Pračka se susičkou LG rada

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatalieSofie
Kecalka 215 příspěvků 29.11.18 07:42
Pracka se susickou LG rada

Ahojky holky, mam pracku LG a porad nejak nevim jak mam susit…Co tam prosim nastavujete, kdyz chcete susit? Uz jsem to zkousela a je to pradlo dost zmuchlane a zapacha spaleninou :think: :nevim: Dekuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11617 příspěvků 29.11.18 07:49

To záleží na tom, jaké prádlo susis. V Návodu mas rozepsano jakou náplň a typ prádla na jednotlivé programy.

Emno
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 2 inzeráty 29.11.18 08:06

@NatalieSofie Já jsem na tom stejně, i po roce a půl prádlo páchne spáleninou. A to suším na nejjemnější program. Ale je to i tak 60 stupňů - to je jemnost, že? Podle mě úplně hrůzný výrobek.

Helca83
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 29.11.18 08:11

@Emno @NatalieSofie Zkuste susit s otockami (s odstredenim) anebo chladnym vzduchem, pak mi to nedela :mavam:

NatalieSofie
Kecalka 215 příspěvků 29.11.18 08:11
@Emno píše:
@NatalieSofie Já jsem na tom stejně, i po roce a půl prádlo páchne spáleninou. A to suším na nejjemnější program. Ale je to i tak 60 stupňů - to je jemnost, že? Podle mě úplně hrůzný výrobek.

Uz tu pracku mam cca 2 roky a vubec susicku kvuli tomu nepouzivam :think: A co tam teda nastavujes?Ted mam mimco a je to opravdu des

MartiJára
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 29.11.18 08:12

No vidíte, nedám na ni dopustit, prádlo je kvalitně vypráno a usušeno, večer dám prát a ráno mám hotovo, s dítětem si nedovedu představit nic lepšího. Taky záleží zda-li necháváte prádlo víc jak 5hodin po praní a sušení v pračce, to je pak hrůzně zmuchlané, ale i to je v návodu popsáno, neb se píše že po praní a sušení ,,motá,,ještě 5hodin a pak se vypne.

Tichošlápek
Extra třída :D 11617 příspěvků 29.11.18 08:14

Holky jestli vám po dvou letech smrdí spaleninou, tak zavolejte servis. Nechápu, ze jste to neřešily rovnou. Mam ji 3 roky a kromě prvního cyklu, kdy byla cítit guma, je naprosto v pohodě. A susim každy den ;) jemně prádlo na sušení chladným vzduchem ale 90% na klasické suché do skrine

Helca83
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 29.11.18 08:30

@Tichošlápek Presne, ja jsem taky spokojena :palec:

pajisek90
Závislačka 2554 příspěvků 29.11.18 08:38

A nemáš to prádlo přesušené? Zkoušela jsi sušit kratší dobu? Mám tedy jinou značku, ale jednou se mi stalo, že jsem omylem místo 2h sušení nastavila 3h a prádlo bylo strašný. Šíleně zmuchlaný a taky dost smrdělo.

NatalieSofie
Kecalka 215 příspěvků 29.11.18 08:38

A neni to tim, ze jsem ji pouzila tak 5× a neni to vysmrdeny? A pradlo vyprat davas program jaky? Ja vetsinou bavlnu…

NatalieSofie
Kecalka 215 příspěvků 29.11.18 08:50
@Tichošlápek píše:
Holky jestli vám po dvou letech smrdí spaleninou, tak zavolejte servis. Nechápu, ze jste to neřešily rovnou. Mam ji 3 roky a kromě prvního cyklu, kdy byla cítit guma, je naprosto v pohodě. A susim každy den ;) jemně prádlo na sušení chladným vzduchem ale 90% na klasické suché do skrine

Kdyz tam dam to suche do skrine, tam tam je moznost pul hodiny hodinu nebo dve…co tam zadavas? asi jsem fakt trubka :D

Tichošlápek
Extra třída :D 11617 příspěvků 29.11.18 09:33

@NatalieSofie já ho tam mam i samostatne bez volby času. To používám nejčastěji ;)

NatalieSofie
Kecalka 215 příspěvků 29.11.18 09:55
@Tichošlápek píše:
@NatalieSofie já ho tam mam i samostatne bez volby času. To používám nejčastěji ;)

A ty otacky nechas 1400 nebo to snizis na 1000?A kdys peres co tam zadavas nejcasteji?Dekuji :potlesk: Dam vedet jak jsem dopadla :D

Tichošlápek
Extra třída :D 11617 příspěvků 29.11.18 10:02

@NatalieSofie otáčky nechávám :) a praci program nejčastěji smíšené prádlo a pak bavlna eko, když peru ručníky apod ;) tak uvidíš. Snad to bude OK, já uz vlastně nesusim jen punčochy a krajky, jinak všechno 8)

Hearty
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 29.11.18 10:23

@NatalieSofie taky mi to prvních dejme tomu možná i 10 cyklů smrdělo. Pak v pohodě, už i po sušení krásně voní ;) miluju ji. Jinak používám 1400 otáček a suché do skříně většinou 1h nebo 2h, podle toho, kolik tam mám prádla a jaké. Původně jsem používala ten chladný vzduch, ale sušilo to děsně dlouho a výsledek mě úplně neuspokojil. Taky jsem dlouho sušení nepoužívala, jen na ponožky (máme psa, takže dokonale odchlupeno z toho sušení), zdalo se mi, že to s tím neumím a že to je na prd, ale naučila jsem se kolik prádla dát, ať je to ok, možná tím používáním na ty ponožky se to hezky zajelo a už nesmrdí a suším naprosto vše. Krom svých těhu kalhot, kdyby se náhodou srazily tak se mi nechce kupovat nové :mrgreen: na to byly dost drahé, ale jinak všechno. :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >