Mýdlová hmota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alena89
Stálice 88 příspěvků 21.12.17 22:23
Mydlova hmota

Zdravim, prosim o radu, kde se da sehnat mydlova hmota na vyrobu domacich mydel. Myslim spise osobne, ne na internetu, to najit dokazu, ale jestli vite nekdo, zda se to da sehnat treba ve zdravickach nebo drogerkach??? Dekuji :) hezke vanoce :)

Reklama

Reakce:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 21.12.17 22:36

To sice nevím (a pro další diskutující bys mohla přidat informaci, kde přibližně by to mělo být), ale zato mám výbornou zkušenost s výrobou domácího mýdla „od základu“ (ne z mýdlové hmoty). Výborný návod je na stránce „Mýdlotéka u tří lilií“. :mavam:
(ale na vyrobení mýdla na tyto Vánoce už to nebude ;) )

Jo, vlastně jsem si vzpomněla, že v Brně mýdlovou hmotu prodává Fichema (je to e-shop, vyzvednutí takřka v centru, v areálu tepláren), ale nejsem si jistá, jak teď před Vánoci stíhají…

malytlustyhroch
Kecalka 432 příspěvků 21.12.17 22:47

Zkusila bych výtvarné potřeby, nedávno jsem něco na výrobu mýdel, nějaký základ, viděla v jedněch na Nuselské 45, Praha 4.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 21.12.17 23:41

Výtvarné potřeby :kytka:

Alena89
Stálice 88 příspěvků 22.12.17 09:47
@klamonožka píše:
To sice nevím (a pro další diskutující bys mohla přidat informaci, kde přibližně by to mělo být), ale zato mám výbornou zkušenost s výrobou domácího mýdla „od základu“ (ne z mýdlové hmoty). Výborný návod je na stránce „Mýdlotéka u tří lilií“. :mavam:
(ale na vyrobení mýdla na tyto Vánoce už to nebude ;) )Jo, vlastně jsem si vzpomněla, že v Brně mýdlovou hmotu prodává Fichema (je to e-shop, vyzvednutí takřka v centru, v areálu tepláren), ale nejsem si jistá, jak teď před Vánoci stíhají…

Mno ja jsem ze Straznice u Hodonina, spis me zajimalo, jestli to jde sehnat nekde v drogerkach nebo obchodech, ktere maji sit takrka vsude (treba dm), ale dekuji za info :palec:

Alena89
Stálice 88 příspěvků 22.12.17 09:49

Jo tak, vytvarne potreby bych mohla zkusit. Dekujiiii :palec: :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama