Pupínky na bradavkách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mett
Nováček 1 příspěvek 21.12.17 08:12
Pupínky na bradavkách

Dobrý den, nedávno jsem se rozhodla pro piercing bradavek ale když jsem začala brouzdat po internetu, všimla jsem si, že bradavky na obrázcích jsou hladké. Já mám bradavky ploché/vpáčené ale když v zimě vystoupnou, tak je bradavka tvořená takovými pupínky a je víc ‘rozštěpená’ :nevim:
Je to normální u plochých bradavek nebo bych měla někam zajít? :(
Děkuju za odpovědi

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10520 příspěvků 21.12.17 09:15

Photoshop :mrgreen: Bradavka neni hladka.

lisma
Závislačka 3254 příspěvků 1 inzerát 21.12.17 10:36

Normálna bradavka je aj taká aj taká, mení sa vekom, podľa teploty, vzrušenia, mení sa v tehotenstve, pri kojení, po odstave :lol: na profi obrázkoch s piercingom bude navyše upravená, tak to vôbec nerieš.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama