Myčka neohřívá vodu.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivuska94
Nováček 1 příspěvek 15.12.18 19:21
Myčka neohřívá vodu.

Dobrý den, mám prosbu. Mám myčku Baumatic bdwf670sl a už týden mi neohřívá vodu. Čidlo je vyměněné a těleso normálně pracuje. Filtr jsem čistila a stále nic. Nevíte někdo jak na to? :zed:

Reakce:
Elektra
Kecalka 378 příspěvků 15.12.18 19:31

Nam takhle odesla, oprava se nevyplatila.koupili jsme novou. Tuším-nejsem si uz jista,ze to bylo čerpadlo? :think:

Susenkaa
Kecalka 116 příspěvků 15.12.18 19:46

před měsícem u nás - buď je potřeba vymenit relé nebo to shořelo celý, u nás bohužel ten druhý případ, máme novou myčku…

hofzu
Nováček 1 příspěvek 15.12.18 20:24

@Ivuska94 Nam take neohrivala mycka a opravar nam poradil, ze kdyz vyndame sitko a vysajeme houbickou tu vodu tam, tak bude fungovat. A opravdu, uz to takhle delame asi rok. Je to sice otravne, ale stara mycka jeste slouzi :).

Levandulina
Kelišová 6009 příspěvků 22 inzerátů 15.12.18 20:53

Taky se nám to stalo. Zavolala jsem opraváře a on jí jen nějak vyčistil. .. Ta odpadní roura byla celá zanesená..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >