Prohlížečka profilů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15573 příspěvků 12.01.19 19:46
Prohlížečka profilů

Ahoj, poslední měsíc omylem klikám na profily uživatelů, když jsem na mobilu. Chci si rozkliknout obrázek, nebo odpověď a místo toho profil :nevim: Vím, že to některé uživatelky nesnáší, když jim někdo leze na profil, ale jsem v tom nevinně, nešmíruji :lol:

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9019 příspěvků 33 inzerátů 12.01.19 19:48

Neres.

xammy
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 12.01.19 20:06

Tu hysterii kolem návštěv profilu tady jsem nikdy nepochopila. Když nechci, aby o mně někdo něco zjistil, tak nic nevyplnim. Taky se mi to na mobilu stává a neřeším to.

sepru
Kecalka 242 příspěvků 12.01.19 20:08

Mě se to taky několikrát stalo, alespoň nejsem jediná :mrgreen:

peta81
Ukecaná baba ;) 2163 příspěvků 12.01.19 20:13

taky mi to nekdy ulitne a jsem u nekoho na profilu. zase vyskocim a je to, neresim. co bych tam take mela videt? :lol: kdyz nekdo chce, ma ho zamceny a muze mu byt jedno, co tam kdo kouka nebo ne. a mmch, ja nechodim ani k sobe na profil, vy jo? :lol: proste tu preletnu nejnovejsi diskuze, kdyz me zaujme nazev, jdu si pocist. vic tu nic nehledam :nevim:

ElisC
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 110 inzerátů 12.01.19 20:27

@dagmarkaa taky se mi to stává dost často. Zatím mi nikdo nic nepsal :D

Elishka1
Závislačka 2855 příspěvků 12.01.19 20:29

to mne se tu krom profilů rozklikava okénko pro nahlášení nevhodnosti příspěvků, doufám, ze se ještě nikdy nic neodeslalo :mrgreen:

Fiducia
Generální žvanilka 24511 příspěvků 13.01.19 17:43

@dagmarkaa neřeš ;) To se mi stává pořád! A nebo něco napíšu z kapsy, batole pošle pár smajlíků a označí u nich několik diskutujících :mrgreen: :mrgreen:
@peta81sobě ne :lol: Resp občas pro diskuzi, do které jsem psala. Ale nekontroluju, kdo na mě kliknul :mrgreen:
@Elishka1 nejsi sama ;) :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >