Mzda v Big4

9
12.4.17 12:24

Mzda v Big4

Hezké poledne,

nenajde se tu někdo, kdo má zkušenosti ze společnosti z Big4? Měla bych jít na pohovor na seniorskou pozici a přemýšlím, jaký nástupní plat bych si měla říct, pokud tento dotaz padne. O nastupních platech absolventů jsem ledasco vygooglila, ale o těch platech dále už nic… budu ráda za jakykoliv nazor. Moc děkuji:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.4.17 13:05

@Pupp
Tak snad znáš svoji cenu, jelikož se hlásíš na seniora, tak máš i zkušenosti (tedy i víš za kolik si dělala do teď) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
12.4.17 13:17

Znáš stránku Glassdoor? Dají se tam najít zkušenosti s prací v různých firmách, nabídky práce a právě taky plat.
Např. pro EY mi to ukazuje na pozici Senior Consultant 52k v průměru.
KPMG na pozici Consultant v průměru 41k.
Doporučuju se zaregistrovat a mrknout se ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
12.4.17 13:24

@zvidavajanca
S ohledem na ty roky praxe co mám a na to, co umím, svou cenu samozřejmě znám…nicméně otázku jsem polozila spíše z toho důvodu, že jsem teď X let pracovala mimo sektor poradenských společnosti a mohlo se toho za ty roky hodně změnit. Možná jsem špatně polozila otázku…Cílem nemělo být zjistit, kolik nabízí, ale spíše porovnat svá očekávání s tím, jak si danou pozici ceni zaměstnavatel. Nicméně i tak děkuji za názor. Představu mám a tu v případě dotazu budu prezentovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
12.4.17 13:28

@Hrosicek
Jj, super, děkuji. Kdysi dávno jsem myslím na té stránce už hledala průměrné platy. Myslím, že to je stránka, kde se dá hledat průměr celosvětově podle dané země. Děkuji za připomenutí, něco podobného jsem hledala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 13:33

S VŠ, jazykami, rokmi praxe by som za 50 tis. CZK nenastúpila na senior pozíciu. Príde mi to málo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
12.4.17 13:42

@Hrosicek
Už jsem našla, co jsem potřebovala. Ještě jednou děkuji! Ušetřila jsi mi čas :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
12.4.17 13:43

Rádo se stalo, držím palce! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
12.4.17 13:48

@majkakajka
Rozumím, proto jsem trošku tápala a položila dotaz. Už jsem ale hledanou informaci cca našla… :-) Děkuji za příspěvek :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3926
12.4.17 22:51

@Hrosicek …a jaky je vysledek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu