3 dny velké hádky

Anonymní
26.9.20 16:44

3 dny velké hádky

Ahoj, holky.
S přítelem jsme se hádali 3 dny, já 3 dny v pláči a on jen v práci či u počítače. Budeme mít za 2 dny výročí 2 roky a hádali jsme se kvůli tomu, že si na mě neudělá pořádně čas a neříká mi pomalu nic pěkného jak to u něj bylo zvykem. Všechno se pokazilo až začala nějaký COVID. Má v rodině oslabené členy rodiny a dost za nimi jezdí. Spolu zatím nebydlíme, jezdím na vysokou a pro mně by to byla větší dálka. Asi měsíc jsme se neviděli kvůli stoupajícím číslům koronaviru a tím, jak na mě nemá moc času a teď jsme se pohádali, mám pocit, jakoby ve mě přestala být ta láska k němu nebo byla hodně malá. Doteď jsem si byla jistá, že ho miluju a jelikož budeme mít výročí, dělám vše proto, abychom se viděli a já mu mohla předat dar na kterém dělám již dva týdny. Měla jste to některá taky? Že po velké hádce jste si myslela, že partnera nemilujete? Jsem po hádce hodně zmatená. Čas si naštěstí v den výročí udělá, má to již domluvené v práci. Tak doufám, že zpět budu vědět, že ho miluju. :zed:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
767
26.9.20 16:46

Oslavte výročí rozchodem.

• Nahlásit
Anonymní
26.9.20 16:47

Takovou radost nikomu neudělám. :potlesk:

• Nahlásit
23952
26.9.20 16:57

Osobně hádat se takto po 2 letech, přemýšlím o rozvodu. Několikadenní hádku neznám ani nyní po 14 letech s chlapem. Na druhou stranu my si na výročí kolikrát vzpomene pár dní poté, žijeme radši tím co je teď a ne tím že jsme se potkali tehdy a tehdy.

• Nahlásit
370
26.9.20 17:01
@Anonymní píše:
Ahoj, holky. …a hádali jsme se kvůli tomu, že si na mě neudělá pořádně čas a neříká mi pomalu nic pěkného jak to u něj bylo zvykem. Všechno se pokazilo až začala nějaký COVID.

Nema na tebe cas.
Nema pro tebe pekna slova.

Tak hlavne, ze za to muze COVID.

• Nahlásit
Anonymní
26.9.20 17:01
@Aspera píše:
Osobně hádat se takto po 2 letech, přemýšlím o rozvodu. Několikadenní hádku neznám ani nyní po 14 letech s chlapem. Na druhou stranu my si na výročí kolikrát vzpomene pár dní poté, žijeme radši tím co je teď a ne tím že jsme se potkali tehdy a tehdy.

Abych to uvedla na pravou míru, s pritelem se nehadame. Jen teď něco do mě vjelo a já tohle všechno začala. Hlavně vše na nej hážu, přitom za hodně věci můžu já.

• Nahlásit
13750
26.9.20 17:10

Podle me jste se proste odcizili, mozna zjistil, ze je mu bez tebe lepe :nevim: Jako pokud si na tebe nechce udelat cas ani na vyroci, tak asi neni co resit, ne?

@Anonymní píše:
Takovou radost nikomu neudělám. :potlesk:

Ale tohle nechapu-jakou radost? Komu?? 8o

• Nahlásit
118
26.9.20 17:12
@Anonymní píše:
@Aspera píše:
Osobně hádat se takto po 2 letech, přemýšlím o rozvodu. Několikadenní hádku neznám ani nyní po 14 letech s chlapem. Na druhou stranu my si na výročí kolikrát vzpomene pár dní poté, žijeme radši tím co je teď a ne tím že jsme se potkali tehdy a tehdy.Abych to uvedla na pravou míru, s pritelem se nehadame. Jen teď něco do mě vjelo a já tohle všechno začala. Hlavně vše na nej hážu, přitom za hodně věci můžu já.

Tak když víš, v čem je problém, tak proč sem píšeš? Partnerovi se omluv a přestaň se chovat jako kráva. Jednoduché, ne.

• Nahlásit
5630
26.9.20 17:15

Tak vy spolu ani nebydlite a furt se hadate :nevim:
Nerozumim co ma za smysl provozovat takovy vztah. To te to bavi, se furt hadat? Tady nejde o zadne delani radosti nekomu, ale ze se k sobe vubec nehodite. Takze mela bys hlavne kvuli sobe ten rozchod urcite zvazit, protoze to co vedete urcite neni normalni fungujici vztah.

A proc spolu vlastne nebydlite?

• Nahlásit
Anonymní
26.9.20 17:23

Hodíme se k sobě, jen já jsem emočně nestabilní člověk a to je hlavní problém. Budu s ním, i kdybyste měli napsat ty nejhorší věty světa, nikdo mi v tomhle nebude říkat co mám dělat. Tohle je už na mě.

Nebydlime spolu, protože bych to měla daleko na vysokou. Z domu to mám blíže. ;)

• Nahlásit
64
26.9.20 17:29
@Anonymní píše:
Hodíme se k sobě, jen já jsem emočně nestabilní člověk a to je hlavní problém. Budu s ním, i kdybyste měli napsat ty nejhorší věty světa, nikdo mi v tomhle nebude říkat co mám dělat. Tohle je už na mě.Nebydlime spolu, protože bych to měla daleko na vysokou. Z domu to mám blíže. ;)

Sama jsi to napsala. Jsi emočně nestabilní. Myslím, že po tomto se s tebou stejně tvůj přítel rozejde. :roll:

• Nahlásit
5120
26.9.20 17:31
@Anonymní píše:
Hodíme se k sobě, jen já jsem emočně nestabilní člověk a to je hlavní problém. Budu s ním, i kdybyste měli napsat ty nejhorší věty světa, nikdo mi v tomhle nebude říkat co mám dělat. Tohle je už na mě.Nebydlime spolu, protože bych to měla daleko na vysokou. Z domu to mám blíže. ;)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reknu ti male tajemstvi, tady je kazdemu naprosto jedno, jestli s nim zustanes ci ne. Naprosto. Nas zivot to neni.
Jen nejak nechapu to pnuti zalozit tema, ze partnera asi nemilujes, zadat o nazor/radu a pak vsem sdelit, ze o zadne rady ci nazory nestojis.
Bude to mit chlapec jeste tezke…
  • Nahlásit
369
26.9.20 17:38
@Anonymní píše:
Ahoj, holky.
S přítelem jsme se hádali 3 dny, já 3 dny v pláči a on jen v práci či u počítače. Budeme mít za 2 dny výročí 2 roky a hádali jsme se kvůli tomu, že si na mě neudělá pořádně čas a neříká mi pomalu nic pěkného jak to u něj bylo zvykem. Všechno se pokazilo až začala nějaký COVID. Má v rodině oslabené členy rodiny a dost za nimi jezdí. Spolu zatím nebydlíme, jezdím na vysokou a pro mně by to byla větší dálka. Asi měsíc jsme se neviděli kvůli stoupajícím číslům koronaviru a tím, jak na mě nemá moc času a teď jsme se pohádali, mám pocit, jakoby ve mě přestala být ta láska k němu nebo byla hodně malá. Doteď jsem si byla jistá, že ho miluju a jelikož budeme mít výročí, dělám vše proto, abychom se viděli a já mu mohla předat dar na kterém dělám již dva týdny. Měla jste to některá taky? Že po velké hádce jste si myslela, že partnera nemilujete? Jsem po hádce hodně zmatená. Čas si naštěstí v den výročí udělá, má to již domluvené v práci. Tak doufám, že zpět budu vědět, že ho miluju. :zed:

Udělej pořádnou večeři a je po hádce nežli tady vypisovat jak už ho málo miluješ hned jak nějaká hádka vznikne :zed:

• Nahlásit
18514
26.9.20 17:38
@Anonymní píše:

Ty mas fakt dost 8o, proc sem vubec pises?

• Nahlásit
832
26.9.20 17:40

Pocit, že partnera nemiluješ po jedné velké hádce podle mě právě svědčí o té emoční nestabilitě. Jinak situace kolem covidu má na mezilidské vztahy určitě negativní vliv (právě např. když je kvůli tomu obtížnější se vidět). Nech to chvíli usadit a pak se sama sebe zkus v klidu zeptat, jestli na tebe opravdu nemá čas a nic hezkého ti neříká, nebo je to jen hysterie z tvé strany. Podle toho se zařiď dál (ve všech směrech).

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama