Můžu si jít umýt auto?

Anonymní
22.10.20 09:01

Můžu si jít umýt auto?

Dotaz jasnej. Nevím, co se teď může nemůže. Co chápu tak se nesmí ven, ale sportovat se jít může. No já bych si potřebovala jít umýt auto do bezkontaktní myčky a vysát ho. Děti jsou doma, já i manžel jsme doma. Práce zavřená. Než doma uplně zešílím, chci vypadnout ven a ráda bych si dala do pořádku auto, když už mam konečně čas. Jenže bych nerada platila pokutu. Budu sama, maximálně s tříletou dcerou. Zabere to sotva hoďku, s nikym se bavit nebudu a pak pojedu hned domu. Roušku si nechám na puse po celou dobu. Můžu tedy s klidným svědomím jít? Nerada bych platila pokutu, když jsme s manželem doma oba za pár korun.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7039
22.10.20 09:02

Ano, můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9971
22.10.20 09:04

Ano, mycky by mely byt otevrene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1616
22.10.20 09:26

Na myčku můžeš. A taky můžeš sbalit odpoledne děti a vyrazit do parku. Všichni potřebují provětrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13577
22.10.20 09:53

Přehled kam můžeš je na seznamu/novinky, nejde mi vložit odkaz :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9790
22.10.20 11:47

V klidu jdi, pokuta ti fakt nehrozí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60893
22.10.20 11:51
@Anonymní píše:
Dotaz jasnej. Nevím, co se teď může nemůže. Co chápu tak se nesmí ven, ale sportovat se jít může. No já bych si potřebovala jít umýt auto do bezkontaktní myčky a vysát ho. Děti jsou doma, já i manžel jsme doma. Práce zavřená. Než doma uplně zešílím, chci vypadnout ven a ráda bych si dala do pořádku auto, když už mam konečně čas. Jenže bych nerada platila pokutu. Budu sama, maximálně s tříletou dcerou. Zabere to sotva hoďku, s nikym se bavit nebudu a pak pojedu hned domu. Roušku si nechám na puse po celou dobu. Můžu tedy s klidným svědomím jít? Nerada bych platila pokutu, když jsme s manželem doma oba za pár korun.

Pokutu za co? Šmajra, nesil.. Žij normálně :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 11:53

Už to zase začíná, takovéto dotazy :D. Ano, dokonce jsou povolené cesty za účelem návštěvy parku, nebo přírody. Takže se nikdo zbláznit doma nemusí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3984
22.10.20 11:58
@Anonymní píše:
Dotaz jasnej. Nevím, co se teď může nemůže. Co chápu tak se nesmí ven, ale sportovat se jít může. No já bych si potřebovala jít umýt auto do bezkontaktní myčky a vysát ho. Děti jsou doma, já i manžel jsme doma. Práce zavřená. Než doma uplně zešílím, chci vypadnout ven a ráda bych si dala do pořádku auto, když už mam konečně čas. Jenže bych nerada platila pokutu. Budu sama, maximálně s tříletou dcerou. Zabere to sotva hoďku, s nikym se bavit nebudu a pak pojedu hned domu. Roušku si nechám na puse po celou dobu. Můžu tedy s klidným svědomím jít? Nerada bych platila pokutu, když jsme s manželem doma oba za pár korun.

Ty máš jako nesvéprávná osoba řidičák?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9600
22.10.20 21:25

Klidně můžeš jít i ven, to není zakázané…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama