Opožděná menstruace, špinění, mohu být těhotná?

Anonymní
29.4.10 12:08

můžu být těhotná

dobrý den,jsem tady nováček a jdu k vám pro radu,od října 2009 neberu HA,mezi MS jsem měla vždy špinění tak 3 dny,vychází to na půlku v cyklu,ted jsem měla naposled MS 13.-16.3.2010 pak zase to špinění začalo 28.-30.3.,ale od té doby nic ani MS,jsem z toho zmatená,k dnešku je to 47 dní od MS a 32 dní od špinění,je to poprvé co se to tak pozdí,myslíte že můžu být těhotná?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1186
29.4.10 12:24

Pokud má MS takové zpoždění, tak samozřejmě těhotná být můžeš. Skoč si někam do drogerie nebo lékárny pro těhotenský test, ten ti dokáže odpovědět spíš, než někdo tady :wink:

Příspěvek upraven 29.04.10 v 12:31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20662
29.4.10 12:25

A testovala si? Takových diskuzí je tady denně snad několik,holky se ptají zda můžou být v tom a ani nezkusi testnout :roll: Takže radím udělat test,popřípadě návštěvu mudra.Těhu klidně můžeš být,ale taky nemusíš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.10 12:34

netestovala jsem,já vím,že mi to žádná neřeknete na 100%,ale já chtěla jestli tady nemá některá takovou zkušenost.určitě si koupím test,ale v PO se chystám na gyndu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.10 12:36

to je mi jasné,že test mi řekne víc :-) ,koupím si ho ,ale zkoušela jsem to tady jestli nemáte některá takovou zkušenost i tak díky,že jste si mlj příspěvek přečetli :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.13 11:13

Zdravím, mám otázku beru HA a minulou sobotu a neděli jsem si jí zapomněla vzít (oba dny 9-10.11.),oba dny jsem měla s přítelem nechráněný styk. V pondělí jsem měla takový divný pocit v břiše ale říkala jsem si že to může být cokoliv.Ve středu mi začaly tlaky v podbříšku a prostě celkově divný pocit něčeho zvláštního. Od čtvrtka jsem začala hrozně jíst i to co normálně nejím, kontrast sldkého a kyselého byla uplně normální, přidalo se lehké bodání v podbříšku na pravé straně. Také časte močeni a boleni zad, spiš v křiži. Také mi není nejlíp žaludek mám jako na vodě a horší to je když se nenajím. Od soboty mám citlivější bradavky a pobolívají mě prsa po stranách také se mi na hrudníku objevili výrazné žilky, plinatost a bílí výtok. MS mám dostat teď ve čtvrtek (21.11.).Moc prosím o radu je možné že jsem těhotná?? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
18.11.13 11:18

Mozne to samozrejme je.
ncimene, ze by se priznaky jakehokoiv typu objevily par dni po otehotneni je blbost. takze si proste v dobe ocekavane MS kup test a testuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
359
18.11.13 11:19

U mě tak probíhá předmenstruační syndrom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.13 11:21

@Ali-Ali Ja z toho mam pravě docela strach. muže to byt i tim že nad tim moc přemyšlim?? Je mi teprve osmnact a nijak jsem to neplanuji ale nevadilo by mi to. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.14 09:23

No osobně si myslím, že tyhle příznaky jsou spíše vsugerované, protože při normálním těhotenství trvá nějaký měsíc, než je pociťuješ, např. to pálení žáhy a bolesti zad. A např. časté močení vzniká tím, že mimčo tlačí na močový měchýř. V tvém případě by mělo velikost max. několika milimetrů… Udělej si test až v den očekávané menstruace, dřív to stejně nemá moc cenu. Držím palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.18 01:03

Opožděná menstruace po vysazení HA

Ahoj holky, mám takový problém. Vysadila jsem HA, teď mám již 17 den opožděnou menstruaci, vždy po vysazení v tom mám hrozný bordel, menstruace se dostaví až za nějakou dobu. Teď jsem ale měla nechráněný pohlavni styk s tím, že si přítel dával pozor, ale znáte to „kapička lásky“ může přijít kdykoliv. Mam druhý den hrozně nafouklé břicho. Měla jste to některá z vas taky? Jen doufám, že menstruace je opožděná z důvodu vysazení antikoncepce. Děkuji moc za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6679
30.5.18 07:48

@Annie944 Ehm? Test pokud mas 17 den zpozdenou? ;) proc mate nechraneny styk kdyz nechcete dite :nevim:? Kazdopadne bych to videla na rozhazene hormony..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama