Může mi ex přítel vzít dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 14:13
Může mi ex přítel vzít dítě?

Ahoj, můj přítel si našel milenku a vyhodil mě z baráku, do kterého jsem dala hodně peněz, pomohla jsem mu ho zrekonstruovat. Máme spolu 2 letou holčičku, teď bydlím s rodiči a pomalu si zarizuji byt. Jsem na mateřské, takže moc peněz nemám. Bojim se, že mi vezme dítě, pořád mi s tím vyhrožuje. mam jít na socialku?

Reakce:
Dracietka
Kecalka 253 příspěvků 03.08.19 14:20

Jdi na OSPOD, pomuzou ti se sepsanim zadosti o svereni do sve pece. Urci si i vyzivne.

mrav
Vesmírná mluvilka 31447 příspěvků 03.08.19 14:25

Neboj se, nevezme ti ji. Soudy většinou nechávají dítě matce. :mavam:

Uživatel je onlinetruelly
Závislačka 3475 příspěvků 03.08.19 14:38
@Anonymní píše:
Ahoj, můj přítel si našel milenku a vyhodil mě z baráku, do kterého jsem dala hodně peněz, pomohla jsem mu ho zrekonstruovat. Máme spolu 2 letou holčičku, teď bydlím s rodiči a pomalu si zarizuji byt. Jsem na mateřské, takže moc peněz nemám. Bojim se, že mi vezme dítě, pořád mi s tím vyhrožuje. mam jít na socialku?

Doufám, že máš účty od všeho, co jsi do domu, do rekonstrukce jako nemanželka vložila. Škoda, kdybyste se rozváděli, šance na peníze by byla vyšší :?

Příspěvek upraven 03.08.19 v 15:14

cecetka
Echt Kelišová 8653 příspěvků 03.08.19 14:44
@Anonymní píše:

No tak s penezi moc nepocitej :? A s ditetem jen vyhrozuje, aby te udrzel ve strachu. Uz vidim jeho novou babu, jak se trepe na cizi decko.
Ale navrh k soudu o svereni ditete do sve pece a stanoveni alimentu podej co nejdrive :kytka:

Markéta80
Hvězda diskuse 45889 příspěvků 03.08.19 14:58

Vyhrožuje aby jsi nezačala řešit finance. Snad máš od všeho účty kdy jsi cpala peníze do cizího bydlení :?

Náhodný host
Kecalka 261 příspěvků 03.08.19 15:10
@truelly píše:
Doufám, že máš účty od všeho, co jsi do domu, do rekonstrukce jako nemanželka vložila. Škoda, kdybyste se prováděli, samce na peníze ny byla vyšší :?
Účty asi mít nebude, obvykle to je, že se platí třeba firmě nějaká větší faktura. A ona mu na to dá část peněz, buď hotově - takže zcela bez papíru, nebo pošle na účet. Šance by byla, kdyby tu byly bankovní převody, ať tomu bývalému, nebo nějaké stavební firmě. Pak by mohla chtít ty peníze zpět.
Na dítě má šanci, pokud má kde bydlet, v zásadě by měl stačit pokoj u rodičů.
janablizkova
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 03.08.19 15:52

Nemůže ti vzít dítě jen tak musí rozhodnout soud podej si co nejdříve žádost.

Kotatko03
Echt Kelišová 8839 příspěvků 03.08.19 18:03
@Anonymní píše:

Doufám, že na to, že jsi do baráku vrazila svoje peníze máš doklady :think:
Jinak, určitě zajdi na OSPOD a zažádej o svěření malé do tvé péče, oni ti tam poradí.

Váš příspěvek
Reklama