Mužský pohled na eMimino

5
20.6.20 10:30

Mužský pohled na emimino

Náhodně jsem se dostal na emimino.
Je to nejlepší a nejužitečnější český server. Základ národa je v rodině. To si uvědomují hlavně ženy.
Podobný server pro muže neexistuje. Muži o mimina moc zájem nemají.
Je zde vidět touha žen po dětech a láska k nim.
Proto před ženami, hlavně matkami smekám a hluboce se klaním za jejich péči, lásku a obětavost při výchově dětí. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3700
20.6.20 10:35

Muži mají zajem o mimina, jen nemají zájem o slepicarny… teda aspon ti, ktere ja povazuji za opravdove chlapy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14560
20.6.20 10:35

@Roézdiva Celý server asi ne, ale i chlapi se zajímají. ;) Daddit + další na obrázku. Vtipná je na konci ta vasektomie. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4951
20.6.20 10:37

Ale sem chodí i muži jen se tedy chtějí většinou bavit o sexu nebo si zvedají sebevědomí a nasávají ženám. Samozřejmě jsou zde výjimky ale je jich málo.

Každopádně toto není server jen pro ženy alespoň to všichni říkají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
652
20.6.20 10:40

Tak teda můj chlap má zájem o děti velký, ale říká, že na takovouhle slepicarnu, kde se uznávají jen určitě názory chodit nebude a místo slepic se raději dojde zeptat odborníka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3700
20.6.20 10:41
@ludmilaadamkova píše:
Ale sem chodí i muži jen se tedy chtějí většinou bavit o sexu nebo si zvedají sebevědomí a nasávají ženám. Samozřejmě jsou zde výjimky ale je jich málo.Každopádně toto není server jen pro ženy alespoň to všichni říkají.

Tak ja myslim ze je pro zeny, jen to admini nemuzou rict na plnou hubu… jestli to jeste nezmenili, tak tady byly same Zavislacky atd, prizpusobene pro zeny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27505
20.6.20 10:45
@Roézdiva píše:
Náhodně jsem se dostal na emimino.
Je to nejlepší a nejužitečnější český server. Základ národa je v rodině. To si uvědomují hlavně ženy.
Podobný server pro muže neexistuje. Muži o mimina moc zájem nemají.
Je zde vidět touha žen po dětech a láska k nim.
Proto před ženami, hlavně matkami smekám a hluboce se klaním za jejich péči, lásku a obětavost při výchově dětí. :srdce:

A proč nemají muži zájem o mimina, jak píšeš, když si je sami vyrobili? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4951
20.6.20 10:45

@Kaileee já si to myslím taky, ale spoustu můžu si to evidentně nemyslí ))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19392
20.6.20 10:48

Je tu spousta chlapů, někteří super, někteří s názory jako před sto lety, a o mimina zájem mají ti inteligentní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6230
20.6.20 10:50

Poslední dobou je tu snad víc mužů než žen :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12714
20.6.20 11:51

Pohled z druhé strany má vždycky svou váhu. Tu větší, tu muší. ;)
Kdo čeká od každé diskuze historické moudro, tak má nečekaně velkou naději na zklamání. :P
Ano, analogický server pro muže není, tak to tu trochu anektujeme. :jazyk:
Já třeba tady: https://www.emimino.cz/…-muze-279505 :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11337
20.6.20 12:25
@free333 píše:
A proč nemají muži zájem o mimina, jak píšeš, když si je sami vyrobili? :)

Nás zajímá hlavně proces výroby. Konečný produkt je jaksi navíc. Aneb i cesta může být cíl ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.20 12:27

Osobne bych nebyla vuci emiminu nutne ironicka. Mi prijde celkem unikatni v tom, ze nabizi autenticky pohled do rodin, kuchyni, loznic, hlav i srdci. Ze se tady porad neco deje, temata pribyvaji a reakce na ne taky, casto v opravdu velkem poctu.
Proste to, co si reknete maximalne s nejlepsi kamaradkou nebo ani to ne, na to tady mate stovky dalsich bezprostrednich pohledu.
Ja jsem ze sociologickeho aspektu v podstate u vytrzeni a nekdy dokonce emimino cilene googluju, pokud hledam nejake osobni tema. Je casto vic vypovidajici nez vsechny odborne clanky dohromady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama