Myom nebo ne?

642
26.5.16 12:25

myom nebo ne

Ahoj holky,
potřebovala bych trochu uklidnit, teda pokud některá z vás zažila něco podobného. Dnes jsem byla na gyndě s tím, že mě už pár týdnů pobolívá podbřišek, neb atb léčba močových cest u obvoďáka nezabrala. Doktorka našla na utz dělohy „něco, co vypadá jako netypický myom“, hned mi vytelefonovala na zítra kontrolní ultrazvuk v Podolí a brala mi krev na CA 19-9, což jsou onkologické markery. Čím víc se mě snažila přesvědčit, že je to jen myom, tím víc mě znervózněla, přece kvůli myomu by asi tak moc nespěchala, ne??? Co si o tom myslíte? Jsem z toho dost na hlavu :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
26.5.16 12:29
@Jitule L. píše:
Ahoj holky,
potřebovala bych trochu uklidnit, teda pokud některá z vás zažila něco podobného. Dnes jsem byla na gyndě s tím, že mě už pár týdnů pobolívá podbřišek, neb atb léčba močových cest u obvoďáka nezabrala. Doktorka našla na utz dělohy „něco, co vypadá jako netypický myom“, hned mi vytelefonovala na zítra kontrolní ultrazvuk v Podolí a brala mi krev na CA 19-9, což jsou onkologické markery. Čím víc se mě snažila přesvědčit, že je to jen myom, tím víc mě znervózněla, přece kvůli myomu by asi tak moc nespěchala, ne??? Co si o tom myslíte? Jsem z toho dost na hlavu :,( :,( :,(

hlavne klid sama dr nevi co to je takze se ceka na výsledky ne? ;) neplas myom ma hodne zensych apokud se nezvetsuje není důvod s nim cokoliv delat a dkyz nedela neplchu takze počkej na výsledky a podle toho se zvoli medikace ;) taky mi nasli po IVF myom a zmensuje se stále za tech 7 let ma k vcerejsku jen 8 mm a to mel přes 20 ;) zadnou neplechu nedela jen si ho dr hlida UTZ ;) a taky jsem si politala vsud emozne nez ho diagnostikovali co to je vůbec ;)

• Citovat
  • Upravit
642
26.5.16 12:37

Jo, to máš pravdu, čeká se na výsledky.. Já ho právě nikdy neměla, jsem devět měsíců po porodu, cca 2,5 měsíce zpátky jsem byla na prevenci a nic nenašla.. a teď najednou tohle :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20737
26.5.16 13:33
@Jitule L. píše:
Jo, to máš pravdu, čeká se na výsledky.. Já ho právě nikdy neměla, jsem devět měsíců po porodu, cca 2,5 měsíce zpátky jsem byla na prevenci a nic nenašla.. a teď najednou tohle :think:

Bud ráda, že máš pečlivou doktorku. Jestli tam před 2,5 měsící nic nebylo a teď je, tak může jít o nějaký rychle rostoucí myom a to je dobré pohlídat. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama