Můžu otěhotnět před opožděnou MS?

22.10.20 11:22

Můžu otěhotnět před opožděnou MS

Ahoj holky, mám takový menší dotaz. S přítele by jsme si přáli miminko, ale chceme se snažit až v Prosinci.
Jde o to, že jsem měla zpoždění menstruaci o 9 dní. 7. a 8. Den jsem měla silný vytok, jako při ovulaci. Tak sem si říkala, že byla posunuta ovulaca, a proto to tak je. 8. Den jsme měli sex i s, že se do mě udělal. A ten 9. ms přišla.
Omlouvám se, že jdu tak do podrobna. Nemám se koho zeptat.
Chtěla jsem jen vědět, zda mohlo jít o ovulaci a tím sexem se posunula i ms a mohla bych otěhotnět. Děkuju moc za každou zprávu. Hezký den :oops: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5532
22.10.20 11:29

Pravděpodobnost nula nula nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 12:46

Jde o to, že sem nikdy před ms takový hlen neměla. Hlavně jsem měla zpoždění a ten hlen se objevil 2 dny před tím než opravdu přišla. Může to být ovulace? Když měla dorazit ms tak sem měla trošku bolesti břicha, ale ne takový jako obvykle. A pak to úplně vymizelo. Až pak sem měla ten hlen, kterého bylo opravdu hodně. 2 dny na to přišla ms, ale přijde mi, že jen díky tomu sexu. Nemám menstruaci bolesti..jen trošku mě bolí břicho. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 12:51

Jo a ten vytok mám i teď při ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5532
22.10.20 13:02

Menstruace přišla kvůli sexu :lol: tak to jo potom :roll:. Hele tělo není stroj, menstruace může být jednou taková jednou makova i výtok. Prostě ti přišla, těhotná nejsi. Třeba další měsíc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17507
22.10.20 13:03

Jako, že bys měla dva dny pře MS ovulaci, No pochybuju. A sexem neposuneš ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 13:17

Omlouvám se, peoste sem se zalekla, jelikož jsem takový byt ok nikdy neměla před ms. Moc tomu nerozumím A není důvod byt nepříjemný. Hezký den a dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 13:17

*výtok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17507
22.10.20 13:46
@Leontýna99 píše:
Omlouvám se, peoste sem se zalekla, jelikož jsem takový byt ok nikdy neměla před ms. Moc tomu nerozumím A není důvod byt nepříjemný. Hezký den a dekuji

Výtok může být výsledkem nějaké nerovnováhy, infekce. Obvzláš´t když jsi měla zpoždění. To bych spíš věřila, že otěhotníš po MS než těsně před. Nesedí to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama