Kosmetika Farmasi - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tali98
Kecalka 304 příspěvků 23.11.17 13:23
Kosmetika Farmasi

Hezké odpoledne, chtěla jsem se zeptat, zda tady někdo z Vás má zkušenost s kosmetikou od značky Farmasi, konkrétně s pečující kosmetikou Dr.C.Tuna :D Kamarádka teď začala ve škole rozdávat katalogy a zvažuji koupi nějakého produktu. Stojí to za to?

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 23.11.17 13:26

@tali98 stejné, jako avon, oriflame.. spousta povyku pro nic :mrgreen: ale jako vyzkoušej, nic tim nezkazíš ;)

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 23.11.17 13:43

Jsem tam registrovaná od počátku co je ČR a ještě jsem nic neobjednala. Úplně jsem zapomněla na to :mrgreen: :mrgreen: dík za připomenutí mrknu co tam mají nebo nemají, protože ani nevím :mrgreen:

Junkyska
Závislačka 3198 příspěvků 24.11.17 09:46

Já si tam teď objednávala nějaké vzorečky + sérum na řasy…koncept stejný jako Oriflame, Avon, akorát, že Farmasi má produkty bez parabenů, ftalátů, formaldehydu atd. :think:

Ivet23
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 15.06.18 21:03

@Junkyska dobry vecer, pomohlo serum na rasy? :lol:

Monika 4
Nováček 2 příspěvky 15.06.18 23:29

@Ivet23 ano máme s ním úžasné výsledky,pokud by jste měla zájem,přidám Vás do skupiny na FB,kde se o konkrétní zkušenosti zákaznice dělí.

Verčok
Nováček 1 příspěvek 02.08.18 15:12

@Monika 4 prosím mám zájem

Monika 4
Nováček 2 příspěvky 08.08.18 10:03

@Verčok prosim navštivte naši skupinu na FB , domluvíme se :-)
 https://www.facebook.com/…86753781961/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zahalte křivky, ukažte osobnost. Německá miss bude bez plavek

Po Spojených státech se i Německo rozhodlo, že v rámci dámské soutěže krásy... číst dále >

Reklama