Reklama

Vějířky okolo očí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 29.11.17 18:27
Vějířky okolo očí

Jak bojovat s „vějířky“ okolo očí? Objevují se mi při smíchu a je to celkem nepříjemné, jak na mě všichni koukají, hlavně chlapi. Stárnutí nejde zastavit, ale jde ještě nějak bojovat? Já vím - nesmát se a je po problému… Jak to řešíte vy?

Reklama

Reakce:

Elen8
Extra třída :D 12984 příspěvků 29.11.17 18:29

Mam prvni jemne vrasky kolem oci. V rodine jsou k tomu dispozice hodne. Kupuju ocni kremy, ktere jsou určené memu veku, ale saham po tech vyzivnejsich.

kacz
Kelišová 6046 příspěvků 29.11.17 18:31

@zacatecnice2 ty si fakt myslíš, že chlapi analyzují, kolik máš vrásek kolem očí??

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 29.11.17 18:32

@kacz protože mi to už řekli dva kolegové z práce, tak nemyslím. Vím!

lachtanice86
Kelišová 6026 příspěvků 29.11.17 18:41

Mám je od smíchu a za to se nestydim. Krémy pouzivam ale spíš na hydrataci než věřit že vrásky zmizí.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28730 příspěvků 29.11.17 18:42

Botox spolehlivě.

Elen8
Extra třída :D 12984 příspěvků 29.11.17 18:43

@lachtanice86 nezmizi, ale zpomalují vznik dalsich. Mazat se musi hlavne preventivne.

lachtanice86
Kelišová 6026 příspěvků 29.11.17 18:47

@Elen8 mažu preventivně několik let a tvoří se další. Ale beru to tak, že to k životu patří a nehroutim se z toho. Navíc si osobně myslím, že strava a dostatek tekutin, stres a další okolni vlivy mají větší vliv než krém. Ale jen můj názor..

Elen8
Extra třída :D 12984 příspěvků 29.11.17 19:09

@lachtanice86 Tak to určitě. Hlavně ten pitný režim a životný styl, to je jasné. Ale kvalitní krém taky dokáže dělat divy ;-)

Stevia
Závislačka 3574 příspěvků 29.11.17 19:40

Květa Fialová vždy říkala-mazat, mazat, je jedno čím, hlavně ať je to promaštěné ????a jaká byla krásná dlouho…
Ale každý to má trochu jinak, kamarádka měla hlubší vějířky nebylo jí ani 30 já takové nemám dnes, ale strašně jí sluší!
Nemusí na tebe koukat z pohledu, že jsi vrásčitá, ale naopak, že je to pěkný…co myslíš?

Hanca40
Kecalka 404 příspěvků 2 inzeráty 29.11.17 19:43

@zacatecnice2 Vyzkoušela jsem všechny možné krémy a jediné co opravdu zabírá je botox. Taky mi někteří říkali ať to neřeším - většinou to jsou holky, které ještě ve 40 nemají jedinou vrásku. Ale mě se dělají od 18 let a zbytečně pak vypadám mnohem starší.

Vetruse
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 10 inzerátů 29.11.17 19:45

Poradne odlicovat a hydratovat ocnim kremem, to je jasna vec. Samozrejme dost pit. A za sebe jeste muzu doporucit uzivani kolagenu.Beru Kolafit, doporucili mi ho kamaradi sportovci, ze je kvalitni. Uzivam primarne k vuli kolenum, abych vyzivila klouby, ale prospiva i pleti. A dalsi super vec je rano i vecer oplachovat oblicej ledovou vodou. Uplne si zamrazim oblicej :lol:
Ale je jasny, ze uplne se vraskam zamezit neda, no… a nejde, bohuzel, vzdy jen o peci, ale taky o geny :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >