Reklama

Zkušenosti se šamponem Plantur na vypadávání vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simonea
Kecalka 133 příspěvků 10.12.17 22:39
Zkusenosti s samponem Plantur na vypadavani vlasu

Diky za zkusenosti, pomohl vam? :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2418 příspěvků 10.12.17 22:50

@Simonea Používám a pomohl.

ČekánínaGodota
Stálice 80 příspěvků 10.12.17 22:59

Mně též, nemůžu si ho vynachválit :palec:

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 10.12.17 23:10

Já mám lepší zkušenost s Alpecinem nebo Klorane s chininem (ale ten je tmavě hnědy, tak spíš pro brunety).. Klorane účinkuje v podstatě „okamžitě“, při umývání s ním méně vypadanych vlasů, než obvykle.. K tomu vlasovou vodu Biohar.. Ale Plantur není špatný, měla jsem jak ten 21 tak 39(drive jiný nebyl)..

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 11.12.17 06:11

A používáte nebo používaly jste ho v těhotenství, nebo myslíte, že to by nepomohl, kvůli hormonům? @lentilka248 @ČekánínaGodota @Sojkka

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 11.12.17 06:57

@Lenyy21 ten Klorane ano.. Mě vždy hodně padají vlasy v půlce prvního trimestru, pak v 6 neděli a pak cca půl roku po porodu.. Funguje.. Plantur 21 jsem používala po minulém porodu, ale přešla jsem pak zpět ke Klorane..

elimili
Kecalka 178 příspěvků 11.12.17 06:58

Me taky celkem pomáhal ale hlavně vnitřní vitaminy. V těhotenství jsem ho jedinkrat nepotřebovala to mi vlasy zhoustly a narostly krasne.

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 11.12.17 07:03

@lentilka248 No tak tomu říkám spása!! :dance: mě už tak od 3 měsíce (teď jsem v 6.) padají vlasy, ale jako fakt moc.. po každém mytí, když to všechno posbírám ze sprchy, z kartáče a podlahy, tak mám plnou ruku :zed: :roll: Hned se po něm podívám a budu doufat, moc děkuju za tip! :dance: ;)

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 11.12.17 07:24

@Lenyy21 držím pěsti.. Ještě mě napadlo málo železa v těhotenství, to může padání taky zhoršovat.. Klidně jen pohlídat stravu, nebo nějaký ten těhotenský multivitamin si vzít.. Biosil je fajn (oficiálně se v těhotenství nemá ale neobsahuje nic, co by mělo vadit, jen tím, jak je levny, tak prostě nemá zkoušky na těhotných..), nebo Donna Hair se v těhotenství smí, z těch přímo na vlasy.. U kojení bych pak dávala spíš ty pro těhotné a kojící, Biosil nadýmá.. Mám dobrou zkušenost s Vitamins and Minerals od Elastiq (super poměr cena výkon).. Ja jsem těhotná nebo kojící nebo obojí nonstop od června '13, tak jsem už nějakou tu zkušenost získala :-)

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 11.12.17 07:35

@lentilka248 Děkuji :palec: kouknu na to a něco z toho určitě vyzkouším

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 11.12.17 09:10

@Simonea já používám také Klorane a naprostá paráda. :palec:
Myslela jsem že po porodu budu plešata a nakonec ne. Pomohl. A dokonce tam, kde nebylo nic už jsou kratičké vlasy ;)

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 11.12.17 09:59

Já tuto kombinaci - Klorane/Alpecin, Biohar a Biosil doporučovala i pacientům a většinou byli nadšení..Jinak na rust vlasů je ještě fajn Vichy se selenem, je i proti lupům..

ČekánínaGodota
Stálice 80 příspěvků 11.12.17 14:19

@Lenyy21
Já ho používám kvůli anémii a stresu (z teď už bývalé) práce.

Simonea
Kecalka 133 příspěvků 11.12.17 17:30

@lentilka248 Ahojda, mne zatim Alpecin nepomohl. Vytvorili se mi vetsi kouty, zrejme z hormonalnich zmen k veku. Na to bude

asi kazdy sampon kratky? :(

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 11.12.17 18:41

@Simonea asi ano..nebo ten Neocapil zkusit (vlasovou vodu)..pak vyšetření štítné žlázy, krevního obrazu, železa atd..příčin je mnoho..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >