, ma pronajem jedne mistnosti, auto takovy skoro vrak a plat mensi nez ja, kdyz mu neco reknu tak rika, ze mu to staci, ze bych mela taky tak zit a myslet ekonomicky, anonym chodi sem kamaradky…

Nic pro mě. Rozhodně nejsem zkatokopka, ale chlap v tomhke věku bydlící v pronajatém 1 pokoji je podle mě tragéd. Auto? No, mám ráda auta a vždy jsem měla lepší než chlap, to budiž. Ale aby mi kecal do toho, jak se starám a jak živím sce děti, tak to bych ho hnala

• Nahlásit
Anonymní
31.1.21 21:19

@Kockazvysocan me to prijde az divne, ze kluci v tomhle veku aspon to auto si preji, kdyz jsme se poznali porad rikal ze koupi byt, ale pak zacal pokazde co jsme se videli zjistovat kdy se ke me muze nastehovat, ja mam taky rada auta 🙂

• Nahlásit
299
31.1.21 21:20

Klasický kolenovrt. To je jako bys psala o mém příteli…ale mě teda nevadí být živitel rodiny :) ale ty kecičky, jak on myslí ekonomicky narozdíl ode mě…jo to mě dokáže nas.at :D

• Nahlásit
Anonymní
31.1.21 21:25

Me to obcas vysava energii, rika, ze mam sve auto prodat, v podstate ja k nemu nemuzu protoze tam se nevejdeme, takze prijede na vikend a pry aby se mi revanzoval tak koupi detem cokoladu, a rika aby se rozdelily a taky nechaly me a vlastne mi pomaha varit, ani male opravy v byte nezvladne

• Nahlásit
478
31.1.21 21:26

Dospělý chlap a žije v pronajatém pokoji? A komentuje cenu za svačiny? Lakomec?, šetřílek? nebo lenoch co se spokojí s málem? Měla bych obavy, že ti bude vyčítat každou korunu a jeho snaha vylepšit případný rodinný rozpočet nulový.

• Nahlásit
478
31.1.21 21:28
@Anonymní píše:
Me to obcas vysava energii, rika, ze mam sve auto prodat, v podstate ja k nemu nemuzu protoze tam se nevejdeme, takze prijede na vikend a pry aby se mi revanzoval tak koupi detem cokoladu, a rika aby se rozdelily a taky nechaly me a vlastne mi pomaha varit, ani male opravy v byte nezvladne

Takže lakomec a ještě neschopný. V čem ti imponuje?

• Nahlásit
Anonymní
31.1.21 21:28

Kdyz rekne ze jde nakoupit je schopny prinest 6 rohliku a jednu cokoladu, tak ja si rikam jaky rozpocet kdyz spolu nebydlime

• Nahlásit
Anonymní
31.1.21 21:29

@maja45 tak je ve srovnani s ex hodnej, ochotnej a deti ma rad

• Nahlásit
478
31.1.21 21:34
@Anonymní píše:
Kdyz rekne ze jde nakoupit je schopny prinest 6 rohliku a jednu cokoladu, tak ja si rikam jaky rozpocet kdyz spolu nebydlime

Nebydlíte, ale představ si, že by ten vztah vyzrál jednou ke společnému bydlení. Zřejmě bys z něj musela tahat každou korunu, pokud by tedy nějakou měl. Jet někam na víkend a přívést čokoládu a ještě poučovat, jak ji rozdělit, to mi připadá přes čáru.

• Nahlásit
Anonymní
31.1.21 21:36

Na dovolenou mi v lete rekl, ze nikam nepojede, ze ma hluboko do kapsy, ale pak rika, ze si koupil televizi, telefon, novy pc, vse tedy levne

• Nahlásit
199
31.1.21 21:36

Řekla bych, že hledá sponzora, aby se mu lépe šetřilo. Až se k tobě nastěhuje, bude mít servis a ještě ušetří za pronájem toho svého pokoje. A když usetris dětem za svacinu, zbyde i pro něj. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
Anonymní
31.1.21 21:37

@maja45 ke spolecnemu bydleni, nejdriv rikal koupim pro nas bt, ale vzniklo z toho kdy se muzu nastehovat

• Nahlásit
478
@Anonymní píše:
@maja45 tak je ve srovnani s ex hodnej, ochotnej a deti ma rad

To je fajn. Jako přítel možná ano, ale jako životní partner do budoucna by to asi s takovým šetřílkem nebylo jednoduché. A proč bys jako měla prodat auto? Abys ušetřila za benzín a jezdila MHD či na kole?

• Nahlásit
5758

To je nějakéj trouba neschopnéj, místo toho aby makal a vydělával, raději blbě kecá..

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat