Může být KP?

Anonymní
23.11.20 12:04

Může být KP?

Ahoj od 32tt je malá hlavou dolů. Před 2mi tydny byla hlavou namáčknuta hodne dole, čípek se začal zkracovat, to jsem byla 37tt. Ten týž týden mi dělali i utz, a stále měla hlavu už v pánvi, vesměs v tom trojúhelníku. Cítím ji tam i když skyta každý večer, a kope okolo pupuku nebo výš u zeber. U pánevni kosti cítím jen občas simrani. Ale dnes mě doktor trošku zarazil, jen mi změřil břicho, a prohmatal právě okolo pánve, a ptal se kde cítím pohyby aby náhodou nebyla KP. 8o Říkal že standartní utz uděláme příští týden, což už budu 40tt. Pochybuju že do té doby vůbec vydržím neporodit, jsem otevřená na cca 2 prsty, odchází mi hlenova zátka atd… První dítě jsem rodila taktéž ještě před termínem. Říkám si kdyby si fakt myslel že je KP, tak se přece ujisti tím utz když každým dnem můžu rodit ne? Jsem bl.ba že jsem se ho nezeptala no… :zed: Když se „samovysetrim“ tak mi přijde že už tu hlavičku i cítím. Nijak se to od toho 37tt nezměnilo, až na otevřený čípek.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14895
23.11.20 12:15
@Anonymní píše:
Ahoj od 32tt je malá hlavou dolů. Před 2mi tydny byla hlavou namáčknuta hodne dole, čípek se začal zkracovat, to jsem byla 37tt. Ten týž týden mi dělali i utz, a stále měla hlavu už v pánvi, vesměs v tom trojúhelníku. Cítím ji tam i když skyta každý večer, a kope okolo pupuku nebo výš u zeber. U pánevni kosti cítím jen občas simrani. Ale dnes mě doktor trošku zarazil, jen mi změřil břicho, a prohmatal právě okolo pánve, a ptal se kde cítím pohyby aby náhodou nebyla KP. 8o Říkal že standartní utz uděláme příští týden, což už budu 40tt. Pochybuju že do té doby vůbec vydržím neporodit, jsem otevřená na cca 2 prsty, odchází mi hlenova zátka atd… První dítě jsem rodila taktéž ještě před termínem. Říkám si kdyby si fakt myslel že je KP, tak se přece ujisti tím utz když každým dnem můžu rodit ne? Jsem bl.ba že jsem se ho nezeptala no… :zed: Když se „samovysetrim“ tak mi přijde že už tu hlavičku i cítím. Nijak se to od toho 37tt nezměnilo, až na otevřený čípek.

Vždyť se jen zeptal, nic ti nesděloval :nevim: Je velmi nepravděpodobné, že by se ti miminko otočilo ve 37tt hlavou nahoru. A neboj, jak začneš rodit, tak si to v porodnici ověří a kdyby něco, budou řešit na místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.20 12:17
@unuděná píše:
Vždyť se jen zeptal, nic ti nesděloval :nevim: Je velmi nepravděpodobné, že by se ti miminko otočilo ve 37tt hlavou nahoru. A neboj, jak začneš rodit, tak si to v porodnici ověří a kdyby něco, budou řešit na místě.

Já už jsem z toho tak vynervovana, že přemýšlím nad každým vyslovenym slovem.. Rodit bych KP v žádným případe nechtěla, proto se bojím aby to nezjistili pozdě… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
19033
23.11.20 12:45
@Anonymní píše:
Já už jsem z toho tak vynervovana, že přemýšlím nad každým vyslovenym slovem.. Rodit bych KP v žádným případe nechtěla, proto se bojím aby to nezjistili pozdě… :zed:

Já bych nešílela. Může se ti otočit i den před porodem. Jak tak, nebo tak. A KP se taky porodit dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4566
23.11.20 13:00
@Anonymní píše:
Já už jsem z toho tak vynervovana, že přemýšlím nad každým vyslovenym slovem.. Rodit bych KP v žádným případe nechtěla, proto se bojím aby to nezjistili pozdě… :zed:

Mně se mimino otočilo mezi 36+5 a 37+1 z polohy hlavičkou do příčné. Změnu jsem vůbec nezaznamenala. Přišlo se na to až, když jsme přijeli s kontrakcema do porodnice. Při příjmu nenašli ozvy ve standardním místě, tak se dělal UZ a zjistili to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
351
23.11.20 13:07

Bud v klidu, pokud uz tam jednou otocene bylo a uz jsi navic jedno odrodila, nemel by byt duvod, aby se k porodu nevratilo pripadne zpet. A ono i kdyby tam ted sedel, stejne s tim nic neudelas a nic nez cekat na ten utz, pripadne porodnici by ti nezbylo. Ale ver, ze se deti zvladnou otocit jeste hodne k termínu, syn byl jeste v 39. tt v pricne poloze, dalsi tyden se neustale tocil tam a zpatky a na porod sel hlavickou krasne. Tak se tim moc nestresuj :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat