Může se zkazit krém na obličej?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lištička_z_prahy
Kecalka 123 příspěvků 18.12.17 10:52
Zkažený krém na obličej?

Prosím o radu. Mám doma krém Nobela od Nobilis Tilia, je to přírodní kosmetika. Teď jsem ho skoro měsíc nepoužívala. Dneska jsem ho chtěla použít, a první co mě upoutalo, že po otevření je trochu divně cítit, asi jako sprchový závěs než se vypere, nebo staré ručníky. Má ale trvanlivost až do června a jinak vypadá normálně. Myslíte, že je zkažený? Jsem z toho trochu vyjevená, v životě se mi kosmetika nezkazila. 8o Mám citlivou pleť, tak si nechci zadělat na vyrážku, ale zase byl dost drahý na to, abych ho jen tak vyhodila.

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 43483 příspěvků 18.12.17 11:13

Já bych se u té přírodní kosmetiky nedivila, přeci jen to není narvaný konzervantama a trvanlivost bude nižší. Další věc u kosmetiky je trvanlivost uzavřeného kelímku, ta je delší, a kelímku po otevření - jakmile se k tomu dostane vzduch, začneš do toho hrabat prstama… bývá tam takový symbol otevřeného kelímku a číslo, třeba že to musíš spotřebovat do 6 měsíců od otevření (i když celková trvanlovost by byla delší, ale to jen u zavřeného kelímku).

Uživatel je onlinePopokatepetla
Závislačka 3181 příspěvků 18.12.17 11:14

Jestli ho máš v koupelně, kde je vyšší teplota, tak se určitě po otevření mohl zkazit už před datem min. trvanlivosti. Je to přírodní kosmetika, takže ke zkažení náchylnější.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >