Čas na emiminu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
saadet
Extra třída :D 11968 příspěvků 01.07.19 10:10
Čas ne emiminu?

Zdravím dámy :kytka:
Na emiminu jsem už nějaký rok, během rodičáku jsem tu trávila poměrně dost času. Dnes to tu vnímám samozřejmě naprosto jinak než před lety, ať už s mnohem větším nadhledem tak i s lítostí - ale to je možná na jiné téma ;)

Každopádně, co jsem se vrátila na full do práce, tak jsem absolutně ztratila čas sem chodit, resp. volného času bylo tak málo, že jsem ho rozdělila hlavně doma. Max jsem občas nakoukla a něco rychle přečetla a zapojila se naprosto minimálně.

Teď jsem ukončila velký projekt a na léto mám volněji, takže i dnes mám čas tu opravdu prokrastinovat :mrgreen:

Což mě vede (konečně!) k otázce: Kde berete čas na epipino? :mrgreen: Resp i po letech vidím stejné uživatelky ve spoustě diskuzích. Jste doma? V pracovní době?

Co vás táhne/láká/baví/nutí se zapojovat a diskutovat?

PROSÍM neberte to pejorativně! Ani nedělám kaliopinu anketu/přednášku :mrgreen:

Jen mě to prostě zajímá. Vůbec nesoudím kolik tu kdo tráví času, to je každého věc, jak se svým časem naloží :kytka:

Celkově doufám, že diskuze bude v klidu a k pobavení a zvrhne se někam úplně jinam - což předem prosím adminy ať neřeší! Je to přirozený běh událostí :mrgreen:

Tak snad se někdo ozve, jestli to někdo vůbec celé přečte :lol: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
atominnka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 01.07.19 10:13

Bývám tu hlavně, když jsem doma - takže nemoc nebo očr nebo dovolená. Když jsem chodila do práce tak skoro vůbec.

Natálka26
Kelišová 5929 příspěvků 01.07.19 10:16

Už X let do práce nechodím, tak mám čas, když jsou deti v ústavech. Ale já sem chodím nárazové, třeba 2 měsíce aktivně každý den a pak třeba půl roku ani nevzdechnu že epipi existuje.

lachtanice86
Echt Kelišová 8654 příspěvků 01.07.19 10:18

Jsem na rd a před tím v práci občas, práci jsem měla narazovou

Janli
Echt Kelišová 9800 příspěvků 01.07.19 10:19

Jsem už pět let na mateřské. Mám to jako oddechovku ke kávičce a zábavu při kojení.

saadet
Extra třída :D 11968 příspěvků 01.07.19 10:22

Mě třeba kolikrát mrzí, že ani nenapíšu, řikám si ty jo, to bych i věděla, poradila…ale prostě už to většinou nestihnu. Nehledě na to, že dost často je tam už 5/6 komentů mimo, nebo urážlivý…teď si protiřečím, ale když je specifický dotaz a diskuze se začne plnit odkazama na songy na YT…

saadet
Extra třída :D 11968 příspěvků 01.07.19 10:23

No a zatím koukám, že většinou jste na RD tady :mrgreen: mě jakožto matce jedináčka nějak asi nedošlo, že ty RD můžou navazovat :lol:

saadet
Extra třída :D 11968 příspěvků 01.07.19 10:24

Ale já mám právě pocit, že tu je dost nicků se staršíma dětma a vidím je furt, tak kde berou ten čas? Nebo i plno bezdětných…já bez dítěte vůbec netušila, že nějaké emimino existuje…vlastně jsem na něj narazila až po porodu, když jsem začala hledat info o refluxu…

pikola
Generální žvanilka 21630 příspěvků 01.07.19 10:25

Jsem doma, teď čekám druhý a první je ve školce, takže mám volno a tady sedím místo abych dělala doma něco užitečného :D teda sedím… Ležím :mrgreen:

saadet
Extra třída :D 11968 příspěvků 01.07.19 10:28
@pikola píše:
Jsem doma, teď čekám druhý a první je ve školce, takže mám volno a tady sedím místo abych dělala doma něco užitečného :D teda sedím… Ležím :mrgreen:
:mrgreen: v pořádku, to ti chválím, co taky jiného v těhle chcípácích! ty žiješ v zahraničí viď? Myslíš, že třeba i tě to tu jakoby táhne, že domov/čeština apod? Ale je to už osobní, tak klidně neodpovídej :kytka:
stinga
Echt Kelišová 8377 příspěvků 01.07.19 10:29

@saadet no emimino je závislost :mrgreen: já jsem na rodičovské, ale i chodím do práce, tak když nejsem v práci, řeknu si - jen nakouknu - a už mně nějaké téma vtáhne - a diskutuju - pak si sama sobě nadávám, je to teda žrout času
a chodím se sem bavit, dostala jsem se sem v těhotenství, ani nevím co jsem hledala

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 34605 příspěvků 01.07.19 10:31

Já to tady čtu po ránu u snídaně. Jednoduché čtivo před odchodem do práce. Do debat se zapojuju už jen minimálně

warita
Extra třída :D 11743 příspěvků 01.07.19 10:32

Ja jsem castecne na materske a castecne pracuju. Na emimino se pripojuju jak z domu, tak z prace… v praci samozrejme jenom tehdy, kdyz nejsem zrovna nejak extra vytizena. Nekdy musim cekat, nez se mi naloaduje report nebo pomalejsi stranka, tak muzu osvezit emimino a podivat se, co je noveho.

Co se tyka toho, co mne zde laka… ted uz asi nic moc. Na zacatku me prisla kazda diskuze zajimava, mela jsem posit, ze vsude musim nahlednout. Hltela jsem kazde drama o podvadeni, rozchodu, nasili v domacnosti a diskuze o tom, co delaji chlapi na vanocnich vecircich. A to nejsem clovek, ktery ma rad bulvar nebo se nejak extra vyziva v lidskych melodramatech. Spis mi to umoznovalo nahlednout do zpusobu uvazovani jinych lidi a pripadalo mi to fascinujici. A take jsem mela hodne porozumeni s nekterymi holkami, co prochazely tezkym obdobim, sama jsem si toho prozila dost, tak vim, jak s clovekem dokaze zivot zamavat.

Jenze o par tisic diskuzi se dostavila jakasi otupelost vuci temto dramatum. Clovek ma pocit, ze se to vse stale opakuje, uz se nedozvidam nic moc noveho a jsem zde asi ze setrvacnosti a taky toho, ze ja moc nemam spolecensky zivot. Jsem silny introvert a preferuju travit cas doma a komunikovat s lidmi pres internet a prestoze me to zase az tak nenaplnuje, je mi to stale milejsi, nez behat nekde venku se znamyma.

Takze asi tak…

debra.morgan
Echt Kelišová 9708 příspěvků 01.07.19 10:32

Prace, skola - vetsinou cestu autobusem, nuda na prednaskach nebo pak po vecerech, v praocvni dobe nebyl cas… tedka tesne pred RD, tak i přes den…neomezeny data dost pomahaj, kdybych je neměla tolik tu nejsem.

saadet
Extra třída :D 11968 příspěvků 01.07.19 10:34

Já třeba hrozně pozoruju svoji umírněnost. Resp mám pocit, že dnes jsem mnohem „hodnější“ a mnohem víc se snažím dotaz vidět objektivněji. I když pořád jsem asi ostřejší než většina :mrgreen: ale oproti začátkům zde? To jsem byla někdy až přehnaně drsná..ale já jsem taková i na živo a ten vývoj mám asi i v reálu vlastně…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama