Mužů vysávat bez pytle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kokoska17
Kecalka 204 příspěvků 23.01.19 11:51
Mužů vysávat bez pytle ?

Ahoj. Jdu vyměnit pytlik do vysavace, vyhodim, super vysavam a vysavam..vysavač krasne táhne tak ho chvalim. A po vysavani mi dojde, ze jsem nedala nový pytlik a vysavala bez :D Moje otázka, mužů vysávat stále bez neho?? Protože konečně ten vysavač vysaval a nepopotahoval bordel sem a tam :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19846 příspěvků 23.01.19 11:54

no a uz ses podivala dovnitř? Jak ten bordel asi pak vyndas?

P4ja
Echt Kelišová 7731 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 11:54

@Kokoska17 No nevím, co na to vysvač dlouhodbě řekne. Ale každopádně ten prach, co vysaješ, zase vyletí zpátky :)
A nebo radím centrální vysavač, ten saje pořád a nic ven nelítá. :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 12162 příspěvků 23.01.19 11:55

Ne, pokud nemáš na to dělaný vysavač, tak ti půlka toho sajrajtu zase vyletí ven. Navíc jak to pak budeš čistit

Stevia
Závislačka 3670 příspěvků 23.01.19 11:56

Jestli to není vyloženě bezsáčkový vysavač,jako,že asi ne…tak si za chvíli ucpeš filtry a zničíš motor.

Kokoska17
Kecalka 204 příspěvků 23.01.19 12:01

@pikola no jednoduše jsem otevřela místo kam dávám pytlik a vyklepala vysavac :)

Kokoska17
Kecalka 204 příspěvků 23.01.19 12:02

@Stevia Dekuju , p to mi prave šlo tak už to vím stopro :)

Kriss Tina
Echt Kelišová 7595 příspěvků 23.01.19 12:04

Půlka ti toho vylita ven a zaneses si motor, filtr se dá kdyztak vyměnit, ale nevysavej tak, když ten vysavač na to není uzpůsobený, ten pytlík tam není pro srandu králíkům :nevim:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 44667 příspěvků 23.01.19 12:07

Navíc dneska ty moderní sáčky slouží jako další vrstva filtru a zachytí ten nejjemnější prach. Takže když není sáček, tak ten prach v lepším případě vylítne ven a bude pěkně vířit, v horším zacpe ty další filtry. Já teda vysávám, abych měla doma čisto, ne aby mi dobře táhnul vysavač :lol:

Janli
Kelišová 7229 příspěvků 23.01.19 12:10

Vem ten vysavač někam ven a nech ho chvilku zapnutý ať toho bordelu dostaneš ven co nejvíc. Jinak ti ten motor za chvíli shoří. Bez sáčku to fakt nejde. A to nemluvím o tom, co máš za bordýlek teď doma ve vzduchu. Počkej až si to sedne :mrgreen: .

pikola
Neúnavná pisatelka 19846 příspěvků 23.01.19 12:13

On je tam ten pytel asi primárně od toho, aby zachytil prach a ten neprolítl dál tím luxem. Takže bez pytlíku to nebude řešení, nějaký filtr to potřebuje. A taky něco, do čeho se to smetí sbírá

Bebuše
Echt Kelišová 7997 příspěvků 23.01.19 12:38

Pokud je z výroby „pytlíkový“ tak odrovnáš motor. Protože i ten pytlík funguje jako filtr. A to nemluvím o tom, že mnohem víc projde z vysavače zase ven.
Doma máme vysavač bezsáčkový, filtry se musí čistit docela často, ale po vyčištění trhá lino z podlahy i po pěti letech používání…

Lainaire8
Závislačka 2518 příspěvků 2 inzeráty 23.01.19 12:50

Neboj, většinu ti zas vyfoukal ven, počkej až si to sedne a můžeš znova :lol: nejsi blondýna? :roll:

Premek_Orac
Závislačka 4667 příspěvků 23.01.19 13:03

@Kokoska17 Je to spíš víření prachu, než vysávání, a můžeš oddělat motor, ikdyž většina prachu se nejspíš zastaví na dalších filtrech ve vysavači.
Rozhodně nedoporučuji.

rozand
Závislačka 4265 příspěvků 24.01.19 06:30
@Bebuše píše:
Pokud je z výroby „pytlíkový“ tak odrovnáš motor. Protože i ten pytlík funguje jako filtr. A to nemluvím o tom, že mnohem víc projde z vysavače zase ven.
Doma máme vysavač bezsáčkový, filtry se musí čistit docela často, ale po vyčištění trhá lino z podlahy i po pěti letech používání…

Jakou znacku, prosim?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >