Rady z eMimina - jak vám pozitivně ovlivnil život?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 10:02
Rady z Emimina

Když koukám na všechny ty rady, které se dostávají každému založenému tématu tak si říkám, zda některé z nich, Vám přinesly něco opravdu užitečného. Jestli jste se některá radou řídila, některá vám třeba i pozitivně ovlivnila život (nebo i naopak) a podobně. :kytka:
Jinak pěkný den přeji. :dance: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 16.07.18 10:03
@Anonymní píše:
Když koukám na všechny ty rady, které se dostávají každému založenému tématu tak si říkám, zda některé z nich, Vám přinesly něco opravdu užitečného. Jestli jste se některá radou řídila, některá vám třeba i pozitivně ovlivnila život (nebo i naopak) a podobně. :kytka:
Jinak pěkný den přeji. :dance: :mavam:

Jako občas sem se zeptala.Ale stejně sem si to nakonec udělala po svým.Spíš asi šlo čistě jen o názor z jiné strany.Za mě nic uzasnyho :lol:

Hroznej puberťák
Závislačka 4833 příspěvků 16.07.18 10:09

Ano. Ale nezakládal jsem žádné svoje téma, čerpal jsem poučení z různých jiných.

Uživatel je onlinealisekR
Kelišová 5158 příspěvků 16.07.18 10:14

Jo, např. U některých věcí ohledně nemocí. Tady jsem se dozvěděla dost věcí. Většinou tedy od holek doktorek a sester. Ty jsou tu podle mě velkým přínosem.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2391 příspěvků 16.07.18 10:24
@Anonymní píše:
Jinak pěkný den přeji. :dance: :mavam:

Ano, hodně mě zasáhla smrt blízkého a na emimino jsem vlastně přišla tak, že jsem si začala pročítat xlet staré diskuze lidí, co prošli tím samým. Vlastně to vůbec nebylo určené mně, ale pomohlo mi to. Spousta lidí tu umí hezky poradit.

admin
Extra třída :D 11128 příspěvků 16.07.18 10:29

Super téma! :hug: Jsem ráda, že eMimino vážně tak slouží a podporuje ostatní… ty zkušenosti ostatních jsou zkrátka k nezaplacení.

P.S. Přiznám i za nás z eMimi týmu, že tu v diskuzích často najdeme něco, co zrovna uhodí hřebíček na hlavičku. 8)

Monika :mavam:

Nino13
Stálice 65 příspěvků 16.07.18 10:31

Mně jedna rada, dá se říct, zachránila nervy a asi i manželství.
Když jsem měla první dítě, tak mi každý večer děsně brečelo, nic nepomáhalo na to ho utišit. Už jsem byla já i manžel na prášky. Nešlo s tím nic dělat, jen prostě přežít. Všude psali jak má dítě večer potřebu kontaktu s rodičem a že tím brekem jen vyjadřuje pocity a zážitky za celý den, že tak ze sebe dostává stres, že je to normální, když tak brečí několik hodin… a další podobné žvásty.
A tady na miminu byla nějaká diskuze (už si nepamatuji název) a jedna uživatelka (měla tři děti) napala jednu prostou větu - Dítě brečí, protože už mělo dávno spát. Trošku mne to zarazilo, že by dítě mělo už v šest hodin spát(všem známým chodily děti spát po osmé či desáté), ale byla jsem opravdu zoufalá a tak ještě ten večer jsem dítě dala v šest do postýlky. A ono za 5 minut uslo. Žádné dvouhodinové uspávání, žádný řev. Nic. TICHO. Od té doby dítě rok chodilo pravidelně v šest spát a vždy do 15minut usnul. Prostě pro mne zázrak.
Pokud se ta dobrá a moudrá matka v tom pozná - Chci jí moc a moc poděkovat. Její jediná prostá věta nám ušetřila mnoho nervů a breku. Děkuji

arrow
Stálice 87 příspěvků 6 inzerátů 16.07.18 10:34

Ano, několikrát mi emimino opravdu pomohlo. :palec:

Leny5
Kecalka 179 příspěvků 16.07.18 10:36

Já se ráda ptám na zkušenosti a tipy na různé věci, ale asi nemůžu říct že bych se do puntíku řídila nějakou radou kterou jsem tady dostala nebo si přečetla. SPíš mi jde o tu inspiraci a pohled jiných lidí. Co nakonec udělám si rozhodnu sama i inspirací z jiných zdrojů, než jen tady :D

frame
Kecalka 372 příspěvků 16.07.18 10:44

Ano pomohlo, at uz si ujasnit co vlastne chci nebo ziskat zkusenosti a rady zkusenejsich, takze ja se priklanim k nazoru, ze pomohlo :-).

Peta02
Kecalka 369 příspěvků 16.07.18 10:53

Ano pomohlo. Ne ze bych se řídila konkrétními radami, to bych už byla dávno rozvedena. Ale občas pomohl názor někoho jiného, jiný náhled na věc.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 10:57

Mne pomohla děvčata vymyslet svatbu :palec: :mrgreen:

Káťa19
Kelišová 7342 příspěvků 20 inzerátů 16.07.18 11:30

I me uz tu holky hodne pomohly :hug:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 16.07.18 12:07
@admin píše:
Super téma! :hug: Jsem ráda, že eMimino vážně tak slouží a podporuje ostatní… ty zkušenosti ostatních jsou zkrátka k nezaplacení.

P.S. Přiznám i za nás z eMimi týmu, že tu v diskuzích často najdeme něco, co zrovna uhodí hřebíček na hlavičku. 8)

Monika :mavam:

Opravdu ??!! Tak uz tady nejakou dobu pekne busi na hlavicku ta absolutne nefunkcni upozorneni. Ty stovky nespokojenych jsou vam malo ? Proc s tim tedy neco neudelate ? Nas zakaznik, nas pan. A vy jste jen nase sluzebnice, potažmo pana Babise, ktery by z neskojenych zakazniku, vasi vinou,asi nebyl uplne nadseny. Takze bud si nechte vase komentare o hrebicku na hlavičku, nebo s tim zacnete něco delat.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15472 příspěvků 16.07.18 12:25

Našla jsem tu příspěvky žen, jejichž děti mají stejnou nemoc jako naše dítě. Viděla jsem vývoj jejich pocitu od zjištění nemoci, pres možnou léčbu… Našla jsem doporučení nejlepších doktoru. To pro mě bylo velmi cenne. Jinak tento server beru jen jako výplň volného času, cenné informace pro mě nemá.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >