Můžu být konečně těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mo.Fe
Nováček 6 příspěvků 14.08.19 22:36
Můžu být konečně těhotná?

Ahoj, už si nevim rady.
Už skoro 9 měsíc se snažíme o miminko. Tedkom po dlouhé době 4 dny zpoždění menstruace. Ráno dělany tehu test a zda se tam být úplně nepatrný duch. Během dne se dostavilo špinění jako kdyby konec menstruace. Teď večer už to není hnědé špinění ale čistě jasně červené.
Myslíte, že je možné že se to povedlo? A nebo opět plány poplach? :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Amelie30
Závislačka 3160 příspěvků 14.08.19 22:42

@Mo.Fe spíš bych to viděla na ten planý poplach a rozjíždí se ti MS. :(

Ba-stet
Závislačka 2861 příspěvků 14.08.19 22:47

Červená krev je bohužel vždycky špatně. Samozřejmě některá krvácí, je těhotná a prosperuje, ale to je hodně výjimečné… Je mi líto :(

Mo.Fe
Nováček 6 příspěvků 14.08.19 22:48
@Amelie30
@Amelie30 píše:
@Mo.Fe spíš bych to viděla na ten planý poplach a rozjíždí se ti MS. :(

Bohužel mám ten pocit opět taky.. :(

Mo.Fe
Nováček 6 příspěvků 14.08.19 22:52
@Ba-stet píše: Červená krev je bohužel vždycky špatně. Samozřejmě některá krvácí, je těhotná a prosperuje, ale to je hodně výjimečné… Je mi líto :(

Tak se zřejmě asi nedočkáme.. :sleepy:

Ba-stet
Závislačka 2861 příspěvků 14.08.19 23:08

@Mo.Fe A kolik Ti je? Máte nějaké problémy? Neházej flintu do žita, i když se Ti to teď zdá jako věčnost, tři čtvrtě roku zas tolik není… Už příští měsíc se to může podařit :hug:

splendis
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 14.08.19 23:10

@Mo.Fe krátká doba, buď rada ze se vůbec můžete snažit a neřeš to

Mo.Fe
Nováček 6 příspěvků 14.08.19 23:35
@Ba-stet píše:
@Mo.Fe A kolik Ti je? Máte nějaké problémy? Neházej flintu do žita, i když se Ti to teď zdá jako věčnost, tři čtvrtě roku zas tolik není… Už příští měsíc se to může podařit :hug:

25.. Nevíme o žádných..
Doufám v to.. Když člověk vidí, jak všichni okolo 3m po vysazení hned v tom.. :roll:

Ba-stet
Závislačka 2861 příspěvků 14.08.19 23:42

@Mo.Fe Tak to je úplně v klidu, buď trpělivá. Dej tomu rok. Někomu holt stačí „otřít se o trenky“, jiný potřebuje trochu času, žádná rovnost ani spravedlnost v tom není. Užívejte si svobody a šetřete, ať vás pak ta radostná zpráva nezaskočí ;)

Ernais
Kecalka 407 příspěvků 15.08.19 07:24

Jste mladi, tak neni duvod stresovat, ze se zatim nedari. Jsem o kapku starsi nez ty a neresim to, proste si uzivejte zivota, cestujte, bavte se a uzivejte toho, ze se nemusite chranit, mejte sex pro radost a ne za ucelem splodit dite a uvidis, treba to pujde hned v dalsim cyklu az se na to uplne vykaslete. Mam ve svem okoli spoustu mladych holek, co se cilene snazily a proste to xy mesicu neslo, no a pak zacly myslet na neco jineho (ztratil se jim pes, dalsi zarizovali svatbu) a najednou to slo samo. Takze ja bych se na nejaky snazeni uplne vybodla ;)

Mo.Fe
Nováček 6 příspěvků 15.08.19 07:41
@Ernais píše:
Jste mladi, tak neni duvod stresovat, ze se zatim nedari. Jsem o kapku starsi nez ty a neresim to, proste si uzivejte zivota, cestujte, bavte se a uzivejte toho, ze se nemusite chranit, mejte sex pro radost a ne za ucelem splodit dite a uvidis, treba to pujde hned v dalsim cyklu az se na to uplne vykaslete. Mam ve svem okoli spoustu mladych holek, co se cilene snazily a proste to xy mesicu neslo, no a pak zacly myslet na neco jineho (ztratil se jim pes, dalsi zarizovali svatbu) a najednou to slo samo. Takze ja bych se na nejaky snazeni uplne vybodla ;)

Taky to na to nemyslím, mám toho hodně v práci, do toho zarizujeme svatbu u toho je nehorázně moc starostí, takže že bych byla upnuta přímo na miminko to nee :blush: spíš jen když člověk mrkne okolo a vidí, že ta otěhotněla přes anti, ta hned za 3m po vysazení.. Tak už jsem doufala, že by se to po 9m mohlo povést :blush:

Ernais
Kecalka 407 příspěvků 15.08.19 08:09

@Mo.Fe no me trosku prijde, ze kdyz je to neplanovane, tak je to co by sup a kdyz uz si clovek rekne „ted se budeme snazit“, tak se to trochu vlece. Asi zakon schvalnosti nebo nevim :mrgreen: Ale je dobry, ze na to nejsi upnuta. Chapu, ze 9 mesicu ti prijde jako strasne dlouha doba, ale kdyz si proctes par diskuzi, zjistis, ze to nic neni. Ja na tvem miste bych si uzila svatbu a venovala se zrealizovani vsech snu, které uz s ditetem tolik dohromady nejdou. A dala bych si limit treba, kdyz se nam to nepovede do 27, tak to zacneme pomalu resit a do te doby bych to neresila ani minimalne ;) nekde jsi se zminovala o antikoncepci, brala jsi ji a pred temi 9 měsíci vysadila?

Bubu23T
Povídálka 35 příspěvků 17.08.19 16:25
@Mo.Fe píše:
25.. Nevíme o žádných..
Doufám v to.. Když člověk vidí, jak všichni okolo 3m po vysazení hned v tom.. :roll:

My se snažíme s přítelem taky už 7 měsíců (23 let ) a také se nám nedaří.. mám nepravidelně dlouhé cykly a teď posledně se zadařilo.. duch na testu, HCg potvrzené v krvi a za dva dny přišla červená krvička a vše bylo pryč.. nechci tě strašit… Držím palečky :srdce:

Eruska16
Nováček 1 příspěvek 17.08.19 20:12

Ahojte, chcem sa opytat na vaše skusenosti. Uz 7 rokov sa snažíme o babätko pred tromi rokmi som potratila v 19+1tt odvtedy som bola na troch IVF a tento mesiac sa mi stala taka vec ktora ma trošku nahlodala… na 20- 22 den cyklu som dostala špinenie (hnede). Mam trochu krče v podbrušku ale inak žiadne priznaky dnes mam 27dc skušala som test ale negativny asi este skoro… myslite ze by som mohla byt tehotna?

Mo.Fe
Nováček 6 příspěvků 17.08.19 20:56
@Bubu23T píše:
My se snažíme s přítelem taky už 7 měsíců (23 let ) a také se nám nedaří.. mám nepravidelně dlouhé cykly a teď posledně se zadařilo.. duch na testu, HCg potvrzené v krvi a za dva dny přišla červená krvička a vše bylo pryč.. nechci tě strašit… Držím palečky :srdce:

Zkoušela jsem test znovu za dva dny a už se nezjevil ani ten duch :anguished:
Tak snad se Vám brzy zadari. :heart_eyes: Ono ikdyz na to člověk nemysli a není na to úplně fixovany, tak to i tak trošku zamrzí sem tam, že ještě nic.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama