Poševní mykóza

Anonymní
20.9.10 20:54

Mykóza

ahojky holky,
opět a zase mě trápí poševní mykóza :zed: už jsem z toho fakt na nervy. Poradí někdo jak na to, abych nemusela na gyndu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.9.10 20:58

gyno pevaryl, nebo jsou volně prodejné globulky. V lékárně by měli vědět. Taky prat spodní pradlo aspon na 60stupnů..to hodně pomohlo mě…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.10 21:00

přeléčit i partnera.Kouit Canesten mastičku a ať si ho maže :oops: :mrgreen: cca týden.Ty taky důsledně vyléčit a koupit canesten poševní tablety.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.10 21:04

A je třeba i abstinovat? :-D píšu jako anonym, protože je mi to nepříjemné, tak se nezlobte :-)

• Citovat
  • Nahlásit
26580
20.9.10 21:04

Koupit boraxové globule a clotrimazol mast nebo canesten.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.10 21:26
Anonymní píše:
A je třeba i abstinovat? :-D píšu jako anonym, protože je mi to nepříjemné, tak se nezlobte :-)

No to určitě :wink: Týden bych tomu dala .Mám s mykózou bohaté zkušenosti.U nás zabralo až používání lubrigačního gelu a vynechání tamponů.Už jsem 2 měsíce bez mykozy,jinak jsem jí měla každý měsíc :-x

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.10 21:30

juwa tak s těma tampónama mě to ani nenapadlo, já používám jen tampóny, tak to teda brzo vyměním za vložky

• Citovat
  • Nahlásit
9048
20.9.10 22:06

Musím říct, že od té doby co používám tampony jen opravdu prví den MS (mám to silné) a pak už jen vložky, se mi mykóza vyhýbá obloukem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9868
20.9.10 22:24

Kup si v lékárně tabletky Pearls YB a poševní krém Vita-gyn C…

Nevyjde to vůbec tak levně jako boraxový globule (jdou už koupit bez receptu?) nebo Canesten, ale má to trvalý účinek.

Gynopevaryl a podobný už vůbec nepoužívám. je to k ničemu, pomůže to jen dočasně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.10 05:30

jj, ty boraxový globule jsou už bez rp - 2× sem je kupovala :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
926
21.9.10 10:57

Já jsem kdysi měla mykozy dost pravidelně a hodně mi pomohlo používání slipových vložek do kalhotek. Někdo je citlivější na zbytky pracího prášku na prádle a tohle pak pomáhá. Ale kupuju si takové ty obyčejné, neparfemované.
Doktor mi kdysi říkal, že abstinovat není třeba, ale musí se prý (cituji) „podporovat gumárenský průmysl“. Ale myslím, že je lepší to nechat tak týden v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9868
21.9.10 15:24

abstinence no já nevím, to je otázka, když je mykóza, tak je u toho tvarohovej výtok nebo aspoň bolest, tak to je snad logický, že při tom snad nešukám… :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.10 18:23

tak globule jen s receptem :zed: prodali mi gynopevaryl tak jsem zvědavá
a k té abstinenci :-D já nemám žádné svědění, pálení nic, jen ten výtok no :poblion: ale partner od tvarohu ještě nebyl :-D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonyyyym
28.8.12 22:07

Ahojky, už jsem z toho taky na nervy, byla jsem u kožní, ta mi dala imazol. Myslím si, že mám také mykozu, už se mi to táhne snad celé prázdniny vždycky je to chvíli fajn… Pak se spotím a můžu se z toho svědění zbláznit.. pořád se to takhle střídá den po dni. Na gyndě meli samozřejmě dovolenou a jdu k ní až tedka v září. Ikdyž když jsem u ni byla naposledy, tak mi řekla, že mám nějaké zánětlivé změny a řekla, at se dostavím za půl roku na kontrolu a tedka se bojím co mi řekne až tam příjdu… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.12 22:16

Já používám Candibene, není na předpis a vím, že kdybych šla na gyndu tak mi to dr předepíše, sou to vkládací tbl na 6 dní a můžu říct, že od té doby co se s něma léčím mám mykózu tak 2× do roka, většinou po návštěvě bazénu :-/

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama