Používání anonymů - proč?

45
27.3.20 12:08

Používání anonymů - proč???

Zdravím,

Jen se chci zeptat, jak to cítíte?

Nepřijde vám, že v době „koronavirové“ nálady mají lidé potřebu přispívat takovým způsobem, že raději používají anonym?
A díky tomu se zvyšuje útočnost jejich vyjádření. :nevim:
A tím se zhoršuje útočná atmosféra tady.

Přitom pokud nesdělují citlivá osobní data, neměli by anonym využívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

72
27.3.20 12:10

Souhlasím, myslím že se to tu hodně zneužívá..viz třeba dneska…od kdy se dávají dětem jorurty. Já myslím že internetové diskuze jsou anonymní samy od sebe o tak… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3192
27.3.20 12:15

Tak zrovna vy tu mate snad svoje jmena, to je druhy extrem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
27.3.20 12:15

Je mi to uplne jedno :oops: Nelibi se mi utocnost, at je doba coronavirova nebo neni a je z anonymu nebo nicku. Na druhou stranu je tu hromada povzbuzujicich a pomahajicich a kdyz mam pocit, ze ne, staci jit delat neco mimo mobil a nepropadat online svetu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72
27.3.20 12:16
@Kaileee píše:
Tak zrovna vy tu mate snad svoje jmena, to je druhy extrem…

No to fakt nemám :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2131
27.3.20 12:18
@NikolBrab píše:
Zdravím,

Jen se chci zeptat, jak to cítíte?

Nepřijde vám, že v době „koronavirové“ nálady mají lidé potřebu přispívat takovým způsobem, že raději používají anonym?
A díky tomu se zvyšuje útočnost jejich vyjádření. :nevim:
A tím se zhoršuje útočná atmosféra tady.

Přitom pokud nesdělují citlivá osobní data, neměli by anonym využívat.

Ne je třeba úplně jedno kde anonym je nebo není, dodnes nevím proč to tu ženský tak hroti a točí je to :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
27.3.20 12:20

Mě to teda osobně taky vadí. Nevidím důvod proč dávat anonym, když se tu někdo zeptá, v kolik hodin chodí spát jiné roční děti.. :think:
Chápu anonym ohledně financí a jiných rodinných záležitostí, ale takhle :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1271
27.3.20 12:25

@Kaileee Na mě to působí podle počtu příspěvků a stejné stylu přezdívky tak, že je to tatáž osoba, která tu má ještě nějaký jiný, déle používanější nick. Sice netuším z jakého důvodu, ale ten pocit z toho mám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
27.3.20 12:25
@Monulie píše:
Je mi to uplne jedno :oops: Nelibi se mi utocnost, at je doba coronavirova nebo neni a je z anonymu nebo nicku. Na druhou stranu je tu hromada povzbuzujicich a pomahajicich a kdyz mam pocit, ze ne, staci jit delat neco mimo mobil a nepropadat online svetu :mrgreen:

Já jsem chodím občas a jsem tu nová. Naštěstí už je dost práce na zahradě a chodím do práce (zdravotnictví).
Někdy jsou to tedy příspěvky, že si myslím, že by to pod svým jménem nikdo veřejně neřekl.
Ale to je asi ve všech diskuzích, síla té anonymity no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3694
27.3.20 12:30

Mně to na jednu stranu taky štve. Lidi to tady používají u věcí, které opravdu osobní ani intimní nejsou. Na druhou stranu, nevím, proč mě to tak štve, protože ten net je celej anonymní. Předpokládám, že nikdo z vás netuší, kdo jsem. Stejně tak jako ja netuším, kdo jste vy. Jo, kdybych tu psala svoje bydliště, jména děti, práci apod, tak to už pak je dohledatelne a v tom případě by se ten anonym někdy i hodil. Ale pochybuju, že všechny ty zbytečný anonymy tu mají hezky pohromadě veškeré osobní info. A vlastně i kdyby ano, tak je to neopravňuje k tomu, aby se anonymně ptaly na jogurt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11792
27.3.20 12:40

Tak asi vědí, že dotaz je naprosto deb.ilni, tak raději použijí anonym

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1773
27.3.20 12:41

A hlavně si myslím, že kdyby každý označil anonymní příspěvek, který je neadekvátně anonymní, tak admin nestíhají je odkrývat. :roll:
Nicméně měli by! Jinak pravidla postrádají smysl.
A pravidla buďto platí pro všechny nebo proč tedy jen pro někoho tady??? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10576
27.3.20 12:45

Kdyby se anonymy nepovolovaly, dost silne by se to tady ocistilo od nesmyslnych diskusi a prispevku. Myslim, ze by to hodne tomuto serveru pomohlo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8068
27.3.20 12:59

Já tak nejak nechápu, proč to má každý potřebu neustále řešit. Jestli se ptá někdo na jogurt anonymně, nebo pod přezdívkou, není to jedno? Něco jiného, když jde o urážlivé příspěvky, ale na ty zase tak často nenarážím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31872
27.3.20 13:14

Protože jsou to slaboduchá stvoření, která neumějí rozlišit podstatné od nepodstatného. Tedy nechoulostivé téma jogurtu od choulostivého jako např. onkologické onemocnění. Řečeno slovy Ludvíka Vaculíka - hlupáci na váhu mají převahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama