Reklama

Může to být atopický exém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 21:57
Může to být atopický exém

Ahoj, mám problém. Nejdříve a stále to trvá mě svědil konečník, roupy nemám, už to trvá měsíc. Před 14 ti dny se mi udělal svědivý červený flek na třislu a teď v záhybu ruky taky. Je to taková červená suchá kůže, která svědí nekolikrát během dne a nejvíce, když to drbu. Může se takto projevovat exém? Je mi divný ten konečnik. Jinak tedy po koupání mě vždy svědí tělo, ale to už několik let

Reklama

Reakce:

Mirirouse
Kecalka 149 příspěvků 24.08.18 12:13

jo to by mohl být atopák, ale ohledně konečníku nevím…sama atopák mám, a projevuje se zarudnutím a suchou kůží, a právě hrozným svěděním v záhybech (lokty, pod koleny, mívala jsem ho i na ramenou a obličeji, ale to ještě když jsem byla malá), nejvíc na to pomáhají mastičky s kortikoidy, ale co mě vždycky zabralo tak je NEDRBAT TO, když to člověk vydrží a bude to mazat třeba jen indulonou aby to neměl suchý tak to zmizí, nebo alespoň u mě to tak funguje :)

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >