Co dělat doma v těhotenství?

44
22.11.20 22:58

Co dělat doma v těhotenství?

Ahojky holky, jsem ve 22tt a na neschopence doma a už vážně nevím co dělat.. vím, že většina napíše ať si to užívám, ale nějak to nejde. Zrovna jsme se stěhovali takže v bytě vše naklizené.. ale bohužel ještě nemáme internet ani zapojenou televizi a dat v telefonu mám sakra málo. Knížky co mám jsou už všechny přečtené.. poraďte jak jste se zabavili vy :lol: přítele nemám zrovna celý týden kvůli práci pryč takže si ani není s kým povídat hlavně večer že jo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13542
22.11.20 23:07

Přechodne bych si zaplatila data navic. Jinak číst, chodit na prodhazky, aktuálně za chvilku péct cukroví. Nachystat si vanocni darky. Vyzdobit si byt na advent…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7397
22.11.20 23:11

@Eli1807 no, to nevím. Asi jsi nemocná, když jsi na neschopence, ne? Tak dělej to, co ti dovolí zdravotní stav. Pečení cukroví to asi nebude, to bys rovnou mohla jít do práce, jestli zvládneš být x hodin u plechu a trouby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
22.11.20 23:14

:mrgreen: ja ve tvém stavu nezvladala ani držet knížku před očima jak mi bylo zle. Takže radím, dělej cokoli co chceš a můžeš, dokud můžeš a máš na to klid :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
889
22.11.20 23:18

Nastahovala bych si hromadu ebooku a nehnula se z postele:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13542
22.11.20 23:21

@kacz proc hodiny u plechu? Ja at těhotná nebo ne pecu každý den jeden druh. Vecer zadelam těsto a druhy den pecu. Ke všemu u cukroví muze i sedet.
Kdyz se dela jedna davka jsou to treba cca 3-4 plechy např. perníčků. To ma za chvilku hotové přece :roll:
Ja byla na neschopence protože jsem mela opravdu velke nevolnosti, obcas i v noci, byl to des. Ale pak jsem mela treba pul dne kdy mi bylo fajn, tak proc tu dobu příjemné nevyuzit.
Diky bohu, ze me takhle nikdo nesoudil. Kdyz mi bylo blbě byla jsem zalezla, kdyz dobře sla jsem o vycházkach klidne za kolegynema do práce a nikdo to nevnímal negativně, naopak.
Prece kazdy člověk s neschopenkou 24hod nelezi a nekouka do stropu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 23:30

Mohu být těhotná?

Ahoj holky, koukám, že jste jediná aktuální skupina a jste tu některé online, tak snad nevadí, že se poptám tady :-). Začnu asi takhle měla jsem rozhozený cykl a poslední menstruace již přišla pravidelně 29.10. a ovulaci jsem měla pravděpodobně 12. nebo 13.11., kdy také došlo ke styku. S přítelem si zatím dáváme pozor ale případnému těhotenství bychom se nebránili jen nechceme nikam spěchat.. Přítel ejakuloval miml mě ale cca po 10 minutách jsme šli na druhé kolo😅 a mezitím mě uspokojoval prsty a druhý den mi řekl, že si není jistý, zda mu něco nezůstalo na prstech. Dnes je to 9 den takže na testování ještě moc brzy a ms má přijít 26.11. Ale pořád mám návaly horka a bt neklesla pod 36.8/9.. pak mám taky více citlivější prsa než jindy při pms a jsem nějaká náladová. Myslíte, že by se tedy mohlo stát a dojít takto k otěhotnění? Co tak čtu, tak mi příjde jako hloupost otěhotnět tímto způsobem ale kdo ví… máte některá zkušenost? Děkuji za vaše názory😇

• Citovat
  • Nahlásit
7397
22.11.20 23:32

@Elen8 já jsem taky těhotná a taky peču každý den, ale nejsem na neschopence… za mě člověk, který může patlat 4 plechy perníčků, může jít i do práce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
22.11.20 23:33

@Elen8 já jsem doma kvůli vysokému tlaku.. většinou vydržím stát tak 10 minut a pak je mi špatně až na omdlení takže to je že se z ložnice přesunu do obýváku nebo do kuchyně.. teď v tomhle období akorát zadělávám těsta a sedím u toho a pak je předám mamce která peče a hlavně jí to baví. Dárky už mám všechny zabalené..
Než jsem šla na neschopenku tak jsem pracovala v pekařství, noční směny skoro bez pauzy, horko, celou dobu na nohou a hlavně šlo o rychlost aby se vše stihlo a to bych s tím tlakem nedala.
Moc ráda bych třeba šla na procházku ale sama se bojím aby to se mnou někde nešlehlo proto jsem napsala tady o nějaké rady co dělat ale nečekala jsem přesně takovou negativní zprávu jako od paní.. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
22.11.20 23:37
@Anonymní píše:
Ahoj holky, koukám, že jste jediná aktuální skupina a jste tu některé online, tak snad nevadí, že se poptám tady :-). Začnu asi takhle měla jsem rozhozený cykl a poslední menstruace již přišla pravidelně 29.10. a ovulaci jsem měla pravděpodobně 12. nebo 13.11., kdy také došlo ke styku. S přítelem si zatím dáváme pozor ale případnému těhotenství bychom se nebránili jen nechceme nikam spěchat.. Přítel ejakuloval miml mě ale cca po 10 minutách jsme šli na druhé kolo😅 a mezitím mě uspokojoval prsty a druhý den mi řekl, že si není jistý, zda mu něco nezůstalo na prstech. Dnes je to 9 den takže na testování ještě moc brzy a ms má přijít 26.11. Ale pořád mám návaly horka a bt neklesla pod 36.8/9.. pak mám taky více citlivější prsa než jindy při pms a jsem nějaká náladová. Myslíte, že by se tedy mohlo stát a dojít takto k otěhotnění? Co tak čtu, tak mi příjde jako hloupost otěhotnět tímto způsobem ale kdo ví… máte některá zkušenost? Děkuji za vaše názory😇

Můj přítel mě také ujišťoval, že si dává pozor.. ne že bych se miminku bránila ale bylo mi teprve 19.. ale i tak jsme si v červenci řekli že by jsme miminko chtěli a samozřejmě teď podle výpočtů v tu dobu už jsem byla měsíc těhotná :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7397
22.11.20 23:37

@Eli1807 já jsem napsala, ať děláš, co zvládneš. Co je na tom negativního. Pečení cukroví je evidentně blbá rada, když to nezvládneš. Jestli ti není dobře, buď doma, když jsi doma mnoho týdnů, bude to už nuda, to je jasné. Vzdělávej se třeba, uč se angličtinu, španělštinu, hrát na hudební nástroj. Kup si omalovánky, můžeš šít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18245
22.11.20 23:38

Půjčila jsem si od kamarádek puzzle a skládala a skládala, já teda navíc nemohla spát, takže to byla hlavně noční zábava. Četla jsem, teď otevřou knihovny aspoň na výdej, tak by si šlo knihy i půjčit. Ušila jsem fusak, hnízdečko, peřinky, zavinovačky atd. Po internetu jsem na bazárcích nakoupila výbavičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 23:42
@Eli1807 píše:
Můj přítel mě také ujišťoval, že si dává pozor.. ne že bych se miminku bránila ale bylo mi teprve 19.. ale i tak jsme si v červenci řekli že by jsme miminko chtěli a samozřejmě teď podle výpočtů v tu dobu už jsem byla měsíc těhotná :lol:

Faakt jo? Tak to gratuluji😊noo mně je právě 19 teď 😁 ale vždy jsem děti chtěla brzy, jen mi to teď prostě vrtá hlavou jestli se to i takhle mohlo stát..

• Citovat
  • Nahlásit
44
22.11.20 23:42

@Janli šila jste podle sebe nebo jste měla nějakou předlohu? Koukala jsem právě na internetu na plenkovníky a podobné věci ale nenašla jsem žádné jakoby přibližné míry :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18245
22.11.20 23:43

@Eli1807 podle sebe. Koukni na youtube nebo na pinterest, tam najdeš i návody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat