Mýdlová hmota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alena89
Kecalka 112 příspěvků 21.12.17 22:23
Mydlova hmota

Zdravim, prosim o radu, kde se da sehnat mydlova hmota na vyrobu domacich mydel. Myslim spise osobne, ne na internetu, to najit dokazu, ale jestli vite nekdo, zda se to da sehnat treba ve zdravickach nebo drogerkach??? Dekuji :) hezke vanoce :)

Reakce:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 21.12.17 22:36

To sice nevím (a pro další diskutující bys mohla přidat informaci, kde přibližně by to mělo být), ale zato mám výbornou zkušenost s výrobou domácího mýdla „od základu“ (ne z mýdlové hmoty). Výborný návod je na stránce „Mýdlotéka u tří lilií“. :mavam:
(ale na vyrobení mýdla na tyto Vánoce už to nebude ;) )

Jo, vlastně jsem si vzpomněla, že v Brně mýdlovou hmotu prodává Fichema (je to e-shop, vyzvednutí takřka v centru, v areálu tepláren), ale nejsem si jistá, jak teď před Vánoci stíhají…

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 21.12.17 22:47

Zkusila bych výtvarné potřeby, nedávno jsem něco na výrobu mýdel, nějaký základ, viděla v jedněch na Nuselské 45, Praha 4.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 23 inzerátů 21.12.17 23:41

Výtvarné potřeby :kytka:

Alena89
Kecalka 112 příspěvků 22.12.17 09:47
@klamonožka píše:
To sice nevím (a pro další diskutující bys mohla přidat informaci, kde přibližně by to mělo být), ale zato mám výbornou zkušenost s výrobou domácího mýdla „od základu“ (ne z mýdlové hmoty). Výborný návod je na stránce „Mýdlotéka u tří lilií“. :mavam:
(ale na vyrobení mýdla na tyto Vánoce už to nebude ;) )Jo, vlastně jsem si vzpomněla, že v Brně mýdlovou hmotu prodává Fichema (je to e-shop, vyzvednutí takřka v centru, v areálu tepláren), ale nejsem si jistá, jak teď před Vánoci stíhají…

Mno ja jsem ze Straznice u Hodonina, spis me zajimalo, jestli to jde sehnat nekde v drogerkach nebo obchodech, ktere maji sit takrka vsude (treba dm), ale dekuji za info :palec:

Alena89
Kecalka 112 příspěvků 22.12.17 09:49

Jo tak, vytvarne potreby bych mohla zkusit. Dekujiiii :palec: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >