Reklama

Kosmetika Farmasi - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tali98
Kecalka 311 příspěvků 23.11.17 13:23
Kosmetika Farmasi

Hezké odpoledne, chtěla jsem se zeptat, zda tady někdo z Vás má zkušenost s kosmetikou od značky Farmasi, konkrétně s pečující kosmetikou Dr.C.Tuna :D Kamarádka teď začala ve škole rozdávat katalogy a zvažuji koupi nějakého produktu. Stojí to za to?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.11.17 13:26

@tali98 stejné, jako avon, oriflame.. spousta povyku pro nic :mrgreen: ale jako vyzkoušej, nic tim nezkazíš ;)

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 23.11.17 13:43

Jsem tam registrovaná od počátku co je ČR a ještě jsem nic neobjednala. Úplně jsem zapomněla na to :mrgreen: :mrgreen: dík za připomenutí mrknu co tam mají nebo nemají, protože ani nevím :mrgreen:

Junkyska
Závislačka 3203 příspěvků 24.11.17 09:46

Já si tam teď objednávala nějaké vzorečky + sérum na řasy…koncept stejný jako Oriflame, Avon, akorát, že Farmasi má produkty bez parabenů, ftalátů, formaldehydu atd. :think:

Ivet23
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 15.06.18 21:03

@Junkyska dobry vecer, pomohlo serum na rasy? :lol:

Monika 4
Nováček 4 příspěvky 15.06.18 23:29

@Ivet23 ano máme s ním úžasné výsledky,pokud by jste měla zájem,přidám Vás do skupiny na FB,kde se o konkrétní zkušenosti zákaznice dělí.

Verčok
Nováček 1 příspěvek 02.08.18 15:12

@Monika 4 prosím mám zájem

Monika 4
Nováček 4 příspěvky 08.08.18 10:03

@Verčok prosim navštivte naši skupinu na FB , domluvíme se :-)
 https://www.facebook.com/…86753781961/

Junkyska
Závislačka 3203 příspěvků 28.08.18 11:27

@Ivet23 Dobrý den, dlouho jsem se nepřihlásila :oops: sérum si myslím, že pomohlo…dříve jsem používala ricinový olej a teď jsem zkusila Revitalash, jelikož jsem sundala řasy a chci je mít rychleji opět ready :D tak uvidím :palec:

Junkyska
Závislačka 3203 příspěvků 28.08.18 11:27

@Ivet23 Dobrý den, dlouho jsem se nepřihlásila :oops: sérum si myslím, že pomohlo…dříve jsem používala ricinový olej a teď jsem zkusila Revitalash, jelikož jsem sundala řasy a chci je mít rychleji opět ready :D tak uvidím :palec:

MarkétaM24
Nováček 3 příspěvky 3 inzeráty 04.10.18 15:21
Farmasi... :)

Za ně naprostá spokojenost. Nemůžu vůbec srovnávat s Avonem nebo Orifflame ;-) :mavam:

Halamka
Závislačka 3573 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 19:32

@MarkétaM24 no bodejť bys nechvalila, když to prodáváš :mrgreen:

MarkétaM24
Nováček 3 příspěvky 3 inzeráty 04.10.18 20:26

@Halamka ano prodávám, ale většinu výrobků kupuji pro sebe abych je mohla vyzkoušet a následně doporučuji :palec:

Halamka
Závislačka 3573 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 21:21

@MarkétaM24 jasně, a teď tu o karkulce.
Mě vyhovuje modrá indulona, zkuste ji :mrgreen:

Albink
Nováček 1 příspěvek 13.10.18 11:04

@Monika 4 prosím mohla bych poprosit o přidání na fcbuku do skupinky. Chtěla bych sérum na řasy mám je opravdu hodně poničené. Děkuji hezky den. :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >