Můžu otěhotnět přes HA?

Anonymní
7.5.20 11:38

Můžu otěhotnět přes HA?

Zdravim. Chci se jen pro můj klid zeptat. Beru HA už 2 rokem a dnes je to poprvé co se mi zpozdily měsíčky. Vždy den před tím mě bolí v podbřišku nebo lehce spinim. Klasicky má žena dostat menstruaci 2-4 den po dobrání prášku a já nic. Pravda je že minulý měsíc jsem brala antibiotika a tento měsíc si vzala pár krát později prášek. Přítel do mě normálně ejakuluje.
A teď si nejsem jistá zda to nemůže být tím vším co jsem popsala nebo stresem ze zkoušek. Díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11725
7.5.20 11:41

V KAŽDÉM příbalovém letáku je uvedeno, že aby ha fungovala jak má musí se brát pravidelně, ne jak lentilky a hlavně, že i antibiotika můžou snížit účinnost. Stačí si to přečíst

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.20 11:43

.

Příspěvek upraven 07.05.20 v 11:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.5.20 11:44
@Anonymní píše:
Zdravim. Chci se jen pro můj klid zeptat. Beru HA už 2 rokem a dnes je to poprvé co se mi zpozdily měsíčky. Vždy den před tím mě bolí v podbřišku nebo lehce spinim. Klasicky má žena dostat menstruaci 2-4 den po dobrání prášku a já nic. Pravda je že minulý měsíc jsem brala antibiotika a tento měsíc si vzala pár krát později prášek. Přítel do mě normálně ejakuluje.
A teď si nejsem jistá zda to nemůže být tím vším co jsem popsala nebo stresem ze zkoušek. Díky za odpovědi

Některá antibiotika mohou mít vliv na HA. Koukni do příbalového letáku těch konkrétních ATB, které jsi brala. HA nejsou lentilky, aby jsi je brala jak tě napadne. Takže odpověd je asi taková, že možné to v tomto případě je. Jestli jsi už po termínu MS, udělej si těhotenský test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2937
7.5.20 11:48
@Anonymní píše:

Pokud neberes HA tak jak mas+ antibiotika=tehotna klidne byt muzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24405
7.5.20 12:12

Jasne ze muzes. Zobes to ruzne, plus ATB. Casto potom dochazi k vykriku nad tehotenskym testam,,jak je to mozne :scream:?,,.No a vono jednoduse :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5873
7.5.20 12:16
@Anonymní píše:

No, tak vzhledem k tomu, jak HA bereš, to možné je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2213
7.5.20 22:09

Ano, je zde docela velká šance :palec: Já třeba otěhotněla přes tělísko 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.20 22:18

Já taky otěhotněla přes HA, a to jsem ji brala pravidelně a přesně na čas, měla jsem vždy upomínku v mobilu a prášky furt v kabelce, kdybych zrovna někde byla, byla jsem nemocná a měla antibiotika. Takže antibiotika měla vliv na HA a snížily učinnost. A jestli ty bereš prášky tak, jak píšeš, ani bych se nedivila. Těhotná být můžeš. Když už jsi to měla dostat, udělej si těhotenský test a hned budeš vědět.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama