Facebook a přítel špehování

Anonymní
26.9.20 19:13

Facebook a přítel špehování..

Ahoj holky mam problem :( skoro kazdy den projizdim facebook a instagram meho pritele :( kontroluji treba kdy byl naposled online kde a komu dal like atd.. je to asi nemoc ale neverim mu. A taky jsem tam parkrat neco nasla. Bohuzel mu to rict nemuzu a kdyz uz jsem tak cca pred rokem naznacila co te holce psal tak bylo zle ze jeto soukromi a dal mi par facek. Odpustil mi to ze jsem mu narusila soukromi a ja mu slibila ze stim koncim ale jeto silnejsi nez ja :( miluji ho a nechci ho ztratit. Mame syna a od te doby co jsem porodila jsem mega zarliva.. Syn se narodil pred dvema lety. Prosim poradte co mam delat? :( vim ze bych to nemela delat ale potrebuji nejakou radu dekuji vam moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2761
26.9.20 19:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky mam problem :( skoro kazdy den projizdim facebook a instagram meho pritele :( kontroluji treba kdy byl naposled online kde a komu dal like atd.. je to asi nemoc ale neverim mu. A taky jsem tam parkrat neco nasla. Bohuzel mu to rict nemuzu a kdyz uz jsem tak cca pred rokem naznacila co te holce psal tak bylo zle ze jeto soukromi a dal mi par facek. Odpustil mi to ze jsem mu narusila soukromi a ja mu slibila ze stim koncim ale jeto silnejsi nez ja :( miluji ho a nechci ho ztratit. Mame syna a od te doby co jsem porodila jsem mega zarliva.. Syn se narodil pred dvema lety. Prosim poradte co mam delat? :( vim ze bych to nemela delat ale potrebuji nejakou radu dekuji vam moc :srdce:

Tak tohle je bohužel snad úplně nejúčinnější cesta jak ho ztratit… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1601
26.9.20 19:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky mam problem :( skoro kazdy den projizdim facebook a instagram meho pritele :( kontroluji treba kdy byl naposled online kde a komu dal like atd.. je to asi nemoc ale neverim mu. A taky jsem tam parkrat neco nasla. Bohuzel mu to rict nemuzu a kdyz uz jsem tak cca pred rokem naznacila co te holce psal tak bylo zle ze jeto soukromi a dal mi par facek. Odpustil mi to ze jsem mu narusila soukromi a ja mu slibila ze stim koncim ale jeto silnejsi nez ja :( miluji ho a nechci ho ztratit. Mame syna a od te doby co jsem porodila jsem mega zarliva.. Syn se narodil pred dvema lety. Prosim poradte co mam delat? :( vim ze bych to nemela delat ale potrebuji nejakou radu dekuji vam moc :srdce:

A to je podle tebe jako ok, jo? :think: Jste oba trochu divní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13704
26.9.20 19:33

Jste idi.oti oba. Ty mu lezeš do soukromí, on tě mlátí. Skvělý vzor pro dítě :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5314
26.9.20 19:35

Oba ste magori. Těžko říct kdo větší :think: chudák kluk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8169
26.9.20 19:38
@lachtanice86 píše:
Jste idi.oti oba. Ty mu lezeš do soukromí, on tě mlátí. Skvělý vzor pro dítě :potlesk:
@JancaS84 píše:
Oba ste magori. Těžko říct kdo větší :think: chudák kluk

Naprosto souhlasím… Oba stojí za to :roll:
Chudák děcko :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14428
26.9.20 19:40

Chorobná žárlivost plynoucí z rozbitého sebevědomí a neschopnosti komunikovat přímo.

Buď to začneš řešit - ideálně v psychoterapii. Zároveň ti to umožní nenechat si ubližovat násilnickým partnerem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
26.9.20 19:51

Zkus smazat fb, instagram a podobne kraviny a soustred se na sve sebevědomí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60531
26.9.20 20:15
@Anonymní píše:

Dal ti facku? Pryč od něj.. Jinak jsi stíhačka, toto se prostě nedělá :think: vztah není ok ani na jednu stranu, jak to tak čtu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1989
26.9.20 20:19
@Ou píše:
Chorobná žárlivost plynoucí z rozbitého sebevědomí a neschopnosti komunikovat přímo.Buď to začneš řešit - ideálně v psychoterapii. Zároveň ti to umožní nenechat si ubližovat násilnickým partnerem.
:potlesk: :potlesk: :potlesk: Já jsem vždycky věděl, že soukromí je svaté. Co je proti tomu pár facek partnerce. :roll: Hlavně aby o takový poklad nepřišla. :zed:
PS. Zajímavý je, že jsem reagoval na trochu jiný příspěvek. Velice rychlá úprava.@Ou :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2874
26.9.20 20:52

A co nemit facebook a instagram? To by se žilo… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
26.9.20 20:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky mam problem :( skoro kazdy den projizdim facebook a instagram meho pritele :( kontroluji treba kdy byl naposled online kde a komu dal like atd.. je to asi nemoc ale neverim mu. A taky jsem tam parkrat neco nasla. Bohuzel mu to rict nemuzu a kdyz uz jsem tak cca pred rokem naznacila co te holce psal tak bylo zle ze jeto soukromi a dal mi par facek.Odpustil mi to ze jsem mu narusila soukromi a ja mu slibila ze stim koncim ale jeto silnejsi nez ja :( miluji ho a nechci ho ztratit. Mame syna a od te doby co jsem porodila jsem mega zarliva.. Syn se narodil pred dvema lety. Prosim poradte co mam delat? :( vim ze bych to nemela delat ale potrebuji nejakou radu dekuji vam moc :srdce:

To je takovej obecnej trend mezi nevěrníky, že když jim něco najdeš v telefonu/jinde, tak největší problém je samozřejmě to, že sis dovolila se podívat, a ne to, že tam bylo co najít, že áno…

„Odpustil mi, že jsem mu narušila soukromí“. No ty vo. e :mrgreen: On ti nemá vůbec co odpouštět! Maximálně ty jemu, že on někde nahání cizí holky. Jestli opravdu věříš tomu, že omlouvat s máš ty jemu, pak máš opravdu naprosto pokřivené vnímání reality, nezlob se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
26.9.20 20:59
@Anonymní píše:

Vyserte se oba. Na facebook, instagram a další podobný blbosti a žijte realitou. Jinak si s prominutím trubka, on ti dá facku, hledá si jiný ženský ale tak hlavně že ti odpustil a ty o něj nechceš přijít. Chudák dítě, opravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
27.9.20 06:31

To mi připomíná text jedné písničky

„Ty seš kráva a já zas kretén,
co my dva řekneme dětem?“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
561
27.9.20 08:35
@Martina84 píše:
A co nemit facebook a instagram? To by se žilo… :mrgreen:

To můžu jen potvrdit. Žije se mi báječně. Nepotřebuju nikomu denně sdělovat, co jsem posnídala a ukazovat světu tisíce fotek sebe a své rodiny. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama