Odpovědi na mail

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KateandA
Povídálka 36 příspěvků 27.02.18 15:51
Odpovědi na mail

Dobrý den, neví někdo jak vypnout automatické zasílání odpovědí z emimina na mail? Nemůžu to najít a docela mě to obtěžuje

Reklama

Reakce:

aiwwa
Extra třída :D 12473 příspěvků 27.02.18 15:56

Vpravo nahoře záložka nastavení - nastavení uživaatele

KateandA
Povídálka 36 příspěvků 27.02.18 16:00

Děkuji, zkusím najít

vcelinda
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 27.02.18 16:06

Nad tvým prvním příspěvkem…klikni na druhý zleva…sledovat e-mailem..tím to vypnes

aiwwa
Extra třída :D 12473 příspěvků 27.02.18 16:08
@vcelinda píše:
Nad tvým prvním příspěvkem…klikni na druhý zleva…sledovat e-mailem..tím to vypnes

ale to vypne jen u toho tématu, v tom celkovém nastavení to může vypnout najednou u všech témat

vcelinda
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 27.02.18 16:14

@aiwwa vidíš to mi nikdy nenapadlo, já to vždycky vypla rovnou v tematu :think: :oops:

admin
Extra třída :D 10339 příspěvků 28.02.18 09:15

@KateandA Dobrý den,

povedlo se?

Hezký den, Karolína

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama