Může se zkazit krém na obličej?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lištička_z_prahy
Stálice 96 příspěvků 18.12.17 10:52
Zkažený krém na obličej?

Prosím o radu. Mám doma krém Nobela od Nobilis Tilia, je to přírodní kosmetika. Teď jsem ho skoro měsíc nepoužívala. Dneska jsem ho chtěla použít, a první co mě upoutalo, že po otevření je trochu divně cítit, asi jako sprchový závěs než se vypere, nebo staré ručníky. Má ale trvanlivost až do června a jinak vypadá normálně. Myslíte, že je zkažený? Jsem z toho trochu vyjevená, v životě se mi kosmetika nezkazila. 8o Mám citlivou pleť, tak si nechci zadělat na vyrážku, ale zase byl dost drahý na to, abych ho jen tak vyhodila.

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 41841 příspěvků 18.12.17 11:13

Já bych se u té přírodní kosmetiky nedivila, přeci jen to není narvaný konzervantama a trvanlivost bude nižší. Další věc u kosmetiky je trvanlivost uzavřeného kelímku, ta je delší, a kelímku po otevření - jakmile se k tomu dostane vzduch, začneš do toho hrabat prstama… bývá tam takový symbol otevřeného kelímku a číslo, třeba že to musíš spotřebovat do 6 měsíců od otevření (i když celková trvanlovost by byla delší, ale to jen u zavřeného kelímku).

Popokatepetla
Závislačka 2963 příspěvků 18.12.17 11:14

Jestli ho máš v koupelně, kde je vyšší teplota, tak se určitě po otevření mohl zkazit už před datem min. trvanlivosti. Je to přírodní kosmetika, takže ke zkažení náchylnější.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama