Robotický vysavač, který i vytírá - doporučíte?

772
9.12.18 17:29

robotický vysavač a moc v jednom - který?

Prosím, doporučíte mi nějaký robotický vysavač, který zároveň i vytírá? S jaký máte dobrou nebo naopak špatnou zkušenost? Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5900
9.12.18 17:57

Mám Tesla Robostar T30 a jsem moc spokojená. Je to lowcost vysavač, ale je vážně skvělej. Mám ho od července. Jeden den vysává on, druhej den vysaju klasickým vysavačem. Mopuju jak kdy, ale rozhodně častěji vytírá on než já :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
9.12.18 18:25

@Tableta díky moc, koukala jsem na něj, má super hodnocení… taky za něj nechci dát 20 000,–, ráda bych se vešla tak do 8 000,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
876
9.12.18 18:52

Taky mame Teslu, asi dva mesice. A moje zada jsou za to vdecna. Jmenuje se Hugo :mrgreen:
Vysava slusne. Umyvani je trochu slabsi, ale 100× lepsi nez nic. Pochopitelne to nevydrhne zaschle fleky a nevytre rohy. To je potreba obcas udelat za nej. Ale jinak jsme spokojeni a urcite mame doma vic cisto, protoze maka casteji, nez jsme vysavali a umyvali driv. A jeste jedna nevyhoda - mame jeden koberec s cernymi fleky a ten nezvlada vubec vysat - mysli si, ze ta cerna plocha je dira a nevjede na ni. Takze syn ma smulu, koberec v pokojicku si musi vysavat rucne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.18 19:33
@Ahojluci píše:
Taky mame Teslu, asi dva mesice. A moje zada jsou za to vdecna. Jmenuje se Hugo :mrgreen:
Vysava slusne. Umyvani je trochu slabsi, ale 100× lepsi nez nic. Pochopitelne to nevydrhne zaschle fleky a nevytre rohy. To je potreba obcas udelat za nej. Ale jinak jsme spokojeni a urcite mame doma vic cisto, protoze maka casteji, nez jsme vysavali a umyvali driv. A jeste jedna nevyhoda - mame jeden koberec s cernymi fleky a ten nezvlada vubec vysat - mysli si, ze ta cerna plocha je dira a nevjede na ni. Takze syn ma smulu, koberec v pokojicku si musi vysavat rucne :nevim:

Počkej až přijde na to, že ty fleky se dají přetřít na bílo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama