Reklama

Co si myslíte o retro dudlíku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jessinks
Kecalka 163 příspěvků 30.11.17 14:06
Co si myslíte o retro dudlíku?

Ahoj maminky, co si myslíte o retro dudlíkách?
Dostali jsme ho v porodnici. Od nuku, maam a jine nechce. Ale slýchám ze diky retro dudliku spatne mohou rust zoubky a mit spatny skus? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

AstraG
Závislačka 4396 příspěvků 30.11.17 14:06

Co je retro dudlík?

Jessinks
Kecalka 163 příspěvků 30.11.17 14:09

@AstraG

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 30.11.17 14:09

Myslis ten s kytickou??

Jessinks
Kecalka 163 příspěvků 30.11.17 14:10

Je nam 6 mesicu vyhovuje, ale proste jiny nechce 8o

ka2ka
Extra třída :D 12770 příspěvků 1 inzerát 30.11.17 14:10

Sice jsem o retro dudlíku neslyšela, ale určitě to nebude stejný jako byl kdysi ;)

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 30.11.17 14:10

Tak ten bych ja osobne nedavala. Spis bych naucila ditko na nejaky ortodonticky.

Jessinks
Kecalka 163 příspěvků 30.11.17 14:11

:think: :think: jak ho odnaucit

Anny2148
Kecalka 197 příspěvků 30.11.17 14:18

Syn ho taky dostal v porodnici a jakýkoliv jiný odmítal. Měli jsme doma sbírku dudlíků asi za tisícovku. Byla jsem z toho nešťastná, proto jsem to konzultovala se svojí zubařkou a ta mi řekla že je to úplně jedno jaký dudlík dítě má. Jen se mu nemá cpát pořád (dávat třeba jen na spaní) a co nejdříve odbourat. Syn ho naštěstí sám postupně odložil po osmém měsíci. Teď jsou mu čtyři a zuby má naprosto v pořádku

ivik21
Generální žvanilka 20069 příspěvků 30.11.17 14:19
@Jessinks píše: :think: :think: jak ho odnaucit

Neodnaučí se, na tom kytičkovém kulatém nevidím nic špatného :hug:

Měly ho obě děti a chrup mají v pořádku :D

Jana206
Nadpozemská drbna 26371 příspěvků 30.11.17 14:26

Nedala bych, a nedovolila bych, aby mi ditku cpali dudlik uz v porodnici, kdy se rozjizdi kojeni. Ja sama jsem dala az po 4 tydnech, nejmensi v pohode vzala Mam.

Jessinks
Kecalka 163 příspěvků 30.11.17 14:27

On ho miva jen pri usinani a celou npc vydrzi bez nej a pres den malo ☝

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 30.11.17 14:44

Moje obě děti měli snad desítky nejluxusnějších dudlíků, ale dudlat chtěli jen tento obyčejný kulatý latexový, který je prostě příšerný. Aly byly dny, kdy bych jim dala klidně i žvýkat tabák, abych neupadla do komatu únavou. Hlavně že byl chvilku klid. :jazyk:

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 30.11.17 14:51

Dcera taky jiný nechtěla a to jsme ozkoušeli snad všechny ortodontick, které byly v obchodech. Řešila jsem to s dětskou zubařkou a ta mi říkala, že ty ortodontické nejsou o tolik lepší. Že podstatné je, aby v určitém věku (už nevím kdy) děcka nedudala (nebo minimálně).
Moje dítě mělo dudel na noc ještě kolem 2,5 let. Celou dobu používalo pouze tyto „retro“ a zuby má tvz. založené všechny rovně.
Pokud je tvé dítko plačtivé a dudlík ho uklidnňuje, nijak bych se tím netrápila. On dobrý vývoj neuro soustavy je opravdu důležitější, než křivé zuby. Zuby srovnáš vpohodě (pokud teď nemluvíme o pěnězích),ale nerváka „nesrovnáš“, nebo aspoň ne tak snadno, jak ty zuby ;)

fenny
Kelišová 5283 příspěvků 30.11.17 14:53

Je stejně špatný, jako všechny ostatní dudlíky, ohrožují kojení. Jestli ale dudlík používat chceš, tak je úplně jedno jaký.
A dostávat dudlík v porodnici je zvěrstvo teda :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >