nebezpečné termosky

12141
5.2.08 13:44

nebezpečné termosky

Ahoj všichni, už jste četli?
http://www.novinky.cz/…ermosky.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.2.08 15:25

Ahojky, a to už jste četli?
http://www.novinky.cz/pocasi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.2.08 15:44

Pěkné, jednu máme. Jde do koše.
Veera

• Nahlásit
  • Citovat
3799
5.2.08 17:55

Čertíku - kdybys měla děti a chtěla jim do takové termosky dát čaj, tak takový článek jistě s radostí přivítáš a termosku vyhodíš do koše! Proč pořád rýpeš? Už ti tady holky hodněkrát vysvětlily účel Emimina, ne???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2589
5.2.08 18:28

My máme jednu už delší dobu, ale nějaký těsnění má pochopitelně taky- netušíte, jak se dobrat k tomu, jestli to není úplně stejnej případ? Pochybuju totiž, že to bude extra odlišnej materiál… nebo prostě „netermoskovat“? Ach jo, nejlepší je o ničem nevědět, protože fujtajbly jsou opravdu nastrkaný snad do všeho…
e.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
5.2.08 18:33

Evo - souhlasím s tebou! Radši nevědět! Emi dostala kačenky do vody velmi podobné těm, co obsahovaly ftaláty…tak jsme je ještě nevybalili a asi brzy poletí do koše… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.2.08 19:38
dagmar10 píše: Čertíku - kdybys měla děti a chtěla jim do takové termosky dát čaj, tak takový článek jistě s radostí přivítáš a termosku vyhodíš do koše! Proč pořád rýpeš? Už ti tady holky hodněkrát vysvětlily účel Emimina, ne???

Mne osobne vadi i kdybych do toho mela varit caj pro sebe ci pro jineho dospeleho, vzdycky mne tyhle zpravy nadzvednou - ze tady je mozne prodat a dovezt proste cokoliv.
Jo taky zasnu nad diskusema typu - mela jsem to dostat a nic, myslite ze jsem tehotna nebo tulili jsme se pri ovu, mohu otehotnet - to mi rozum nebere, ale zrovna kdyz se jedna o zdravi kohokoliv tak rypani moc nechapu… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
5.2.08 20:26

Jee, z té termosky vpravo nahoře jsem teď o víkendu v nemocnici na dětském pila čaj :lol: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
5.2.08 20:51

Radúna ,
a všichni ahoj. Musím tě pochválit, právě budeme nebo spíše chceme koupit termosku naší malé. Tak alespoň víme, kterých se vyvarovat.
Nechápu komentář, který přišel od č-b, k tématu se nehodí. No ale co, je dobré vědět i jak bude. Je vidět, že někdo nemá co dělat.
Všechny zdravím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.2.08 21:43

Čertíkovi Bertíkovi z těch skopičin pomalu ale jistě začíná strašit ve věži :wink: že by si nalívala čaj z jedné takové termosky? Jo, to je ono! Má to pod růžkama zanesené škodlivinama :lol:
Chytit a pověsit za ocas do průvanu!!!!
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
12141
6.2.08 08:06

Protože právě taky řeším nákup termosky, jsem za tenhle článek celkem ráda. I když byl objeven náhodou. Někdy mám pocit, že ftáláty jsou úplně všude a ve všem, co nás obklopuje. A vzkaz pro Čertíka? Škoda slov. Jen jsem nějak nepochopila, co Ti vadí tentokrát?? Byla bych ráda, abys mi to vysvětlil(a)…
Pěkný den bez ftalátů a samozřejmě hezké počasí :lol: přeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.08 08:43

Radúnko,

myslím, že je důležité vědět o ftalátech. Máš pravdu, že jsou všude kolem nás.
Ale také je důležité vědět jaké bude počasí. Třaba některá maminka chtěla jít ven s mrňouskem a nevěděla jak ho a sebe obléct. Tak to mi přišlo jako užitečný odkaz. :lol:
Hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12141
6.2.08 08:53

Hmmmm, dobrý pokus. Jen sis spletla téma, nemyslíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.08 08:55

No přišlo mi to užitečné, stejně jako ty tvé termosky. Čistě teoreticky, opravdu jsou ftaláty všude kolem nás. Tak založíme novou diskuzi: Nebezpečné ftaláty
a budeš tam moct stále přispívat, co? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12141
6.2.08 09:12

Dneska Ti to moc nejde, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...