Reklama

Pupínky na bradavkách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mett
Nováček 1 příspěvek 21.12.17 08:12
Pupínky na bradavkách

Dobrý den, nedávno jsem se rozhodla pro piercing bradavek ale když jsem začala brouzdat po internetu, všimla jsem si, že bradavky na obrázcích jsou hladké. Já mám bradavky ploché/vpáčené ale když v zimě vystoupnou, tak je bradavka tvořená takovými pupínky a je víc ‘rozštěpená’ :nevim:
Je to normální u plochých bradavek nebo bych měla někam zajít? :(
Děkuju za odpovědi

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10647 příspěvků 21.12.17 09:15

Photoshop :mrgreen: Bradavka neni hladka.

lisma
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 21.12.17 10:36

Normálna bradavka je aj taká aj taká, mení sa vekom, podľa teploty, vzrušenia, mení sa v tehotenstve, pri kojení, po odstave :lol: na profi obrázkoch s piercingom bude navyše upravená, tak to vôbec nerieš.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >