Reklama

Může se zkazit krém na obličej?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lištička_z_prahy
Kecalka 110 příspěvků 18.12.17 10:52
Zkažený krém na obličej?

Prosím o radu. Mám doma krém Nobela od Nobilis Tilia, je to přírodní kosmetika. Teď jsem ho skoro měsíc nepoužívala. Dneska jsem ho chtěla použít, a první co mě upoutalo, že po otevření je trochu divně cítit, asi jako sprchový závěs než se vypere, nebo staré ručníky. Má ale trvanlivost až do června a jinak vypadá normálně. Myslíte, že je zkažený? Jsem z toho trochu vyjevená, v životě se mi kosmetika nezkazila. 8o Mám citlivou pleť, tak si nechci zadělat na vyrážku, ale zase byl dost drahý na to, abych ho jen tak vyhodila.

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 42620 příspěvků 18.12.17 11:13

Já bych se u té přírodní kosmetiky nedivila, přeci jen to není narvaný konzervantama a trvanlivost bude nižší. Další věc u kosmetiky je trvanlivost uzavřeného kelímku, ta je delší, a kelímku po otevření - jakmile se k tomu dostane vzduch, začneš do toho hrabat prstama… bývá tam takový symbol otevřeného kelímku a číslo, třeba že to musíš spotřebovat do 6 měsíců od otevření (i když celková trvanlovost by byla delší, ale to jen u zavřeného kelímku).

Popokatepetla
Závislačka 3075 příspěvků 18.12.17 11:14

Jestli ho máš v koupelně, kde je vyšší teplota, tak se určitě po otevření mohl zkazit už před datem min. trvanlivosti. Je to přírodní kosmetika, takže ke zkažení náchylnější.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >