Můžu čekat mimino?

7
9.1.20 06:53

Můžu čekat mimino

Dostala jsem mesíčky po měsíci A moc nekrvacim jen trošku a dneska už to mám o něco více je to problém děkuji za vaše otázky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3641
9.1.20 06:58

Pokud se nechráníš, těhotná být můžeš. Tady ti to nikdo nepoví, kup si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7517
9.1.20 08:04

@Natalle Gratuluji, podle příznaků jednoznačné těhotenství. A umím ještě poznat, že to budou dvojčata a kupodivu kluk a holka. Kluk bude mít hnědé oči a lehce kudrnaté vlasy. Holčička bude pěkná blondýnka, jak z reklamy na princezny. Dále vidím, že kluk bude mít problémy ve škole, ale nic vážného a bude mít úspěšnou malou firmu. Ale bude z něj workoholik. Dcera si najde ne moc vhodného partnera a bude mít dvě děti. Ale časem začne sekat latinu a bude spokojená. Ještě jednou vám moc gratuluji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
9.1.20 08:08

@Cenarius pobavilo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
9.1.20 08:09

@Cenarius jaká čeká mě budoucnost, prosím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.20 08:21

@Cenarius :lol: :lol: :lol: :lol: tak tvuj komentar mě zabil :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
6371
9.1.20 08:37
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
9.1.20 09:07
@Natalle píše:
Dostala jsem mesíčky po měsíci A moc nekrvacim jen trošku a dneska už to mám o něco více je to problém děkuji za vaše otázky

Tak moje otázka je: Co budeš mít dnes k obědu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.20 15:39

Ahojky holky, vím že je to málo pravděpodobné, ale to co napiš nemivam nikdy, 5ty den po ovulaci který probíhala 30-31.12. až do dnes mě bolí prsa, podbřišek a jsem hodně unavená, nespavost, živé sny… MS mám dostat v úterý, testy negativní a poprvé co spinim a to od dnešního rána, jen lehce hnedely výtok, přitom jsem snad nikdy ještě nespinila Je nějaká pravděpodobnost, že se jedná o těhotenství? Menstruaci mám pravidelnou, vždy co 28 dní…tak jsem trochu na vaškach co se sennou děje…před dvoumi měsíci jsem vysadila antikoncepci, nemohl se u mě spustit PMS, děkuji moc za odpovědi.(plánovat dítě bychom chtěli na jaře, takže vsugerovani u mě nehrozí. Dítě už mám a ty pocity jsou podobné…jak u předchozího tehu…jen se mi rozchází dvě věci, jedná je že HCG když stoupá začnou být i příznaky, a já HCG v moči nemám a příznaky ano…na netu všude v,,odborných článcích,, píšou že první dny od oplozeni vajíčka mohou příznaky být, ale proč testovat až vynechání MS… ) Moc děkuji za názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
12.1.20 15:46

@LucieBB2020 příznak těhotenství živé sny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pobavilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.20 15:47
@stinga píše:
@LucieBB2020 příznak těhotenství živé sny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pobavilo

Koukni na net, taky jsem na to Koukala… :mrgreen: a že těch případů je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
12.1.20 15:49
@stinga píše:

Taky na to koukám. Živé sny jsou z přežrání… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
12.1.20 15:50

@LucieBB2020 udělala jsi ten clear blue test? Ten jde před MS. Na trhu je toho spoustu. Btw zajdi si na gyndu. Nic za to nedáš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
12.1.20 15:50

@LucieBB2020 emimino čtu už 4 roky a to jsem teda ještě nečetla :) pak bude asi těhotný i můj děda 95 a matka 60, taky mi vyprávějí živé sny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.20 15:52
@Walburga píše:
Taky na to koukám. Živé sny jsou z přežrání… :mrgreen:

Diky zvýšené dávce progesteronu..tím mozek reaguje takhle…taky jako pro matku dvou dětí je to novinka, ale sedí přesně, měsíc žádný sen a teď mám denně v průměru tři dny a někdy fakt hodně živé…ale neberu to vážně, jen jsem na rozpacích jak mi je posledních 10dni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat