myčka nádobí Candy

Anonymni
14.2.08 12:51

myčka nádobí Candy

Máte někdo zkušenosti s myčkou nebo jinými spotřebiči zn. Candy? Je hlučnost 55 dBd u vestavěné myčky hodně?
Díky, Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2318
14.2.08 13:01

Ahoj,

mám Candy sušičku, ale krátce. Zatím jsem spokojená. Myčku mám od Fagoru a má myslím 47 db a je fakt tichá. Záleží, jestli máš propojenej obývák s kuchyní. 55 by večer u tv podle mě rušila.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
14.2.08 13:28

Ahoj, já mám od Candy ledničku (2roky) a pračku (3/4 roku) a jsem maximálně spokojená. Je to dobrá značka. Můžu vřele doporučit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
14.2.08 13:28

Ahoj, já mám od Candy ledničku (2roky) a pračku (3/4 roku) a jsem maximálně spokojená. Je to dobrá značka. Můžu vřele doporučit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
14.2.08 15:01

Ahoj, ja mam vestavenou mycku Candy (hlucnost tusim 53dB) a jsem s ni naprosto spokojena. Hlucnost je v pohode, vim o ni ze myje, kdyz jsem v kuchyni, jinak ji neslysim.. Takze muzu klidne doporucit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
14.2.08 15:26

taky mám vestavěnou Candy už rok,ale jsem spokojená hlučnost nevím,ale vím o ní,že myje taky jen v kuchyni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TehotnaTerezka
14.2.08 15:38

ja mam teda Whirlpool, ale hlucnost 48dB a je fakt ticha, mame kuchyni propojenou s obyvakem a mycka si tam jen potichounku susti :)

55dB mi prijde docela dost, ale zalezi, kde ji budes mit, u te TV by to asi rusilo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.2.08 15:45

u TV ji mít nebudu, kuchyň a obyvák máme zvlášť. Můžu se ještě zeptat jaký typ myčky Candy máte? Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama