Emimino a la bulvar?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
My Melody
Ukecaná baba ;) 1786 příspěvků 07.06.19 13:39
Emimino "a la" bulvar?

Naozaj si vedie emimino ekonomicky tak zle, ze je nevyhnutne priestor primarne urceny pre matky, ktore tu riesia svoje starosti, svoje problemy, zasvinit reklamou na katastrofy, nestastia a exhibujuce, instagramove celebrity? Myslite si, ze katastroficke spravy nijako cloveka neovplyvnuju a ze nezvysuju, aj ked nevedomy, uzkost, strach, tenziu…?

Vazene adminky, bolo by mozne poprosit, aby ste zvazili reklamy, ktore bezia dole na stranke a kterych obsah uz len z nadpisu a z fotiek, udrie cloveku do oci, aj bez toho, aby ich citatel rozklikol? Vlakom zrazena zena, chlapec v kome, exhibice z instagramu, nositka so zranenou zenou, urazy, zabite zvierata, atd… :(

A ak uz musite reklamy davat, co tak zvazit pozitivne spravy, ktore cloveku davaju nadej, ze na svete sa deju kupodivu aj dobre veci…

Mile uzivatelky, budem rada, ak sa vyjadrite, ci sa vam reklama paci, nepaci.
Privitala by som aj nazor @admin.

Příspěvek upraven 07.06.19 v 14:04

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10657 příspěvků 07.06.19 13:43

Já žádné reklamy nemám, mám je vypnuté a když mi nějaká skočí v mobilu, tak je to reklama, která nějak souvisí s historií v prohlížeči, takže mi sem občas skočí reklama na kočárek, nebo nějakou blbost co sem předtím hledala, ale žádný bulvár tu nemám…

Uživatel je onlineaiwwa
Nadpozemská drbna 25696 příspěvků 07.06.19 13:43

Už jsme to psali i do jiné diskuze a nic se nezměnilo
 https://www.emimino.cz/…ankovani/20/

smurfka
Vesmírná mluvilka 31080 příspěvků 07.06.19 13:44

Nevadí mi, nevšímám si jich, nečtu..na velké reklamy mám adblock
nějak se živit musí, zadarmo to dělat nebudou..

My Melody
Ukecaná baba ;) 1786 příspěvků 07.06.19 13:45
@Kriss Tina píše:
Já žádné reklamy nemám, mám je vypnuté a když mi nějaká skočí v mobilu, tak je to reklama, která nějak souvisí s historií v prohlížeči, takže mi sem občas skočí reklama na kočárek, nebo nějakou blbost co sem předtím hledala, ale žádný bulvár tu nemám…

Ja mam adblock a dole sam ito zobrazuje stale. Takze je mozne, ze je problem u mna.

Aduš8
Závislačka 4782 příspěvků 07.06.19 13:45

Chtělo by to méně hysterie, takovéhle reklamy jsou snad úplně všude, těm labilnějším(a to nemyslím nijak zle), bych doporučila nezapínat internet.

Uživatel je onlineaiwwa
Nadpozemská drbna 25696 příspěvků 07.06.19 13:46

@Kriss Tina mně tyhle co jsou pod diskuzí právě naskakují i když mám blokaci reklamy

My Melody
Ukecaná baba ;) 1786 příspěvků 07.06.19 13:46
@aiwwa píše:
Už jsme to psali i do jiné diskuze a nic se nezměnilo
https://www.emimino.cz/…ankovani/20/

Diky za upozronenie, idem si to precitat.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31080 příspěvků 07.06.19 13:46
@My Melody píše:
Ja mam adblock a dole sam ito zobrazuje stale. Takze je mozne, ze je problem u mna.

dole?
tam ted mám sraženého daňka a černobyl.. :jazyk:
ale už to nevnímám, kdybys mi neřekla kde to hledat, tak to ani nevidím :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 14692 příspěvků 07.06.19 13:47

Mne nenaskakují :nevim: taky mám addblock

Aduš8
Závislačka 4782 příspěvků 07.06.19 13:47

@smurfka já opičáka, co turistice málem svlékl šaty… Strašná katastrofa :jazyk:

SAJ
Závislačka 3921 příspěvků 07.06.19 13:47
@My Melody píše:
Naozaj si vedie emimino ekonomicky tak zle, ze je nevyhnutne priestor primarne urceny pre matky, ktore tu riesia svoje starosti, svoje problemy, zasvinit reklamou na katastrofy, nestastia a exhibujuce, instagramove celebrity?

Myslite, ze je dobry napad napchat emimino ako priestor, kam chodia matky riesit svoje problemy a relaxovat, reklamou na nestastia vsetkeho mozneho druhu?
Myslite si, ze katastroficke spravy nijako cloveka neovplyvnuju a ze nezvysuju, aj ked nevedomy, uzkost, strach, tenziu…?

Vazene adminky, bolo by mozne poprosit, aby ste zvazili reklamy, ktore bezia dole na stranke a kterych obsah uz len z nadpisu a z fotiek, udrie cloveku do oci, aj bez toho, aby ich citatel rozklikol? Vlakom zrazena zena, chlapec v kome, exhibice z instagramu, nositka so zranenou zenou, urazy, zabite zvierata, atd… :(

A ak uz musite reklamy davat, co tak zvazit pozitivne spravy, ktore cloveku davaju nadej, ze na svete sa deju kupodivu aj dobre veci…

Mile uzivatelky, budem rada, ak sa vyjadrite, ci sa vam reklama paci, nepaci.
Privitala by som aj nazor @admin.

Příspěvek upraven 07.06.19 v 13:44

Hele, kočko, to bude kontextová reklama - aneb co sleduješ jinde, to se ti zobrazuje i tady. ;) :mrgreen: :nevim:

Uživatel je onlineaiwwa
Nadpozemská drbna 25696 příspěvků 07.06.19 13:48
@Aduš8 píše:
Chtělo by to méně hysterie, takovéhle reklamy jsou snad úplně všude, těm labilnějším(a to nemyslím nijak zle), bych doporučila nezapínat internet.

jako sorry ale koukat na mrtvého daňka nebo přejetou ženu vlakem mi nepřijde OK

smurfka
Vesmírná mluvilka 31080 příspěvků 07.06.19 13:48
@Aduš8 píše:
@smurfka já opičáka, co turistice málem svlékl šaty… Strašná katastrofa :jazyk:

jéé já už taky :dance:

smurfka
Vesmírná mluvilka 31080 příspěvků 07.06.19 13:48
@aiwwa píše:
jako sorry ale koukat na mrtvého daňka nebo přejetou ženu vlakem mi nepřijde OK

však koukat na to nemusíš..si to nepouštěj ne.. :nevim: :think:

Stránka:  1 2 3 Další »