Myšlenky na partnerovu nevěru

Maria00
26.9.20 23:35

Myslenkove pochody

Ahoj holky, jsem tu nova ale diskuze ctu uz par let, ted jsem ale ve stavu kdy i ja potrebuju slyset nestranny nazor a to na moje manzelstvi. Jsme spolu s manzelem 8 let z toho necely rok oddani, par krizemi jsme si prosli ale nikdy nic hrozneho, jsme oba stiri a dost impulzivni takze vetsinu veci vyresime hned a z ostra, jsou ale dve veci ktere se s nami tahnou uz dlouhou dobu a to vztah me a jeho rodiny kdy ja jsem spis takova samotarska kdezto oni by nejradsi zili snad vsichni v jednom byte nebo dome coz je pro me absolutne nepripustne, probehlo mezi nami nezpocet velkych sporu ale pro klid doma jsem to vzdy presla s mavnutim ruky, ted se ale za poslednich nekolik mesicu dostavam do faze kdy s nima nejsem absolutne schopna nejak komunikovat protoze me hrozne urazeli jaka jsem svine a buhvi co jeste takze jsem sebrala svoji hrdost a statecne se jim vyhybam, jakykoliv pokus o tom aby jim manzel vysvetlil ze mi nemuzou rikat vsechno co se jim zlibi a tim myslim i sproste nadavky skonci hadkou mezi mnou a manzelem. Druha vec je ta ze kdyz jsme se poznaly muj manzel si dlouho psal a volal na Skype s jednou holcinou pry nejlepsi kamaradkou samozdrejme ze po upevneni vztahu ji uplne vymazal ze sveho zivota jelikoz se s ni ani nikdy nevidel a slo ciste jenom o psani a volani. Pred dvema lety jsem ale mela tezky uraz s plicema a byla jsem nucena zustat pres dva mesice v klidovem rezimu na nemocenske a byla jsem v te dobe opravdu rada ze jsem po par tydnech mohla aspon obejit barak nebo projit sviznym tempem po byte a v te dobe jel manzel se svym tatou a malym brachou na zapas v boxu bohuzel do mesta kde bydli jeho byvala nejlepsi kamaradka kde se s ni sesel ale pry ciste kamaradsky na kus reci, samozdrejme mi o tom nic nerekl. Pak jsem ale zjistila ze si na IG zjistoval jeji telefon tak jsem to na nej vyklopila a on mi prisahal ze se s ni nikdy nevidel jenom si parkrat zavolali, nejak jsme to vyresily ja to vstrebala a jelo se dal. O rok pozdeji jsme se vzaly bohuzel jen ja on a svedci protoze ze strany jeho rodiny to byly hadky a ze strany me rodiny nedavne umrti osoby v rodine a i tak mi nic nerekl. O dalsi pul rok pozdeji k nam prisla na kafe jeho sestrenice kdyz nebyl doma a zeptala se me jak bylo tezke kdyz jsem zjistila ze me podvedl prave s tou svoji byvalou nejlepsi kamaradkou v tu chvili jsem malem odpadla ale bravurne jsem to zahrala do Outu ze to mame vsechno vyresene a je vse v poradku abych mu neudelala ostudu pred lidma a samozdrejme i sobe, kdyz se ale vratil z prace nastalo peklo hned mi vsechno priznal ale stale mi trvdi a prisaha ze si jen povidali dokonce mi na ni znovu sehnal i telefon a dal mi ho at ji zavolam a jeste ji hned ten vecer zavolal predemnou. Po nejake dobe jsme najely na normalni rezim ale ja si nemuzu pomoct a firt na to myslim proc mi to nepřiznal uz predtim a nebo aspon pred svatbou. Vzdycky jsme spolu mely uplne ukazkovy vztah krery nam a to se nechci chlubit opravdu kazdy zavidel, na kazdem kroku jsme byly spolu, vsechny aktivity jsme mely spolecne a oba bavily stejne coz je i do ted, manzel mi pokazde rekne ze to byla nejvetsi chyba v jeho zivote. Tohle se stalo pred dvema lety z toho pul roku to vim a ted jsme pred mesicem zacaly planovat rodinu a vysadila jsem HA takze moje otazka zni: nemate s tim nekdo zkusenost a jak jste se zbavili neustalych myslenek na to jestli doopravdy k necemu doslo nebo ne? Prijdu si uz jak polovicni blazen :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
371
26.9.20 23:39

Pouzivani interpunkce ti umozni lepe si srovnat myslenky a nebudes si pak mozna pripadat jako polovicni blazen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27522
26.9.20 23:39
@Maria00 píše:
Ahoj holky, jsem tu nova ale diskuze ctu uz par let, ted jsem ale ve stavu kdy i ja potrebuju slyset nestranny nazor a to na moje manzelstvi. Jsme spolu s manzelem 8 let z toho necely rok oddani, par krizemi jsme si prosli ale nikdy nic hrozneho, jsme oba stiri a dost impulzivni takze vetsinu veci vyresime hned a z ostra, jsou ale dve veci ktere se s nami tahnou uz dlouhou dobu a to vztah me a jeho rodiny kdy ja jsem spis takova samotarska kdezto oni by nejradsi zili snad vsichni v jednom byte nebo dome coz je pro me absolutne nepripustne, probehlo mezi nami nezpocet velkych sporu ale pro klid doma jsem to vzdy presla s mavnutim ruky, ted se ale za poslednich nekolik mesicu dostavam do faze kdy s nima nejsem absolutne schopna nejak komunikovat protoze me hrozne urazeli jaka jsem svine a buhvi co jeste takze jsem sebrala svoji hrdost a statecne se jim vyhybam, jakykoliv pokus o tom aby jim manzel vysvetlil ze mi nemuzou rikat vsechno co se jim zlibi a tim myslim i sproste nadavky skonci hadkou mezi mnou a manzelem. Druha vec je ta ze kdyz jsme se poznaly muj manzel si dlouho psal a volal na Skype s jednou holcinou pry nejlepsi kamaradkou samozdrejme ze po upevneni vztahu ji uplne vymazal ze sveho zivota jelikoz se s ni ani nikdy nevidel a slo ciste jenom o psani a volani. Pred dvema lety jsem ale mela tezky uraz s plicema a byla jsem nucena zustat pres dva mesice v klidovem rezimu na nemocenske a byla jsem v te dobe opravdu rada ze jsem po par tydnech mohla aspon obejit barak nebo projit sviznym tempem po byte a v te dobe jel manzel se svym tatou a malym brachou na zapas v boxu bohuzel do mesta kde bydli jeho byvala nejlepsi kamaradka kde se s ni sesel ale pry ciste kamaradsky na kus reci, samozdrejme mi o tom nic nerekl. Pak jsem ale zjistila ze si na IG zjistoval jeji telefon tak jsem to na nej vyklopila a on mi prisahal ze se s ni nikdy nevidel jenom si parkrat zavolali, nejak jsme to vyresily ja to vstrebala a jelo se dal. O rok pozdeji jsme se vzaly bohuzel jen ja on a svedci protoze ze strany jeho rodiny to byly hadky a ze strany me rodiny nedavne umrti osoby v rodine a i tak mi nic nerekl. O dalsi pul rok pozdeji k nam prisla na kafe jeho sestrenice kdyz nebyl doma a zeptala se me jak bylo tezke kdyz jsem zjistila ze me podvedl prave s tou svoji byvalou nejlepsi kamaradkou v tu chvili jsem malem odpadla ale bravurne jsem to zahrala do Outu ze to mame vsechno vyresene a je vse v poradku abych mu neudelala ostudu pred lidma a samozdrejme i sobe, kdyz se ale vratil z prace nastalo peklo hned mi vsechno priznal ale stale mi trvdi a prisaha ze si jen povidali dokonce mi na ni znovu sehnal i telefon a dal mi ho at ji zavolam a jeste ji hned ten vecer zavolal predemnou. Po nejake dobe jsme najely na normalni rezim ale ja si nemuzu pomoct a firt na to myslim proc mi to nepřiznal uz predtim a nebo aspon pred svatbou. Vzdycky jsme spolu mely uplne ukazkovy vztah krery nam a to se nechci chlubit opravdu kazdy zavidel, na kazdem kroku jsme byly spolu, vsechny aktivity jsme mely spolecne a oba bavily stejne coz je i do ted, manzel mi pokazde rekne ze to byla nejvetsi chyba v jeho zivote. Tohle se stalo pred dvema lety z toho pul roku to vim a ted jsme pred mesicem zacaly planovat rodinu a vysadila jsem HA takze moje otazka zni: nemate s tim nekdo zkusenost a jak jste se zbavili neustalych myslenek na to jestli doopravdy k necemu doslo nebo ne? Prijdu si uz jak polovicni blazen :D

Já bych si ho teda nevzala a neplánovala s ním mimino. Když dovolí, aby mi jeho příbuzní nadávali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Maria00
26.9.20 23:46

On z toho take nema zadnou radost ale spory v jeho rodine jsou na dennim poradku takze mu to prijde uplne bezne.

• Citovat
  • Nahlásit
27522
26.9.20 23:48
@carsin píše:
Pouzivani interpunkce ti umozni lepe si srovnat myslenky a nebudes si pak mozna pripadat jako polovicni blazen.

U někoho, kdo se samozřejmostí píše samozdřejmě a neví, co je shoda podmětu s přísudkem, bych nějaké čárky ani neřešila. Je to marný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27522
26.9.20 23:49
@Maria00 píše:
On z toho take nema zadnou radost ale spory v jeho rodine jsou na dennim poradku takze mu to prijde uplne bezne.

Tak o takového bych neopřela ani kolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5813
27.9.20 00:24

S tou holkou bych mu nevěřila ani nos mezi očima, pokud by to fakt byla jen nějaká internetová známá na telefonu, se kterou se viděl jednou v životě, proč a jak by o ní věděla jeho sestřenice? Že mu přijde normální, aby ti jeho rodina nadávala do sv*ní, to snad asi radši ponechám bez komentáře… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18424
27.9.20 03:02

Twl to se nedá číst :zed: na ZŠ jsi chodila? Jestli jsem to rozkódovala správně, tak píšeš o nevěře, ale vlastně se žádná nestala, ty mu nevěříš, ale vezmeš si ho a plánujete dítě :think: kdo chce kam, pomozme mu tam, co na to víc říct :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11721
27.9.20 05:08

Takze po 7letem chozeni plnych pochybnosti a neduvery (+ problemy s jeho rodinou) jsi ho pojala za manzela a snazis se s nim otehotnet.
SUPER :palec: :palec: :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2217
27.9.20 05:14

Těm příbuzným to můžeš říct ty a pak se s nimi můžeš či nemusíš bavit, je to rodina tvého manžela, jsi dospělá a můžeš si vybrat, s kým se ne/budeš stýkat.
K druhému problému - když ti lhal a prošlo mu to, bude to s největší pravděpodobností dělat dál. Je to na tobě, jestli budeš celý život žít s tím, že se to může opakovat nebo si dáš tu možnost mít vztah, který není poznamenaný takovýmhle svinstvem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3500
27.9.20 07:03

Pro začátek bych znovu začala brát antikoncepci, tím určitě nic nezkazis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7926
27.9.20 07:08

Škoda rad. Ta už myslí dělohou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2310
27.9.20 07:21

Jen bych tě chtěla upozornit, že ty se sice s manželovou rodinou stykat nemusíš, ale vase dite se s ni stykat urcite bude a az mu budou nadavat, budes dělat co? Nebo kdybyste se pak rozešli, coz po tom co pises se klidně může stát, bude dítě taky s nimi trávit cas a NIJAK to neovlivníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22804
27.9.20 07:30
@cecetka píše:
Takze po 7letem chozeni plnych pochybnosti a neduvery (+ problemy s jeho rodinou) jsi ho pojala za manzela a snazis se s nim otehotnet.
SUPER :palec: :palec: :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

To jsou ty, co tu potom píšou, že před svatbou byl super, až teď se s ním nedá žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2022
27.9.20 08:01

Čeština příšerná, přelouskat to byl opravdu kumšt a zvládla jsem to jen proto, abych se přesvědčila, že chceš rozšířit řady naivek, co lepí nefungující vztah dítětem. Prý "všichni nám závidí vztah " :lol: :lol: to jsi mě rozesmála :lol:
Na vašem vztahu není co závidět, on tě patrně podvádí, ty slídíš a hledáš důkazy, nevěříte si, nefungují vám vztahy ani v rámci rodiny. Už nevíš kudy kam a jak ho uvázat, tak ho vysazenou HA dotlačíš k dítěti (vsadím se, ze on nic netuší) :think:
Pořád dokola..je to marný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama