Myslí si, že je kočka

135
17.12.19 09:23

Myslí si, že je kočka

Ahoj maminy,

Řeším dceru, myslí si, že je kočka :D
Začalo to hraním si na kočku, dnes jsme na tom už tak, že doma jedině po čtyřech, s ocasem a ušima 8o
Jsou jí 3 a půl, doma máme psa. Celé to trvá již cca 3 měsíce.
Díky za vaše názory.
T. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

556
17.12.19 09:24

A tobě to přijde divné :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
17.12.19 09:27

Pokus se o nadhled, je to neškodná hra dítěte s bujnou dětskou fantazií…Pokud z ní kočka i vyroste, můžeš být jako máma jedině ráda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5172
17.12.19 09:28

Tak můj syn už je rok beruška, normální dětská fantazie. Jsou mu 4.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2092
17.12.19 09:28

Naše taky dělá kočku, sice ne tři měsíce v kuse, ale dost často chodí po čtyřech, mňouká a říká „Maminko, já jsem kočička“ a běda jak ji oslovím jménem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1267
17.12.19 09:31

Kup škrabadlo a záchod. Lepší je krytej, míň smrdí. A přidej další misku na žrádlo. :lol: Zcela normální. Máme doma běžně psa, papouška a taky zombii. Vetšinou né na jednou, ty období se střídají. Pan Chocholoušek by se u nás vyřádil :mrgreen:.

Příspěvek upraven 17.12.19 v 09:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5645

Ještěže ne taky pes, to by se mohli doma dost poštěkat :) obyčejná dětská fantazie. neboj, v 18 nebude chodit po čtyřech a říkat já jsme kočička…i když :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Ty ses narodila asi už dospělá ne:) Si hraje ne? Já byl do jedenácti roků motor z auta, když mi kamarád venku řekl že se vedle mě stydí tak už jsem na STK nikdy nešel.
Od jedenácti jsem to zamaskovat a byl jsem celá motorka až do teď.
Tvoje dcera jak vyroste bude asi gepard a to už je asi horší, ale to zvládnete trochu víc masem a větším vybehem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1385
17.12.19 09:32

Moje sestra i sestrenice byly zase (nezavisle na sobe) cele ranne detstvi pejsci. Svete div se, vyrostly z toho. :D je to normalni proboha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11983
17.12.19 09:33

Moje nejstarší si hrála na psa, a to u venku. Dokážeš si představit jak lidi čuměli když byla na vodítku :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 09:34

Já jsem asi do 4. třídy na základce byla pejsek a nosila jsem obojek našeho psa a vyrostl ze mě normální člověk :) Teda doufám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
17.12.19 09:39

Díky, ženy. Přesně v tuto odezvu jsem doufala. Mějte se krásně :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.19 09:44

Známé děti si v 12,11 a 10 letech společně hráli na mimina, jedli pouze malou lžičkou a pili z lahve, trvalo to rok

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.12.19 09:45

Já jsem si na psa hrála pomalu ještě v osmi. A když jsem jezdila k babičce na venkov, tak tam měla plno zvířat, což mě inspirovalo. Když jsem si hrála na králíka a zavřela se do králičího kotce, tak mě babička pak za trest zavřela do psí boudy ( pro mě to teda nebylo za trest, ale zábava) a já tam půl dne předváděla psa a nechtěla vylézt.:mrgreen: Neboj, vyroste z toho.

• Nahlásit
  • Citovat
3245
17.12.19 09:45

Muj syn je zase pes… včera ve školce mi papuče přinesl v zubech, rád s bráchou aportuje, štěká… nemyslím si, že by to bylo nenormální, prostě má bujnou fantazii, aspoň máme doma veselo. Neřeš to, s dcerou si hezky hraj, bude legrace. Ono ji to přejde. Nemyslí si, že je kočka, jen si na to hraje a baví ji to. Zcela přiměřeně věku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama