Reklama

Můžu něco dostat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 24.02.18 15:21
Můžu něco dostat?

Hezký den..Kamarádky sestra chytila střevní virozu ve středu a ja se s kamarádkou viděla ve čtvrtek odpoledne a večer mi volala, že už to má taky..můžu něco chytit? Zatím mi nic není..ale mám strach..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 24.02.18 15:26

Pockej chvilku, najdu vesteckou kouli, uz ji mam, divam se…fakt nevim.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 24.02.18 15:26

@Petra.brozova teoreticky ano…

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16589 příspěvků 24.02.18 15:28

50:50

Musím uznat, že tyhle otázky nějak nechápu.

kve-tinka
Závislačka 4366 příspěvků 7 inzerátů 24.02.18 15:34

Muzes a nemusis…u nas v praci radi uz 10dnu strevni chripka. Odpadaji jak pacienti tak personal. Ja jsem treba „zatim“ zcela fit.

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 24.02.18 15:43

@Petra.brozova Jak píšou holky, je to 50/50. Kolem mě můžou všichni blít a mě nic není. Nejsem na to náchylná. Ale nedávno jsme doma měli všichni průjem a takové nechutenství. Všech 5. Bylo to divný, něco takovýho neznám. A jak byly děcka dobrý, šly do školky a tam nápis, že tam mají rotaviry. Takže nikdy nevíš, co potkáš :nevim:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 24.02.18 15:51

A kdyby jsi chytla je v tom nějaký problém? :roll:

Petra.brozova
Povídálka 17 příspěvků 24.02.18 15:53

Mám fobii ze zvracení a celkově strevní chřipky

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 24.02.18 15:59
@Petra.brozova píše:
Mám fobii ze zvracení a celkově strevní chřipky
8o 8o

carola
Kelišová 6698 příspěvků 24.02.18 16:03
@kve-tinka píše:
Muzes a nemusis…u nas v praci radi uz 10dnu strevni chripka. Odpadaji jak pacienti tak personal. Ja jsem treba „zatim“ zcela fit.

Vždycky když jsou tyhle epidemie, myslím na vás zdravotníky, že jste neustále mezi bacily. Třeba takoví praktičtí lékaři. Musí to být hrozně náročné, ale zase věřím, že hodně z vás už jste imunní.

hanzbl00
Závislačka 3373 příspěvků 24.02.18 16:03

Podle me by si to uz mela, aspon my to vzdycky max do dvou dnu mame, uvidis behem dneska nebo zítřka. Ale naprosto te chapu, tyhle blici virozy nesnasim :roll:

mijala
Kecalka 204 příspěvků 24.02.18 16:05

:mrgreen: :nevim: :poblion: :poblion: jak mohli driv lidi vubec existovat bez internetu nechapu :mrgreen: :mrgreen:

makynk
Povídálka 32 příspěvků 24.02.18 16:05
@Petra.brozova píše:
Hezký den..Kamarádky sestra chytila střevní virozu ve středu a ja se s kamarádkou viděla ve čtvrtek odpoledne a večer mi volala, že už to má taky..můžu něco chytit? Zatím mi nic není..ale mám strach..

počkejjjjjjjjjjjjj­jjjjjj vidím že už to na tebe leze :zed:

hanzbl00
Závislačka 3373 příspěvků 24.02.18 16:05
@Petruna21 píše:
8o 8o

Cemu se divis? Mam to uplně stejne a musim rict, ze je to nekdy peklo :zed: ale po tom, co sem to mela s mladším synem v zari uz me to tak nedesi..

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 24.02.18 16:16
@hanzbl00 píše:
Cemu se divis? Mam to uplně stejne a musim rict, ze je to nekdy peklo :zed: ale po tom, co sem to mela s mladším synem v zari uz me to tak nedesi..

To ano ale zakl. píše že kamarádka dostala virozu ve středu a ve čtvrtek k ní šla tak proč se s ní vídá když ví že je nemocná? A pak se bojí :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >