Doporučíte prosím přírodní kosmetiku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kytičkaaa
Extra třída :D 11360 příspěvků 08.12.17 14:30
Doporučite prosím přírodní kosmetiku

Ahojky, doporucite mi prosím nějakou přírodní kosmetiku? Jak poznám, ze je netestovana na zvířatech? Děkuji moc :-) shanim denní a noční krém.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21873 příspěvků 2 inzeráty 08.12.17 14:39

@Kytičkaaa Kupuju Alverde, kvůli ceně. Ale krémy musíš zkusit, aby jsi věděla, jestli ti vyhovují.

Káťa19
Kelišová 6374 příspěvků 37 inzerátů 08.12.17 14:40

@Kytičkaaa ahoj, tak vetsinou se tim chlubi, zkus mrknout na ceskou kosmetiku EONÉ a potom ceskou TOPVET :palec: :srdce:

Emimin7
Kelišová 7245 příspěvků 08.12.17 14:41

Přírodní doporučit nemohu. Jen napíšu, že na zvířatech není testovaná žádná. :) Testují se jednodlivé složky ještě před smícháním a takové složky se nepočítají jako kosmetika, takže si pak taková firma může napsat, že kosmetiku netestuje na zvířatech, i když ji vlastně testuje. Testování na zvířatech tedy poznat nejde.

Příspěvek upraven 08.12.17 v 14:43

Káťa19
Kelišová 6374 příspěvků 37 inzerátů 08.12.17 14:42

@Aries6 z DM kupuji mydla a sampony Alverde a take vyhovuji, krem jsem jeste nezkusila.
Jinak vim jeste o ceske Syncare, tu chci take zkusit :think: nema nekdo zkusenost?

Příspěvek upraven 08.12.17 v 14:42

lištička_z_prahy
Stálice 96 příspěvků 08.12.17 14:42

Používám Weleda, Nobilis Tilia, Natura Siberica, Saloos. Často nakupuju na biooo.cz, kde mají široký výběr a hezké grafíky znázorňující, nakolik má ten který produkt „dobré“ složení. Píšou tam i o tom, která značka má jaký certifikát - podle toho se právě pozná i to testování na zvířatech. Obecně bych ale řekla, že bio kosmetika je zpravidla na zvířatech netestovaná.

Mám problematickou pleť s pupínky a používám na noc regenerační obličejový olej Lemon Tea Tree od Saloos a ráno hydratační krém Nobela od Nobilis Tilia. S obojím jsem moc spokojená, jen jak je to přírodní, tak se mi zdálo že to má nějaké pozitivní účinky až po nějaké době užívání.

Pokud máš zájem o přírodní kosmetiku, co neni vyloženě bio ale jen přírodní, tak mám docela ráda Manufakturu, vždycky ty jejich přípravky krásně voní. Ale to složení už občas obsahuje nějakou pro mě nepřijatelnou ingredienci.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 08.12.17 14:45

Nejlepší zkušenost mám s Urtekram. Bezvadné jsou i některé výrobky od Weledy. Nejlépe mi sedla Rosa Graf, ale je špatně k sehnání a není „přírodní“ tak jak myslíš, jen má v sobě hodně přírodních složek.

Příspěvek upraven 08.12.17 v 14:49

Xsvel
Kecalka 395 příspěvků 08.12.17 14:46

Doporučuji kosmetiku Alqvimia. Nádherně voní a dělá nádhernou pleť. :)

Ou
Závislačka 4750 příspěvků 08.12.17 14:49

Má potřebné certifikáty. Je jich hodně a různého druhu - tady to mají vysvětlené

https://encyklopedie.biooo.cz/certifikaty/

jinak co se týče mazání přes den a přes noc - jakou máte plet?

Jinak to k čemu se opakovaně vracím (suchá a citlivá plet) je přes den mandlový hypoalergenní krém od Veledy (z DM drogerie) a večer hyaurlonové sérum od Nobilist Tillia s nějakým olejem - momentálně mám lahvičku sqalenu od Saloos. Když se někde vyraší něco nežádoucího, tak to mažu Havlíkovým Přírodním zázrakem.

Dekorativní kosmetiku používám standardní, protože ta přírodní prostě nedrží a špatně barví a na mém obličeji případn dělá divné skvrny. Čistím medovou micleárkou od Bione.

vjerunqa
Závislačka 2860 příspěvků 08.12.17 14:49

@Kytičkaaa Ahoj, že je kosmetika netestovaná na zvířatech poznáš pouze a jedině podle toho, že má certifikát Leaping Bunny. Hledat jednotlivé značky lze zde:
http://leapingbunny.org/guide/brands
nebo
https://www.crueltyfreeinternational.org/LeapingBunny
Příp. zde (nejsem si však jistá, jak moc aktuální tento seznam je):
 http://www.netestovanonazviratech.cz/…ych-v-cr.htm

Za mně osobně nejlepší denní a noční krém má Lily Lolo (Leaping Bunny, přírodní a vegan).
A dále pak Faith in Nature (Leaping Bunny, přírodní a vegan).

vjerunqa
Závislačka 2860 příspěvků 08.12.17 14:51
@Káťa19 píše:
@Kytičkaaa ahoj, tak vetsinou se tim chlubi, zkus mrknout na ceskou kosmetiku EONÉ a potom ceskou TOPVET :palec: :srdce:

Na web si každý může napsat, co chce ;)
Obě dvě značky testují, bohužel.

Příspěvek upraven 08.12.17 v 15:03

vjerunqa
Závislačka 2860 příspěvků 08.12.17 14:53
@Emimin7 píše:
Přírodní doporučit nemohu. Jen napíšu, že na zvířatech není testovaná žádná. :) Testují se jednodlivé složky ještě před smícháním a takové složky se nepočítají jako kosmetika, takže si pak taková firma může napsat, že kosmetiku netestuje na zvířatech, i když ji vlastně testuje. Testování na zvířatech tedy poznat nejde.Příspěvek upraven 08.12.17 v 14:43

Jde. A to právě dle certifikátu Leaping Bunny. Tam je jistota, že nejsou testovány ani složky.

vjerunqa
Závislačka 2860 příspěvků 08.12.17 14:56
@EmmaAnna píše:
Nejlepší zkušenost mám s Urtekram. Bezvadné jsou i některé výrobky od Weledy. Nejlépe mi sedla Rosa Graf, ale je špatně k sehnání a není „přírodní“ tak jak myslíš, jen má v sobě hodně přírodních složek.

Urtekram je ok.
Weleda a Rosa Graf nezaručují netestování, bohužel.

vjerunqa
Závislačka 2860 příspěvků 08.12.17 15:00
@Xsvel píše:
Doporučuji kosmetiku Alqvimia. Nádherně voní a dělá nádhernou pleť. :)

Totéž, bez záruky netestování.

Kytičkaaa
Extra třída :D 11360 příspěvků 08.12.17 15:01

@Aries6 děkuji moc, také jsem o ni slyšela, tak se podívám ;)

@Káťa19 děkuji, vše zkouknu ;)

@lištička_z_prahy moc děkuji ;) rada bych zkusila přírodní, podívám se i na tu stránku, už sem na ni chvíli koukala a jsem rada za doporučení. Ještě jsem slyšela o Havlikova apoteka, ale některé věci jsou dost drahé a používám toho hodně, tak nechci objednávat každý měsíc krémy za tisíce.

@EmmaAnna děkuji moc ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama