Krev na WC papíře

Anonymní
6.5.20 20:03

Krev na WC papíře

Ahoj vylezla jsem že sprchy kde jsem se poslepu holila. Po 20 min jsem šla na záchod na velkou, trochu víc jsem tlačila a při utirani jsem měla čerstvou krev na papíře ale přišlo mi že to je jen že zadku..na jedno utreni..a pak to zmizelo…ale jsem teď vyděšená jestli to třeba není od miminka..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13062
6.5.20 20:05

Při zácpě sis nejspíš způsobila nějakou mikrotrhlinku. Nepanikař.

A jez víc vlákniny a pij víc vody, ať nemáš zácpu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
6.5.20 20:15

Mohla ses klidně i říznout, aniž by si to cítila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.5.20 20:24

Maly se hýbe a nic mě nebolí. Jen mě vyděsilo že to byl předtím velký krvavý flek na papíře..mám jít zítra k dr? Teď jsem byla podruhé na WC a papír byl úplně čistý.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.5.20 20:54

Mne se to stalo před par dny, ale já měla dost dlouho zacpu a asi jsem si pak natrhla (. ) :lol: ale vyděsilo me to poradne, taky jsem těhotná. To bude v poho, to preci poznáš, z který dírky to je ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13062
6.5.20 20:54

Ne k lékaři fakt nemusíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1809
6.5.20 20:58

Tak jestli to mas po holeni… to asi nebude na lekarsky zakrok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
6.5.20 21:02

Muze to byt hemoroid, to se muze take v tehu (i mimo) stat…s lekarem bych to resila na pristi kontrole

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.5.20 21:03

Holky já jsem k smrti vyděšená, proto ta reakce..takže ať už je to z které koliv dírky a do rána se to už nebude opakovat, znamená to tedy že to byla jen nějaká banalita? Kdyby to měl být průser tak bych do rána krvacela asi, co? Já se omlouvám za stresy ale když je člověk doma sám a má strach o dítě…

• Nahlásit
  • Citovat
710
12.5.20 17:06
@Anonymní píše:
Ahoj vylezla jsem že sprchy kde jsem se poslepu holila. Po 20 min jsem šla na záchod na velkou, trochu víc jsem tlačila a při utirani jsem měla čerstvou krev na papíře ale přišlo mi že to je jen že zadku..na jedno utreni..a pak to zmizelo…ale jsem teď vyděšená jestli to třeba není od miminka..

Nařízla jsi si kaďák no :nevim:
To jsou dneska perly teda :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama